bugün

itirafa bak amk. Tunçtan örs gökyüzünden kafasına düşmüşmüş. Hayal kırıklığı dediği de en yakın arkadası bunun hoslandığı berkecan'a mesaj atmıştır.
Acı çekerek ölmesini istiyorum.

Kolayca ölmesin...
hiç sevmediğim bir işi yapıyorum tek tesellim ilerde istediğim işi kurabilme ihtimali.
görsel

Umutlansam gecenin sessizliğinde,
o dertsiz tasasız yıllara geri dönebilmek için..
kalbimin hiç kanamadığı,
öylece durup tekrar atmadığı..
inansam gecenin hissizliğinde,
çocuk ruhumu bağışlasam en azından,
kederimi uzaklara taşısam ,
kaderimi anlasam..
aşkı unutsam,
Özümü hatırlasam,
Gemileri yaksam..
bana kalsa pek bir şey dert etmem ben.
vardır bir hayır der geçersin.
çevrendekiler ne olacak peki onlar ve çeneleri yargılayan bakış ve sözleri. çarpıtılmış gerçekleri.
birden kaldırıyor midemi.
ya sen kimsin de bir insana kendini 2 snlik de olsa işe yaramaz hissettiriyorsun.
insanlar ve koca burunları ve hadsizlikleri.
siz siz olun insanlarla tartışırken doğrudan karakterlerine hakaret etmeyin en fazla davranışlarına yürüyün.
karaktere hakaret edince sokak kavgasına ucuzluğa bayalığa dönüyor bu iş. yapmayın.
Beklemenin bu kadar canımı yakacağını düşünmezdim. Saniyeleri sayıyorum, kafayı sıyıracağım artık..
Sabah uyandım nasıl neşeliyim. Hani "ah nerede? Filmindeki adile naşit neşesi var. Şarkılar söyleyerek kahvaltı hazırladım.
Mutlu aile kahvaltısı tek idealim. Oğlum da çicek gibi uslu mu uslu durdu mu? Kolay oldu işim yani. Son olarak patates,biber kızarttım bir de domates pişirdim. Miss. Eşimi kaldırdım. Ekmek almaya gitti hemen. Sonra kapı çaldı. Bir heyecanla açtım eşim diye . Gelen tabiki kayınpederimdi. Telefonum sarj olmuyor vs. Vs.bir şeyler söyledi. O sırada içeri girmişti bile. Üst katta yaşıyor zaten kendisi hatta gece ayrılmıştık daha. Günde 3 kere geliyor ayrıca. Püff. Bir anda bir baktım üçü masaya kurulmuş ben kendim oturabilmek için balkona cıkmış taburelerden birini siliyorum içeri almak için. Sonra her zaman oldugu gibi kalkmak bilmedi.telefonu şarj ettim . Dolunca bir de 1 saat telefonla konuştu beyefendi salonda. Bir yandan çocuk durmuyor, bir yandan evdeki işleri yapmaya çalışıyorum.
Sağolsun yine bir günümü daha berbat etti.
Sonuç mu stresten ne bulursam yedim tüm gün . Akşam yine gelecek korkusu ile yaşadım günün geri kalanını da. Çok sıkıldım sözluk. Hep gelip yemek yiyorlar kendisi de karısı da burası sanki yemekhane ve otel lobisi. Çocuk uyusa bile adam kalkıp evine gitmiyor gece 3' lere kadar oturuyor. Acil bir çözüm bulmam lazım. Ayrı bir eve çıkamıyoruz da fakiriz .
Sıkıldım. Sürekli olumsuzluklar içinde yüzüp, pesimist bir hayat sürmekten ve uzun süredir, içinden çıkmayı bilemediğim bu depresyonun içinde çırpınarak yaşamaya çalışmaktan... Ancak bunu böyle yapan benim. Olumlu olmaya çalışıp çalışıp başarısız oluyorum. Her başarısızlığımda depresyona dönüyorum. Başka türlü nasıl yaşanır bilmiyorum.
