bugün

Yenilmeyen. Ne denilebilir ki. Çocukluk aşkıma ulaşmak için attığım binbir takla abiler ablalar. Şimdi ben küçükken mahallede genç kara yağız uzun boylu 21'li yaşlarda bir tiyatrocu abimiz( tamamen saygıdan kurduğum evlilik hayallerinden haberi yok) vardı. Ben onun beni görmesi için neler yapmazdım ki. Ve sonunda Facebook'tan ekledim, nickinin yenilmeyen efsane olduğunu öğrendim. O gün bugündür yenilmeyenim arkadaşlar.
(bkz: being john malkovich)
sxyby=sexyboy' un açılımıdırki, bizim orta okul yıllarından kalan lakabımdır. okulda tek türk bendim ve bu yüzden tanıyan tanımayan beni"türke" diye bilirlerdi.
sınıfımız 30 kişiden oluşuyordu, 22 kız, 8 erkek. sınıfta rus, alman polan kızları vs vardı ve gözlerinde ayrı bi çekiciydim. hani yabancı olan her zaman çekici olur ya, aynen öyle. okulun tek siyah saçlısı olunca, lakap olarak sexyboy' u seçmişlerdi. o yüzden 10 yıldır girdiğim her sitede bu nicki aldım.
nick arayışı içindeyken elimdeki soda şişesinde yazan ibarenin (doğal mineralli kaynak suyu) insanlaştırılmasından mütevellit konulan isim.
gatha: 8.sınıfta wow oynarken nick lazımdı. bende anlam falan filan bilmeden çıkarttım totodan. artık nerdeyse her sitede bir gatha bulunur...
benim hiç hikayem olmadı abi.
Sırtımdaki dövmenin adı.3-5 kişide daha var yanılmıyorsam.
chihiro ve kohaku. hayao miyazaki'nin ruhların kaçışı (sen to chihiro no kamikakushi) anime filminin iki kahramanı. chihiro ailesiyle yaptığı bir yolculuk sırasında girdikleri boş bir kasabada anne ve babasının domuza dönüştüğünü görür. etraf karardığı sırada kasabada sular yükselir ve ruhunun yok olduğunu anlar ve kohaku karşısına çıkar. kötü cadı hamamında çalışan insanların isimlerini ruhlarını çalarak onlara büyü yapar ve ömür boyu hizmetinde çalıştırır. Kohaku da cadının hizmetinde çalışmaktadır bu şekilde, Chihiro'nun anne ve babası da cadının elindedir. kohaku, chihiro'nun ismini unutmasını engeller. ve aslında yıllar önce tanıştıklarını hatırlarlar. birbirlerinden uzak kalsalar da birbirlerine duydukları sevgiyi yitirmediklerini anlarlar. chihiro da kohaku'nun asıl ismini hatırlamasını sağlar. büyü bozulur. chihiro ailesini kurtarır ve eve dönerler. kohaku da son işlerini halledip dönecektir. bu bir çizgi film. müzikleri çok güzeldir. burada asıl önemli olan şu aslında. ''kokoro'' kalp, ruh, insanı insan yapan şey anlamına geliyor. onlar birbirlerine besledikleri sevgiyle, varlıklarının yok olmasını önlüyorlar. '' insanı insan yapan şey, sevgidir. '' mesajı veriyor bir anlamda. Benim için çok özel bir yeri var. Filmin müziği, '' Daima benimle. '' http://www.youtube.com/watch?v=jT0fIfiw7Sg Birbirimizin ruhlarını tamamlayabileceğimiz, birbirimizi sevgiyle sarıp sarmalayabileceğimiz kişiyi bulmak, tanımak ve tanıdıkça daha da çok sevebilmek dileğiyle... işte benim kullanıcı adımın hikayesi.
hangi kafayla yazdığımı hatırlayamadığım nick. (bkz: vay amına koyım)
bir gün kafa güzelken söylenmiş bir söz. takma kafana hayat kısa.
oysa hep taktım. hayat hala kısa.
Böyle ergence bir nickin hikayesi mi olur diyebileceğim hikayedir...
Kurban bayramıydı, kan gövdeyi göturuyordu adeta.
Başlar, kıçlar, ayaklar her yere dağılmıştı. O arada bana göz kırpan beyaz bir nesne gördüm.

