bugün

Kim o ibneler isim ver kardeşim alalım paçalarını aşağı.
Ne demek lysye 15 gun kaldı.
Lys'ye 15 gün kalması ve insan olduğunu öne süren hayvan olamayacak derecedeki cahiller.
Hadi,cabuk ol, acele et kelimeleridir uyuz oluyorum beni yavaslatmaktan baska bisi degildir.
Fazla laubalilik,yaptığım iyiliğe marazla cevap gelmesi sebebi yokken hakarete uğramak.
evde abur cubur olmaması.

biraz kafa dinleyeyim derken dedikoducu teyze baskını.

en sevdiğim oyunun hata vermesi

telefonumun dokunmatiğinin bozulması

son sigaramın içilmesi.
Ameliyat sonrası 39. Günde vitamin eksikliği sebebiyle fazlasıyla dökülmeye başlayan saçlarımdır moralimi bozan.
iki gündür bunun yüzünden uyuyamamamdır.
Şu an bunları yazarken bile iki tel koptu sanki.
Doktorum selenyum eksikliğinden
supradyn all day önerdi umarım işe yarar, yoksa kafamda güzelim saçlarımdan eser kalmayacak.
Ne dediğini bilmezlik.
Sınav haftası erkenden gelen uykudur sanırım. *
bozulan telefonum, sebebi bulunamayan baş dönmesi, mide bulantısı, her geçen gün kötüye giden sağlığım ve psikolojim, nişanlımın yanımda olmaması vs. vs.
mutlu olabilmek için gerekli şartlarımın ne olduğunu bilememek.
Çocukların böğürerek ağlaması.
yanlış anlaşılmak .
Yeni büro arayacam galiba. Istanbulda stajyer arayan var mi lan lol.
sözlüğün düzgün yazarlarını tenzih ederek belirtmek isterim ki sözlük mü fuhuş yuvası batakhane mi belli değil amk.can sıkıcı..
Benden başka kimsenin zerre umurunda olmayacağı , üzülmüş numarası yapıp hiç üzülmeyecekleri şeylerdir.
Şu dünyada karşıma altın fırsatlar çıkar, ama yanlış zamanda çıkar ve elimin ucundan kayar gider.
Anlatacak takat yok. Uzar gider. Geride bıraktığımız 3 ay eminim bir çok insanın geçirdiği en zor günlerdi.
hani saymaya kalksak schindler'in listesi kadar uzun bir liste var ama en göze batanı sokakta tanıdığın birisini görüyorsun kafasını kaldırsa ya da baksa da selam versem derken aslında onun seni zaten görmüş olması ama niyeyse görmezden gelmesi çok koyuyor adama. zamanında en mahremini anlattığın insanın bunu yapması üzüyor ister istemez. sadece vize ve final zamanı arayıp soran acayip tipler de aklıma gelmişken söylemezsem olmaz. ulan ben normalde konuşmadığım birisini sırf not için aramam arayamam gerekirse çalışmadan girerim ama o durumu yaşamam Nasıl bir ruh haline sahip bu insanlar merak ediyorum.
istatistik.
Progressive overload yapamamak.
halkımızın cahilliği.
Nasıl öfkelenmem düşündükçe Memleketimi,
Çırpınıyor ayakları altında Bir Avuç Hergelenin..
(bkz: Nazım Hikmet)
Bir insanın annesi neden çocuğuna ölümü için beddua eder?
belirli bir şey yok. en ufak bir terslikte moralim bozuluyor.
Evden çıkmak zorunda olmak moralimi bozmakta şuan hangi ara bu kadar asosyal oldum yahu.