Bin defa pişman olup bir daha yapicam dediğim şeyleri bin defa daha yapıyorum. Başıma gelen her şeyi hak ediyorum.
Çok hastayım sözlük, uzun zamAndır böyle olmamıştım sanki sırtımda bisürü bıçak var gibi her tarafı sızlıyor, sanki biri göğsümü deşmeye çalışıyor her seferinde daha derine iniyor öyle bi durum.
Çok özlediğim biri var. Rüyalarıma bile giriyor.
galiba görücü usulü evlilik olacak olunca benimde. o da 30 yaşından önce olmaz. çünkü ama ben, bu sevdalardan vurgun yemekten bıktım be arkadaş vallahi bıktım.
yakın zamanda aşamadığım sorunlar yüzünden çok kez intihar düşüncesine kapıldım.
Hatır, gönül diye diye iyi sabrettik farkına varmadan.
6 yaşındaki Yegenim her oksurdugumde cok yasa diyor. Oksurunce cok yasa demene gerek yok diye anlattim, Olsun sen cok yasa dedi bana.
Simdi duygusallasalim mi neden boyle yaptin hobbitim?
Eskiden sadece hafta sonlarından nefret ederdim, şimdi her an’ dan nefret ediyorum.
bir kaç gündür whatsapp'tan tanımadığım bir numaradan mesaj geliyodu. dayanamadım kimsin diye sordum. o da sen kimsin diye sordu. bastım küfürü engelledim. sonra facebook'tan baktım yaşlı bi teyze çıktı amk. vicdan azabı çekiyorum.
Başı eğik durmak ne kadar zor. insanın her şeyi eksik olsun da başkasına muhtaç olmasın. Bu duruma düşmemem lazımdı.
Ne istedin o küçücük kediden. Tüm hırsında, öfkende kininde onaymış resmen. Düşünüyordum ne yapmış olabilir. Gözlerimle görmesem inanmazdım bu vahşete. Yetmemiş gittin parayla cins kedi satın aldın. Ben bu dünyada adalete, hiç bir şeye inanmıyorum artık. Yemin ederim çok uğraştım inanmak için ama yok yani yokmuş uğrasmaya değer hiç bir şey.
Burdan kopamıyorum. Aylarca yazmasam bile ara ara açıp okuyorum. Sanırım işsizim.
itiraf ediyorum süzme bir idiotum. benden nefret eden beni küçük gören sımarık zengin bir oynak balina ya gönlümü kaptırdım. olay şöyle gelişti bu benim agzıma ediyordu her fırsatta ezmeye çalışıp laf sokuyordu. arkadaşların gazına geldim. bu daha çok km götürür dediler. bu arada başka kızdanda darbe yemişim titanik gibi yan yatmak üzereyken. bir arayıştaydım. arkadaşın biri bu kız senden hoşlanıyor olabilir o yüzden böyle saçma ve kötü davranıyor dedi ve bom açıldım. agzima bir etmediği kaldı ben haklıymışım kız benden hoşlandığı için değil düşman olduğu için böyle davranıyomuş. bir daha erkek arkadaşlardan tavsiye almayacam kızlar bana ne mal olduğunu anlattı ama iş işten geçmişti.
Gülmek diyorum tanrım,
Gülmek o'na çok yakışıyor...
Evet, beni hoş bir kızla aynı odaya koysanız sus pus kesilip, başımı utancımdan öne eğecek kadar garip biriyimdir.
Gelen bir telefonla şu an annem için endişelenmeye başladım ve daha bir saat önceye kadar dert ettiğim şeyler şu an çok salakça geliyor, keşke tüm dertlerin böyle olsa dert bile değil diyorum.sadece bir saat öncesi için diyorum bunları.. Hayat çok garip..
Ara sıra öylesine yazdığım derin anlamlı cümleler size armağanımdır.
Onlar hep burada sizin için.