Adını sordum, kuyruk yağı dedi. Benimsemiştim onu, zamanla özdeşleştik falan. Şimdi her yerde bu nicki kullanıyorum.
gokhan turkmen sarkisinin, bunyeme hunharca tecavuzunden sonra beni benden almis bir daha vermemistir.
abim fodulun fosu kelin kel'ini birleştirdi sonunada ator ekledi al sana fokelator yıllardır kullanırım
siyah öyle bir renktir ki beyaz hariç ne ile boyarsan boya hep siyahlığını koruyacaktır. ben pozitif bakış açım ile siyahı beyaz ile boyayarak onun karamsarlığını almayı istedim. o yüzdendir ki boyanmış siyah benim nickimdir.
yıllar önce cedric adlı çizgi filmde bir komşusunun köpeğinin adıydı kaligula. sahibi onun çok asil bir köpek olduğunu söyler ve onu 'kaliguulaa' diye çağırırdı. o günden sonra hep bilinçaltımda olan bu ismi nickim yaptım. pişman değilim.
hayatımı ve hayatımdaki insanları sıfırlama ve yeni bir hayata başlama evresinde aldığım bir nickti. şimdi sorsan bunu almam tabi ama ergendik işte. asdfgh
Hayatı anlatır kelimeler, insanı, aşkı... Kelimelersiz bir dünya olabilir miydi ki? Bu yüzden words and life.
o yokken plansız programsız darma duman yaşıyordum o geldi yine aynı düzensizlik vs. ama onunla ilgili konularda zamanla farkında olmadan her şeyi düşündüğümü, planlayıp ayarladığımı fark etmiştim. sonra bir gün geldi biz biz olmaktan çıktık ve henüz çok tazeyken o günler, bir kafa dağıtma aracı olarak sözlüğün kapısına geldim . bu hareketim önemsiz ve boş gibi gözükse de artık onun olmayacağını işaret ediyordu aslında, o kadar önemli bir ayrıntıydı. planımda bu yoktu.
nwa grubunun, ki kendileri world's the most dangerous group olurlar, dopeman diye bir şarkıları vardı eğer aşırı yanılmadıysam nwa and the posse albümünden. heh işte orada eazy e kendi bölümüne well, i'm the dopeman yeah boy wear corduroy diye giriyor. ama orada o boy wear corduroy u öyle bi yayarak söylüyo ki bi zik anlaşılmıyor. işte o kısım biraz da komik de geliyor bana. ben de tabi e z e hayranıyım aynı zamanda. o yüzden aldım bu nicki. ha şimdi sorsan başka bir nick alırdım, ama silik yesem yeni nickim yine boy wear corduroy ii olur.
Yaniyorum ya habibi.
Sensin gonlumun tabibi.
diego maradona yeniden doğdu. benim gibi, napoli'de.
bir tutku.

bir heyecan.

bir fetiş.

bir ulaşamayış.

bir dokunamayış.

merak.

buraya kadar olan kısım senaryo,

ama hikayesini ben de bilmiyorum.
tek kelime ile pismanliktir.
adı üstünde "anadolu savaşçısı" dır.

ilk resmi projem olan "AMRGÇ" (hayalet uçakları tespit etmeye yönelik radarların geliştirilmesi ile ilgilidir). 18 yaşında iken projemi bitirmiş, bitirme sürecinde şimdiki gibi proje destekleri olmadığı için dönemin başbakanından bütçe alınmıştır.
projede askeri ve ticari gizlilik bulunmamaktadır.

klavye ile vatan kurtaranlardan değilim.
evim var, arabam var, sigortam var. 89 yaşındayım, 23 yaşında bir bayan istiyorum.