bugün

Bu sözlükteki ikinci hesabım. Yıllar evvel ilk hesabımı kapatana kadar güzel insanlar tanıdım bakalım şimdi ne olacak.
yolda yürürken yanlış yöne doğru gittiğimi fark ettiğim anda, direkt geri dönmek yerine telefonu kulağıma dayayıp 'abi sen orda değil misin?! hee tamam geliyorum abi.' deyip öyle geri dönüyorum. telefonun ucunda kimse yok tabii.

sanki hiçbir şey yapmadan yolumu değiştirsem insalar 'haha gerizekalı yanlış yönde gidiyormuş' diyecekler gibi bir hisse kapılıyorum.
Sıkıntıdan kafama sıkacam.
cok mutsuzum. bugun ettigim sohbetlerden keyif dahi almayinca anladim.
Hem yaşıyorum hem yaşamıyorum. Ne güzel dimi?
Ben duşta sıcak suyun ayarını tuttururken mutlu olan insandım, bir tek güzel lafın bir sarılışın var ya fazla geldi bu küçük kalbime.
Eğlenceli şımaran insanlara bayılırım. Şımarmak da bir sanat sonuçta.
gece uyumadan önce radyodan kuran'ı kerim açıyorum. çok inançlı biri miyim? hayır.
•ankara, Marmara bölgesi, Ege bölgesi ve Karadeniz bölgesine gitmedim. Antep güneydoğu sayılırsa gittim.
•kar yağışını 7 yıldır görmüyorum
•rom, viski, votka, bira vb. içmedim. Şimdiye kadar.
•okulda hiç sıçmadım. Yapıldı
•servise binmedim
•türkiye'den başka ülke görmedim.
•iki yıldır deniz görmüyorum
•şarkuteriye hiç gitmedim
•istakoz yemedim

•seks yapmadım
•evlikik teklifi yapmadım. Sevgilim de yoktu
•vanalar bozuk evde. Tamir edildi.
•eriği sevmem. Avokado, mango vb. Yemedim
•range Rover görmedim
•iki kere mercedese bindim. BMW, Audi gibi arabalara binmedim
•markette 4 aydır gitmiyorum

•beş tane evim var. Şaka gibi ama doğru.
•erik dalı gevrek değildir. Denedim
•Nargileyi hiç görmedim. Artık gördüm ve içtim. Sigara içmedim. içtik onu şimdi.

•yavşaklar bana cimri der ama yanlış
•annemi 1 senedir görmüyorum

•son 31'im 3 saat sürdü. Tabi erkeğe karşı. Yoksa 3 dkda ggyim.
•ekşiden 3 kere silik yedim. Buradan 5 tane. Hesapları sormayın.
•ne derseniz deyin. Pişman değilim. Tamam belki biraz...

•on tane Tarlam, 3 tane arsam var
•klozete sıçmadım. Yapıldı
•ustalıkla al-sat yaparım. Sayı vermicem bir sürü dolarım var.
•reklam alınır buraya.

Söyleyin bana. Çok mu şey kaçırıyorum. Şifreyi bulan PM atsın. Unutmadan söylüyorum burdan. Hiç bağış yapmadım para felan.

Edit: klozete müdür yardımcısı olan kuzenimin okulunda sıçtım beyler. Silecem onu. Hem yarın canım annem gelecekmiş.

Edit 2: okulun ordaki nargile cafedeyim beyler. Pek sevmedim Nargileyi ama olsun. Bakkala gidiyorum. Şaka lan daha iciyom soluklanin. Sigarayı aldım zaten.

Edit 3: sigaramızı, biramızı da içtik çok şükür. Vanalarla uğraşıyordum. Avokado bulamadım maalesef.
aptallık terimi ,

bir rüya olsaydı ben görürdüm sevgiden yoksun olamayan zihnimde..

bir şehir olsaydı ben yaşardım sokaklarının her karesinde..

bir rüzgar olsa, ben eserdim hoş dağların boş sessizliğinde belki de ötesinde..

gözyaşı olsaydı ben akıtırdım hecelerimi ilmek ilmek işlediğim kelimelerime..

sahi bu kadar mı aptaldım ben sevince..

bir insan olsaydı ,
kesin ben olurdum..

