Çok özledim.
Dün cuma namazında imam hepimiz bu dünyada imtihaaandayız dedi vaaaz sırasında, amk o an bağıracaktım niye lan niye imtihaaandayız onu anlat diye de, deli diyip camiden atarlar diye sesimi çıkaramadım.

imtihandaymışız, bana 50 verseniz yeter.
2 gündür her sey iyi gidiyordu. iyi derken olması gerektigi gibi neyse dün bi dakika lan bu sefer başıma ne gelecek acaba dedim. sabahına parmagım çatladı yürüyemiyorum. tesekkur ederim tanrım yine beni boş gecmedin. itiraf da olmadı ama neyse.
Bir kaç sene öncesine kadar Kaf Dağı'nın gerçek olduğunu sanıyordum. Gerçek olmadığını öğrenince yıkıldım.
Yeniden deneyecek gücü kendinde bulamamak yaşadıklarım. Artık koşa koşa da gelsen kollarımı açacak gücü bulamıyorum kendimde. Her zaman iyi ol boncuk gözlüm.
Öğretim görevlilerinin de olduğu whatsapp sınıf grubunda kendimi tutamayıp trollük yapıyorum ama embesil gibi gözüktüğüme eminim. Aptal aptal çıkartmalar atıp büyük küçük harflerle bu d0ru mu krdsm gibi şeyler yazıyorum. ilk başlarda beni aklı başında bir adam sanıp efendi görüntüme aldanıp yönetici yapmışlardı. gecenin 4 ünde kafam güzelken sırf kendimi 2 dakika eğlendirmek için grup fotosuna beter alinin kelmange mage kako şarkısını söylerkenki bir fotosunu koydum ve grup ismini kelmangee maagee kaakooo yaptım. ilk önce tepki olarak beni gruptan attılar sonra yönetici yapmamak kaydıyla tekrardan beni gruba aldılar. Bilmiyorum sözlük canım ufak tefek piçlikler yapmak istiyor acaba bu gece de yüzlerce süleyman çakırın elini uzattığı çıkartmadan atıp büyük harflerle biat edin mi yazsam ne yapsam...
yakın bir arkadaşımın çükünü sıvazlamıştım. şakalaşırken, yanlışlıkla.
Doğamamış telaşım akıyor yine bu gece paçalarımdan. Ne zaman bir telaşa gebe kalsam, içimde ölüp paçalarımdan akar. Ölü telaşlarımın annesiyim. Babalarının canı cehenneme!

