bugün

görsel

Kitaplığı büyütmek yerine daha çok kitap alırım mantığıyla hareket eden bendenizin baş köşesi.
(bkz: Babam sağolsun)
Bende çok var hepsi kuranı kerim çeşit çeşit, boy boy, desen desen. Kıskananlar çatlasın...
sözlük yazarlarının kitapsızlıkları olmalıymış başlık.
Şimdi buraya atardım da odam gibi kitaplığım da çok dağınık. Toplayınca inşallah.
mini bir kütüphanem var çok şükür.
zengin ve heyecan verici bir kitaplıktır.

marangoza duvarı boydan boya kitaplık yaptırmıştım, şu an o bile yetmiyor.
Biraz dağınık, deodorantlar bile orda.

görsel
tüm kütüphaneler. bana ait bir kitaplık yok evim olursa ileride en kralını dizerim inşallah.
O kitaplık değil ki kit.

Ben atamam kadraja sığmaz.
evin bütün odalarını çekmem gerekir, dağınıklığımı da ifşa etmek istemiyorum şimdi, hiç gerek yok fotoğrafa falan bu sebeple... Necib Fazıl olmayan kitaplık mı olur?
- bir milyon ikiyüzbin sayfa kaç metrekare yer kaplar bilirmisiniz. ve kaç kitap yapar.

- Culture is in the mind.
bunlar depoda raftakiler. dolaplar da dolu. öhöm.

görsel
(img:#1668517)
(img:#1668518)
Gerçekten karamazov kardeşler’i okudun mu?
Bir rafa üç kitap anca bu kadar reklam amaçlı konulurdu. Tebrikler sözlük yazarı
tamam anladık kitapla mitapla işiniz yok da ifşa neden?
abla parfümleri kitaplardan uzak tut ya. kitap kokusu zaten güzel bir şey. ayrıca tuvalet masası mı ora?
(img:#1668611)
Yarısı test kitabı olan kitaplıktır.
görsel
biraz yabancı dil biraz sözlük biraz felsefe biraz sosyoloji bir miktar şiir ve roman ile çokça tarih kitabından mürekkep bir kitaplık.
fotoğraf yok. ifşa olmaktan utanıyorlar. biz böyle iyiyiz diyorlar. selamları var.
Annemin tonlarca dini kitaplarından bana yer kalmıyor. Gerci sıkıştırmaya felan çalışsam çöpe atar o yüzden belli baslı kitaplıgım yok çamasırlarımın arasında sefil oluyorlar
görünce günün stresinden uzaklaştığım item'lardan biridir.
Buralar hep şey olmuş, yarı aydın kadın avı.
görsel
görsel
bir merak unsurudur.

hayatta en sevdiğim şeylerden biri başka insanların kitaplıklarını incelemektir. yolda giderken bir evin penceresinden içerde kitaplık olduğunu görsem kitapları incelemeye çalışırım. az tanıdığım birinin evine gitmişsem sohbet ederken gözüm psikopat gibi kitaplara kayar. içecek falan getirmek için mutfağa gitse hemen kalkıp raflara daha yakından bakmaya giderim.
diyeceğim fotoğrafları daha net çekin de kitapların adlarını görebileyim.