bugün

görsel
"Birbirimize her zamandan ziyade uzağız!
çünkü artık bir ümidim yok
bu sondu."
görsel
Milimlik duygusal.
Hasta ve uykusuz yatakta uyumayı bekliyor.
Evet arkadaşlar, 2. vize haftasına da yaklaşmış bulunuyoruz:

sinyaller ve sistemler -> fourier serisi, differansiyel denklemler, sürekli sinyaller cart curt.
veri iletişimi -> fm modulation , am modulation, data link layer hede hödö.
algoritma analizi -> Breadth first search, universal hashing, master teoremi falan filan.

asyali preytor-> Acaba bilgisayarın geri dönüşüm kutusuna en son ne attım? virüs taraması mı yapsam? Tarih okusam hayatım nasıl olurdu?

ühhüü ağlayacağım artık. istemiyorum ben sınav falan. pof.
çok da süzgün değil ruhani dengem bozuk.
görsel
Ruh hali mi ? Ruhumun hali mi kalmış ki ? Son 2 haftadır ne yaptığını bilmeyip sabahtan akşama kadar işte çalışıp o yorgunlukla eve dönüp 2 haftadır günde 2 şer saat belki uyuyup belki uyuyamayarak yapmamam gereken ne varsa hepsini yaparak geçirdiğim günler.. Ruhumun hali mi kaldı ? Bedenimin yok ki ruhumun olsun.
Değişik.

Dün bütün gün yaşar kurt'un alışamadım şarkısını dinleyerek triplere girdim.

Bugün sabah uyandığımdan beri hopa Hemşin dinliyorum marsis'ten.

Bu değişik ruh hallerim yüzünden yakında REGL olmayı bekliyorum.

Edit: erkeğim. Hitap olarak değil. Cinsiyetim erkek. Durduk yere (#42451427) şöyle bir durum yaşamayalım.

http://www.youtube.com/watch?v=5MmyWUU4Dm8
anlıksa, çok çirkin..
pek fazla marka takıntısı olan birisi değilim. hiç bilmediğim bir markanın ayakkabısını alıp giyebilirim, telefonunu alıp kullanabilirim. tişört de olur, farketmez.

lâkin, bazı konularda seçiciyim. örneğin müzik. Yıllardır takip ettiğim plak şirketleri var. 'Kalan müzik', 'odeon müzik', 'esen müzik' gibi firmalar bunlar.

özel plak şirketleridir bunlar benim için. işlerini her daim kaliteli yaparlar, hangi plaklarına bakarsaniz bakın, içinde müzikal bir kültür yatar. Şarkıların, türkülerin ve sanatçıların bir derdi, bir kültürü, bir geçmişi vardır. Zamanının da popüler şirketleridir bunlar.

bugün, (#42489436) numaralı giride bahsettiğim gibi, odeon müzik'in şirketi kapattığını büyük bir hüzün ile öğrendim. ne de olsa, onların plakları, şarkıları ile sevmiş, onların plakları, şarkıları ile ayrılmış birisiyim.

zeki müren'in 'akşam olur gizli gizli ağlarım' dediği yerdeyim. hayat, sevdiğim her şeyi elimden almaya devam ediyor.

https://youtu.be/h94QG0PRaW0
Hava kasvetli...
"insan en az üç kişidir. kendisi, olmak istediği kişi ve aradaki farkta yaşayan üçüncü. en sahicisi de bu üçüncüdür. olmak istediğin kişiden kendini çıkardığında, aradaki farkta yaşayan kişidir en çok sana benzeyen. ne kendin kadar huzursuz ne de olmak istediğin kişi kadar hayalidir o. yine bu yüzden iki insanın birbirine âşık olması en az altı kişi arasında geçen bir hadisedir. hangi kişiliğinin hangi kişiliğe, hangi parçanın hangi parçaya özlem duyduğunu çözemediğinde, içmeyi unuttuğun sigara parmaklarını yakana kadar karşı duvara bakarsın. ve o zaman anlarsın hayatının uzun zamandır neden başka birinin hikâyesiymiş gibi gözükmeye başladığını. sokak lambalarının ölgün ışıkları karanlık odalara vurduğunda, duvar saatinin tik taklarından başka ses yokken yanında, sanki bir tek sana açıklanmayan bir sır varmış gibi beklerken anlarsın aslında boşa beklediğini. tünelde sana yol gösterecek rehberin, karanlıktan başka bir şey olmadığını anlarsın. anne diye ağlayan çocukların aradığının çoğu zaman şefkatli bir baba olduğunu anlarsın. çekip gitmek isterken görünmez bir elin seni nasıl durdurduğunu anlarsın. " *
ruh halim de tam olarak burada saklı, görünmez eli inatla geçmeye çalışıyorum. sanırım başaracağım.
Az evvel salondan çıktığım anda "gidek gidek kalk gidek adanaya kalk gidek" sözlerini söyleyip oynatan ruh halidir.
Bu ben değilim deyip kendimi terk etmek istiyorum.
Kimseye etmem şikayet
Ağlarım ben halime.

Titrerim mücrim gibi
Baktıkça istikbalime.

Perde-i zulmet çekilmiş
Korkarım ikbalime.

Titrerim mücrim gibi
Baktıkça istikbalime.

Tam olarak budur.
görsel
Şu an tam olarak böyleyim.
görsel
Bilinç koopere.
Nabız: 95.
Durum: stabil.
Evlatlık olduğunu duyan ve (wauuuuw) diye bağıran kedi...
görsel
Gergin, tedirgin sinirli ve bir o kadar soğuk kanlı. Hadi bakalım varsa psikolog açıklasın bu durumu.
ice kapanik ve insanlari istemsizce iyi gozlemlememden dolayi bikmis.

sebepsiz uzgunum ve aprikukular.
sözlükte yeniyim, açılan konuları merakla okuyorum, çok fazla mal olduğuna şaşırmamam gerekir ama tahminimden daha fazlaymış.
Düşünmek nafile artık
Nasıl olsa dönülmez geri
Acıyı gördük, kötüyü sürdük
Büyüğü saydık, küçüğü sevdik
Kimi zaman yorulduk
Kimi zaman aman verdik
Suya tohum ektik, taşa fidan diktik
görsel
görsel
görsel