aptalım ben hem de çok aptal..
kalbimde bir kıymık var acısını çok derin hissediyorum ama bulup çıkaramıyorum.
görsel
itiraf ediyorum, ilk uludağsözlük hesabımı açtığımda birkaç yazarı takip edip profiline girdikten sonra donuzlamıştım. Ne yapayım iyi bir şey sanıyordum o zamanlar.
Bugün duşa girecekken, üstümü çıkarmadan önce kendime baktım aynadan. Yine sakallarım çok uzamış, saçım dağınık, gözlerim şiş, göz torbalarım her zamanki gibi aynı yerinde, bilirgin bir şekilde duruyor. ilk defa kendimi yaşlanmış hissettim ve öyle gördüm. Gözümdeki hayat ışığı sönmüş, yüzüm asık, umutsuz bir şekilde bakıyordum. Sanırım bu görünüş, içime çok işledi. şu an moralim bozuk, canım çok sıkılıyor. Zaten bu aralar ne olsa da moralim bozulsa modundayım.

Sözlükçüğüm, senin içindeki birçok yazarı sevmiyorum ama seni seviyorum. Sen olmasan bu düşünceler içimi çürütecekti. iyi ki varsın grall. (bkz: swh)
Hani ulaşamadığın daha çekici gelir ya. Bu benim için farklı işliyor. Ben ulaşamadığım insanlara değil, bir zamanlar yaşayıp şimdi içinde bulunmadığım yerleri özlüyorum. Deli gibi istiyorum oralara dönmeyi. imkansız ya bir de, daha da beter üzülüyorum.
kafayı afrika'da yaşayan bazı kabilelere takmış durumdayım. özellikle yerel halkın "avcı" olarak seçtiği mensuplarına. neden mi?

ya hu, ellerinde kamışla ya da ilkel bir bumerangla 30-40 kilometre yürüyüp, tek bir meyve yarasası avlayıp, aynı yolu geri dönüyorlar. közün üstüne serdikleri yaprakların üstüne tüyleriyle, iç organlarıyla atıyorlar yarasayı ve tütsülüyorlar. eti biraz pişince de hepsi birden birer parça koparıp, mideye indiriyorlar. arkadaş; o sıcakta 100 km'ye yakın yol yürüdün sen! bi' de yarasayı avlayacağım diye ziyadesiyle kalori kaybettin. hakeza, yürüken de öyle. değdi mi? ulan, yarasadan aldığın proteinden ve kaloriden sana hayır gelir mi? hadi diyelim yanına da kök bitki yedin. yarım bardak da keçi sütü içtin.
harcadığın kalorinin yanında almış olduğun kalorinin esamesi okunmaz. susuz da kaldın. buna rağmen dehidrasyona maruz da kalmadın. alien mısın sen?

nasıl yaşıyor bu ibneler hayret ediyorum. delireceğim..
işerken zevk alıyorum.
Geçmişte yaptığın hatalar bir gün karşına çıkar.
Arkadaşıma işinde yardım ederken mekan mutfağında vahşiler gibi yemek yemiştik, gizlice.

Düşündükçe utanıyorum, eve çıktığımız ilk günlerdi ve gerçekten açtık.

Utanmamın nedeni ise sonrasında mutfakta kamera olduğunu öğrenmiş olmamızdı. Sahibi evde bizi izleyip izleyip evrim teorisini onaylıyordur muhtemelen.
ekşiden silik yediğim gün, bana site mı yok lan diye çıktım yollara. kaliteye o kadar çok alıştım ki şuan katlanamıyorum. ne kadar çok ekşi'ye laf atsam da, ilk göz ağrım sonuçta. pişmanım lan
gizli gizli aleyna tilki dinliyorum.
arkadaşlar bugün benim doğum günüm 49 yaşına bastım sizlerle de paylaşmak istedim herkese selamlar
Öyle bir şey var ki, tanımadığım insanlara bile itiraf edemem.
Bugün sırf pakistana gitmek istemediğim için rapor aldım.
üniversitedeyken maddi durumu iyi olmayan bir kız arkadaşıma yardımcı olmak için adını falcıya çıkarmıştım.
herşeyi biliyor çokta ucuza bakıyor deyip düşen pelinsuların hakkında tüm bildiklerimi ona anlatıyordum. 15 günde kirasını çıkarmıştı.