bugün

Borsadaki hisselerimin deger kaybetmesi. Evet, cok stresli.
Degerlerine laf söylenmesi. atatürk'e hakaret eden cahillerle muhatap olmak...
saçma sapan başlıklar bir de ev kirası artı sınavlar plus doğal gaz faturası üstüne dilenen çocukları da ekledik mi oh terelelli dünya.
Hayat bazen moral bozar hayumana bile koyar.
insanlar.
"madem am bende, tüm kontrol de bende olmalı" mantığındaki kızlar sözlük yazarlarının -kuşkusuz- hepsinin moralini bozmaktadır.
Bi küçük votka, 5 efes sonrası hiçbir şeyin düzelmediğinin farkına varmak.

niye içtik ki şimdi amına koyim.
anlam veremediğim ağrılar ve yorgunluk hissi. yeni uyandım ama başım, gözlerim, kollarım ve omuzlarım ve karnım ağrıyor, dinç olmam gerekirken yorgun hissediyorum. akşam eve döndüğümde ağrılar vücudumun her yerine yayılacak ve yorgunluğum 4527 kat artacak. ne yapayım ne edeyim bilmiyorum off.
Birazdan okula gitmek.
araba'nın muayenesi amına koyayım.
20 dk önce annemle babamın sert kavgasına uyandım.
en fazla 15 dakikaya çıkmış olmamın gerekliligi.
Bugunki sinavdan cakacak olacagim gercegi.
Sevdiğim insanın benimle yeniden sevgili olma isteği, tamam dedikten sonra bir anda yaptığı seviyesiz hareketler, bana hiç değer vermediği ve asla sevmeyeceği gerçeği.
Derse geç kalacağımı bildiğim halde kalkıp hazırlanmak istememem.
uysuzluksuz,

üşümek,

diyet.
yalnızlık.
(bkz: telefonun şarj deliğine hallenmek)

zabah zabah midemi bulandırıp moralimi bozdunuz. bu kadar mı yani hı bu kadar mı ... ?

edit: evet uykumu alamadım.
Ruyasinda kardesinin oldugunu gormesi. Gercek olmadigini bilsede o gun onun icin 0 moralle gececek demektir.
Okula gitmek zorunda olmak... Aslinda sorun okul değil, okuldaki insanlar...
Uykusuzluk moreli bozuyor. Sonra sabahın köründe kalk hoop okula.
Açılan başlığın kaldırıması falan başlıgın birleştirilmesi filan.
Osmanlıca sınavımın kötü geçmesi. Diplerdeyim, depresyondayım. Depresyon style dinliyorum hatta.
Yalnızlık. Bu ara çok hissediyorum. Bir mesaj atsa biri ki hakkaten biri yani öyle özel isteğim bile yok düşünün.
Kırk yılın basi yaptigim plani soyledim ki hic huyum degildir aciklama yapmak izin almak. Planim baltalandi resmen cok hos ya gercekten. iyi tamam oyle olsun. Yarin kös kös otururum evde. Aman ne hos. Bir daha da haber verirsem paylasirsam iki olsun.