bugün

buna lanet olsun ki 20-21 sene önce başladım. bir bırakamadım gitti. bir kaç kez bırakmak için tedavi gördüm. işe yarar gibiydi. sonra stresli bir dünümde dayanamadım yine yaptım. yaşlanınca geçer diyolar. ceşme var ama suyu akmaz diyolar. sen onu bırakamassın o seni bırakır diyolar.. bekliyoruz o günleri. ne melet bir şeymiş bu arkadaş. varımı yoğumu evimi barkımı sattım.
evliyim burada takılma nedenim seks beraberliği yaşayacak bir kadın ile tanışmak ve haftada bir gün 3 saat seks yapmak, sadece buluştuğumuz günlerde iletişim kuracağım sonrasında iletişim olmayacak, ama haftada 1 gün ve 3 saat seks sadece.
üst kattaki komşunun oğlu dudaklarıma yapışınca vücudum alev aldı. öpüşürken vücudumu okşaması da çok hoşuma gidiyordu. ama acelesi olduğunu, beni hemen istediğini söyleyince pozisyonumu aldım. tam girecekti ki...

-kız kalk hadi saat 10 oldu. hala yatıyorsun.
+...
-kız kalksana hadi temizlik yapacağız.
+ne var bee ne var. bekleyemedin dimi 5 dk. daha.
-kime bağırıyorsun kız sen. ağzını yırtarım senin. hem neden bekleyecekmişim 5 dk. daha?
+oldu... o zaman ben giyineyim. kahvaltıdan sonra temizliğe girişiriz.
memnun kalmayana orgazmını iade ediyorum. valla bak.
+e ben bunu kullanmadım ama ne yapcam bunla ?
-strapon işte hiç mi kullanmadın ?
+hönkk nasıl yani ??
meğerse biseksüelmiş ibne. terkettim sonradan. evet ben biseksüel olabilirim ama o asla.
Mavi donum var.
sado-mazo ilişkilerden hoşlanıyorum. birine acı vermek, birinin bana acı vermesi. ama sırf acı değil, sevişirken dudaklarını ısırmak falan en fazla.
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
Doggy pozisyonundayken sevgilinin terinin beline damlamasi.
Bu kadar.
Yatirdim kizi, opuyorum emiyorum falan derken asagilara kaymaya basladim. Bacaklarinin arasina yerlestim. Yaliycam ama kizdaki kasik tuyleri bizim burdan koye yol olur. Neyse dedim, yaliyim azcik. Ama klitorisi bulamiyorum tuylerden. Icimden kufurler ediyorum. Bi sure sonra yalamaya kaptirmis idim kendimi birden disimin arasina sıkısmıs 2 3 kuku tuyuyle irkildim. Caktirmadan cikarttim disimin arasindan isime devam ettim ama bu animi da hicbi zaman unutamiyorum amk.

Not: biseksuel bi insan oldugumdan daha once bahsetmis miydim?
Not2: ilk kiz kiza iliskime erkek arkadasim beni oyle izlemek istiyor diye baslamistim.
tecrübem yok.
daha önce kimseyle yaşamadım, merak dahi etmiyorum. sadece doğru kişiyi ve doğru zamanı bekliyorum.

Neredeyse bir yıl sonra gelen edit: abartılacak birşeyi yokmuş. Yapın, ama o kişiyi sevin. Sevgisiz seks tuzsuz yemek gibidir, ben bunu gördüm dostlar.
az önce. neyse.
bi kere iki elimle denedim harika.
Uyari;

1) bu hikaye agir seks icerir.

2) bu hikayeyi okuyan insanlar her nerede bardakta misirci gorurlerse akillarina tursucuk gelir.

3) bu hikaye agir seks icerir.

Anlatiyorum..
Seks siyahi bir aksam vaktiydi. Her zaman oldugu gibi saganak yagisli libidomu omuzlayip evden cikmis, misircimi ariyordum. Aslina bakarsaniz her gun ayni yerde, ayni kiyafetleriyle, ayni bozuk yumurta koklamis yuz ifadesiyle duruyordu. Olsun, sevmek ya iste hep onu bi daha gorememe korkusunu goze aldiriyordu. Ya da yuz yillardir boyle kandirilmistik. Ote yandan pipisini daha hic gormemistim ama kocaman oldugunu cok iyi biliyordum. Biliyordum cunku rus, italyan kirmasiydi sikine sagli sollu koyacagim gunu sezdigim misircim. Cok gecmeden her gun ayni yerde, ayni kiyafetleriyle, ayni bozuk yumurta koklamis yuz ifadesiyle duran koskoca bir yumak olmus can sıkıntılı varliginin karsisindaydim. Pipisi iste o pantolonun icinde bi dus sessizligiyle duruyordu. Biliyorum hic cakamayacaktim o pipiye, kendi yikimimi hazirliyordum umutlarimin gozleri dolmus bakislari altinda. Birden pempe pipili rus, italyan kirmasi misircimin am gidiklayici sesiyle irkildim.