Uyursam geçer belki. Haaaydi iyi geceler.
yakından tanıdığım birilerine ihanet ettim iyi dosttuk açıkçası ama bize yeni düşmanlar lazımdı olduda çok şükür.
itiraf ediyorum 5 gündür kafa iznine çıkma sebebim hayatta bazı sorunlar yaşamamdı.
ne zamandır yıldızları göremiyorum. kafamı kaldırıyorum, sinirli bir bulut örtmüş kan kustururcasına. Uzun bir mısra geliyor aklıma ama yine söyleyemiyorum. Noktası, virgülü her şeyi karışıyor. Yine mi anlamsız bu kaçışlarım? bulutlar bile örterken yıldızlarını, hangi kitabımın son cümlesi sarsın beni?
Arabayla kargaya çarptım amk ya.
iki gün evvel memesini gördüğün kızın şimdi sevgilisini görüyorsunuz. Hayat çok garip.
Borcumu ödemeyen kişiye karşı çeşitli fantazilerim var.
Sürümcemede kalan aptal bir ilişki içinde buldum kendimi. Ne bitince mutluyum , nede o hayatımdayken ...
Duygusal olarak daha fazlasını isterken kaçan kovalanır oyunun içinde bulup , en çok kendimi yordum kovalarken . Oysa bana hep kaçmak yakışırdı.
Tiktok da kullansa insan insandır moruk, ne yapacaksın.
her gune yeni bir kriz ile uyanmak ve krizi cozene kadar aksam olması ve diger tum ertesi gunler bu döngünün hunharca devam etmesi. kafam bir milyon olmus kime ne?
ilk kez sözlük kullanacağım için çok heyecanlandım. yıllardır takip ederimde ilk kez üye olmak geldi içimden.
Aklınıza gelen bütün kötü alışkanlıkların köpeği oldum.
Kötülük demedim alışkanlık dedim eksinizi s.kerim.
Bir önceki entry de söylemiştim , son bir paylaşım ve sonra gidicem diye. Son entry bu.
Aslında çok güzel bir son umuyordum. Hafta sonu ankaradaydım. Sana olan sevgimin başladığı şehirde. Tam olarak burada.
görsel
9 ocak 2017’ydi. Sabah 9.30 civarlarıydı. ilk o zaman girmiştin hayatıma. Bu şehirde çok sevmiştim seni. Planlı gelmiştim bu hafta da. Acısıyla tatlısıyla 2 sene geçirdim seninle burada. Anısı olan hemen her yere gittim, hepsini fotoğrafladım. Ama paylaşmaya değecek bişe bırakmadın. Senin aklına bile gelmeyecek yerleri. Örneğin 17 mayıs 2017 de seni istanbuldan alıp ankaraya ilk geldiğimizde , ilk alışveriş yaptığımız yer.
ilk elini tuttuğum yer, çevrimiçi olmanı beklerken soğuktan titrediğim parklar, sigara almaya gittiğimde 2 paket mi diye sorulan yer, vs vs. 2 hafta sonra da istanbula gidip orda geçirdiğimiz her anı tekrar yaşayıp burda güzel bir paylaşımla kapatacaktım. Emirgan , otelimiz, istinye sahili, fethi paşa korusu, yemek yediğimiz masalar, oyun salonu vs vs. Her birini tek tek dolaşacaktım. Lakin güzel şeyler söyleyip güzel hatırlamak kısmet değilmiş. Bu paylaşıma gelince yapmasam senle geçirdiğim 2 seneye ihanet olurdu. Ben çok sevdim seni, çok acı çektim.
Yalanlarla geçirdiğim 2 seneyi de sevdim. Yine yalan söylesen yine inanırım o kadar sevdim. Ama senin yalanlarının sınırı yok. Öylesine incittin ki beni , öylesine içimi yaktın ki , ne bu ateş söner , ne de affedilir. Birilerini sevmenle hiç bir sorunum yok, sevebilirsin ya da her neyse, ama seni bu kadar önemseyen bana bu kadar yalan bu kadar ihanet nedendi be. Hakedecek ne yaptım. Ta en başından adın , işin , hayatın, herşeyin yalandı. Hepsini unuttum. Daha bugün yine gözüme baka baka yalanın bini bir para. Babaannesi hastaymış , neler yaşadığını bilmiyomuşum, yazık çok yazık. Gözüme baka baka incitmeye kırmaya yakmaya doymadın. Ne sesini duymak ne yüzünü görmek istemem daha. Engellemeye değecek kadar bıraksaydın bari. Umarım kaybettiğine değer bunca kıymeti. Hala dilim varmıyor .
Herkes kendi yoluna , umarım yolun bu sefer de çıkmaz sokak olmaz. Çok sevdim seni .mabedim , kutsalımdım.
https://youtu.be/brRnhthvnKs
Kendimi geliştirmek için bir plan yaptım. Umarım uygularım. Uygulamamak için herhangi bir bahanem yok. Şans dileyin bana.
Desteğe ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Kendimden korkuyorum. Onun içinde paraya ihtiyacım var, yani işe. Hiç birini yapamadığım için kabullenip oturup acı çekiyorum. Ne kadar sürecek bilmiyorum.
biten ilişki sonrası sevgilinin bebek yüzünü nasıl unutuyoruz arkadaşlar?
" cahil ve kötüyle muhattap olma" düsturunu benimsediğimden ( pişman değilim) insanların kabalıklarına, kötülüklerine susuyorum. bu da artık ruhumda öfke birikmesine sebep oluyor. bir patlasam sabaha kadar küfrederim. o noktadayım.
Artık eminim. Boş konuşan, konu hakkında fikir sahibi olmadan zikir sahibi olan, gereksiz tiplerle aynı ortamda bulunmaktan aşırı rahatsız oluyorum. Özümde sakin bir insan olmama rağmen -gerçi gerek bile yok kendileri hallediyorlar- onları insanların içinde küçük düşürme isteğime engel olamıyorum.

Tamam. Sakinim. Reziller.