bugün

Anlaşmak istediğim takdirde herkese uyum gösterebiliyor olmam.

Yaşlısından tut çocuğuna kadar her tip insanla eğer istersem anlaşabilirim.
Psikolojik baskı, ikna
Sanırım sevdiğim huyum yok.
açık sözlüyüm ama patavatsızlık yapmam. birinin arkasından değil suratına söylerim. arkasından konuşmuşsam da gider yine yüzüne söylerim, iki kere iki dört kadar net.
Bir iş yapılacaksa,içim içimi yer ve onu hemen yaparım.
Bende erteleme yoktur.
Tez canlıyım.
Bir yere gidilcekse hemen gidilmeli,birşey yapılacaksa hemen yapılmalı.

Amaaaeeaaann yok yani bende.
Sal kelimesi yüklenmemiş.
iyi iyi bakma.
Genel olarak umursamazım. Kaygım da pek yok. Yalnızca Çok anlık ve benim için değerli olan olaylar, kişiler için kaygılarım harekete geçiyor. Onun dışında rahat olmamı seviyorum. Okul 50 senede bitmiş, sigaradan ölmüşüm, iş bulamamışım, bunlar pek salladığım mevzular olmadı ömrüm boyunca. Yalnızca Bu yıl saydıklarım için bi sorumluluk altına girdim, onun dışında hala rahatım.

Net.
Son beddua bükücü olmak.
Hayatımda bağımlı ve bağlı kaldığım hiçbir şey yok.
Her an her şeyin, herkesin yeri doldurulabilir.
Edit: öyle bir huyum yokmuş pardon, hayvan gibi bağımlı oldum.
insanları bir çırpıda silebilmek. Bu huyumu seviyor muyum gerçekten bilmiyorum. Etrafımda kimseyi bırakmadı çünkü. Evet
Kırmamaya çok dikkat ederim. Birinin bana küçük de olsa bozulduğunu hissetsem hemen gidip konuşurum.
ortalama olmayı başarabilmek.
göründüğünden daha zor aslında ama getirisi büyük
mesela ilgi çekmiyorsun ama umursanmıyor da değilsin
gereksiz insanlarla bulaşmıyorsun gerekli olanlar gerekince (kuracağım cümleyi ...) muhabbette sıkıntı yaşamıyorsun.
indigo çocuklar gibi ruh hastası olmam.
Her ne durum olursa olsun mutlu olmayı başarabiliyorum. Hep devam ediyorum yoldan sapmadan.
ahım çok pistir. birisi beddua aldı mı benden, ebesini terster görür alim allah...

işin ilginci nazarımda vardır, maşallah dediğim 3 gün yaşıyor.