"hanfendi?"
"efendim"
"neyli olsun misiriniz?"(pipili olsun diyemedim. O an pipisinden baska bir sey de dusunemiyordum)
"misirsiz olsun" dedim.
Yuzundeki butun sevecenlik tasini taragini toplayip kacmisti. Yuzu, bakislari matlasti. O an suclulukla kiz kardesinin beni hic sevmeyecegini dusundum. Hakliydim. cunku bi kiz kardesi yoktu. Olmayan biri beni nasil sevemezdi ki? Elleri ve dolgun dudaklari, agzindan cikacak "cattik yaa" kelimeleri icin simdiden saga dogru kaymaya baslamistim. O an yavas cekimdeydik sanki. Icimdeki tren yolu beni gitgide icine cekiyordu, oysa ki bu fizik kurallarina bile aykiriydi.. Mutluydum ama. Hayat buydu. Anlamistim.
Hemen kosarak eve gidip, o ani dusunerek masturbasyon yaptim. Anlatacaklarim bu kadar. Hem siz nerde gordunuz benim sevistigimi ya? Ben anca 30 cekmek.

Edit: nasil kaptirip yazmissam mobilden parmaklarim yamulmus amk.
Son gunlerde pek bosum, herkes playboy ama.
* zallın salçaya kaydığını ciddi ciddi düşünüyorum.
* erkek arkadaşım giderken gizlice götünü kesiyorum.the carrie diaes bu açıdan doğru evet. Kahrolsun bağzı şişman erkek götleri. Göz zevkimizi sikmeyin lan.
bir gün yine paris'teyim diye başlayacak olan itirafla doğruluk payı aynı olan itiraflardır.
küçük evlat olduğum bir de hayır işlerini sevdiğim için komşulara bişey dağıtılırsa hep ben üstlenirdim.
ama bir sorun vardı.
Alt komşum ev hanımı ve samimiyetimizden dolayı hep evde olduğunu bildiğim hatice abla kapıyı açmazdı.
Evden sevişme sesleri gelirdi falan. Ben: yok bana öyle geliyodur derdim. Düşünün evlilerin seviştiğini bilirsiniz ama teyzenizi kocasıyla yatakta düşünmek ister misiniz?
Iyy öğğ...
Neyse ertesi gün oraya gitmem gerekti. Kelepçe dikkatimi çekti bildiğin kelepçe. Meğer kocası seks shop sahibiymiş..
Yaptıkları fantezileri hayal bile edemiyorum. Kelepçe dediğin, kırbaç dediğin rocco ile alexis teksas'ta olur eniştenizi ablanızla böyle hayal edebilir misiniz?
Iyy öğğğğğ iğrençsin hatice bala ve kocası!
balkonda yeni yıkanmış iç çamaşırlarımı asıyordum. alt katta oturan dul komşumuzun balkonuna düştü bir tanesi. düşenin beyaz paçalı don olduğunu görünce bu hikayeden seks çıkmaz deyip almaya inmedim.
(bkz: bi ona bi ona)
Itıraf etmek gerekırse Essege verıyom ama karıya veremıyom.

Edıt: be amk ınsanı sen de mı veremıyosun da serı eksılıyosun.
ölü gibi , ya da ölecekmiş gibi bir gözü bana bir gözü toprağa bakan o halinin üzerinden tam 2 hafta geçmişti. bu iki hafta da hem onunla hemde kız arkadaşımla çokta seviyeli olmayan. daha çok tehtitkar ve davetkar konuşmalardan sonra aynı sahneyi yeniden gördük. ama bu sefer aynı oyun oynanamazdı bana. dış mihrakların etkisini azalttım. işime odaklandım. kız arkadaşım o iki hafta önceki halimi ararken benim bir gözüm beldeki gamzede diğeri de ne olur ne olmaz ondaydı.
daha da durmadım , zönk diye verdim ağzına.
(bkz: geçen gün yengenize bir çakmışım)
güncel Önemli Başlıklar