bugün

Yedek öğrenci.
reklam yazarı.
sac ustası.
elektrik elektronik mühendisliği. okuyoruz.
olursa gazeteci.

edit: staj arayan gazeteci
aylaklık.
Öğretmenlik.
(bkz: tüccar değilim ben eğitimciyim)
(bkz: mahmut hoca)
Avukat.
büyük ihtimalle psikolog olma yönünde ilerleyen bir öğrenci. ekonomi falan da okuyabilirim. bilmiyorum.
Youtuber, o ne amk diyenlere
görsel
görsel
Öğrenci.
lastik tekerlek hepsi var .
Nicki üstünde ingilizce öğretmeni.
Güzel mesleklerdir. Benim ise tam bi mesleğim yok. Gaziantep'teki kenan abiden duruma göre kenevir ya da kubar esrar alıyorum ve bağcılardaki Rüstem abiye getiriyorum. Islahiye'de boğaziçi mahallesinde kendi tarlasında yetiştiriyor kenevirleri kenan abi. Tarlanın tam ortasına yerleştirmiş Jandarma çakmasın mevzuyu diye. Geçen tam yan tarafındaki tarla ihbar sonrası basılmış ve içindeki kenevirler toplanmış. Şükür bizimkine bir şey olmamış. Kenevirleri kuru olarak alıyorum. Duruma göre kaçak sigara da getiriyorum. Genelde prestige, jj ve tekel 2005. En ucuz kaçak sigara bunlar, kartonu 12 lira. Bu iş için ise araba kiralıyorum. Sonuçta Jandarma yakalarsa bana giren çıkan olmuyor araba açısından. Bir keresinde kaçak sigara getirirken Jandarma çevirmiş, durmayınca kirpi atmışlardı. Araba kiralık olduğu için bağladıklarında bana dokunmamıştı. Zaten kaçak sigara yakalatınca bir şey yapmıyorlar. Şablon şeklinde ifadeye imza atıyorsun, cif değerini ödeyebilecek durumda değilim diyorsun gözaltına bile girmeden salıveriyorlar. ama kenevir öyle değil. Neyse bu da benim mesleğim. Ayrıca çam kokulu kenevir sadece bizde var gençler. Mis gibi kokuyor ha.
mimar.

loading %75..
Pro öğrenci.
Yüksek öğrenci.

im high as fuck.
Euro truck simulator 2'de şoförlük.
Vasıfsız eleman.
doktorum. yandal mühendislik yapıyorum. kızlar selam bu arada.
inşaat mühendisliği öğrencisi.
Vasıfsız öğrenci.
Öğrenci bee abisi.