bugün

orta okulda aşık olunan kızın defter kabında görülen dizzy devil (tazmanya canavarı) isimli looney tunes kahramanıdır. ilk mail hesabı alınırken oluşan "dizzydevil kullanılmaktadır" hatasından sonra böyle bir değişime uğramıştır ve benimsenmiştir.
ahmet altan'ın kristaldenizaltı isimli deneme kitabının isminden esinlenilerek ortaya çıkmış bir nicktir kendileri..
(bkz: kristal denizaltı)
(bkz: kristaldeniz)
(bkz: kancık) kelimesinin ingilizcede yazılışı.
oynadığım online oyunda , karakterimin mensubu olduğu krallığın ismi olan ''jinno'' dan türettiğim ; sonrasında google da arama yaptığım da , bir motosiklet kaskı firması nın ismi olduğunun farkına vardığımdır .
(bkz: tuhaf adamlar acayip koşullarda lazım olabilir)
Bir gUn yine belgesel izliyorum...
sevdiği şarkının ismini kullanmıştır burda yazar 's' takısını bilerek atmıştır oysa filmini hala izlememiştir kendisi.

(bkz: perfect strangers)
(bkz: deep purple)
sadece hayat felsefemi nickimde kullandım *
(bkz: nickim ve ben mutluyuz)
Asıl anlamı All Stars dır. Her yerde bu nick kullanılırdı. Fakat toplum ''oll ztarz'' olarak okumaya başlayınca topluluktan etkilenerek etkilişime girmiştir.

Kaynak: Wikipedia
yazarlık için ilk adımı atmadan beş dakika önce bir siyah noktayı sıkmamdan ve beş dakika sonrasında hala ağırmasının şerefinedir bu nick.*
kutsalkedi kedileri azımsanmayacak kadar sever. kedisine facebook adresi de açmıştır.
fotoğrafını çekip siteye yükledikten sonra fotoğrafları teker teker incelerken,bir tane
fotoğrafın ilginçliği karşısında şaşıp kalmıştır.

kedi,öyle bir poz vermiştirki,öndeki bıyıkları ve kafasını yukarıya doğru cool bir şekilde kaldırışıyla; bu kedi kutsal.tapılası bir hayvan demiştir.ve o gün bugündür kutsal kedidir.

merak edenler için o resim

http://img249.imageshack....mg249/1609/goruntu267.jpg
birgün, babamın iş yerinde oturukene bi kaç adam geldi babamı sordu, babamın bi yere gittiğini söyleyince "biz sonra uğrarız" dediler. ben "abi kim geldi diyim" diye sorunca, "luzumsuzadamlar gedi dersin" deyip gitmişlerdi. sonradan öğrenecektim kim olduklarını...
birgün oturdum, "çok farklı bir nick olmalı..." dedim. sonra bir gün hoca tahtaya bir şeyler yazarken, ben de hayal kuruyordum. aha da o anda aklıma geldi, "tebeşirden hayaller" diye yazdım defterime. sonra da daha otantik bir şey olsun dedim ve ortaki "beş"i rakamla yazdım. oldu mu te5irden hayaller. şimdi bakıyorum da, entry ve nick uyumu başlığında nickim geçemeyecek...
kuru fasulyenin eseridir.
arkadaş aldı.
her şey ruhsar dizisinden bir teklif gelmesiyle başladı...
ablam bir yağlı boya tablosu yapmıştı ben küçükken. çok belirgin bir şekilde suratın yarısı gülüyor, yarısı ağlıyordu. altına da anjelika yazmıştı. beni o kadar etkilemişti ki o tablo ders çalışırken arada bakardım hatta. kullanmak sözlüklere kısmetmiş.
obsesif halde önüne geleni okumaya başlayan lemurbir gün gazete sevimli hayvancıklar görür..
breathe nefes anlamına gelir ya hani. nefes olmadan yaşayamazsın ya. işte ben de "ben bu sözlüğün nefesiyim, bu sözlük bensiz bir hiçtir" diye düşünüp mutlu olmak nickimi breathe seçtim.

narsistliğim ve egoistliğim tavan yapmış ancak anlıyorum.
thebountyhunter/#9831922
kavgada laz bir arkadaşa bıçak çeken adama verdiği tepkidir.

- neydi la o piçak. o piçak neydi o piçak.
tamamen unutma isteğimdendir.
o an aklıma gelmesi.
ceteris paribus latince kökenli bir iktisat terimidir ve "diğer tüm faktörler sabit" anlamına gelir.
üye olmaya çalısırken ödemeli arama yapan arkadaşın,
-hacı bana acil kontorat
demesiyle yazdığım bir nicktir.