bugün

yazar olursam geri döneceğim buraya, şimdiden itiraf biriktiriyorum...
yapacak hiçbir şey bulamadığımda sözlüğe uğruyorum.
Hergün yeni bir umutla uyanayım derken umutsuzluğa doğru içten içe yol almak.
Zaman geçmiyor. Daha doğrusu geçmesi gerektiğinde geçmiyor. Gündüz işkence gece sanki ölüm uykusu. Tükendim artık. Anlaşılamamak anlatamamak ve yalnızlık.
Sınıfta bir kız vardı hoşlaştığım. Bugün doğum günü diye happy birthday müziği çalıp attım. Hikayesine atmış ''teşekkürler canım arkadaşım'' diye. Sınıftaki herkes bunu görecek. Zaten adım çıkmıştı herkese yürüyo diye. Welcome to the friendzone and linç edimek.
içinde Adnan Oktar geçen hiç bir başlığa kendim açsam dahi giremiyorum. Sözlükte böyle bir başlık olmadığını söylüyor. Korkuyorum lan. Diğerlerinde sıkıntı Yok. Nasıl yani?
Bunca zamandan sonra kafayı çekip harama bulaşasim var sözlük. Şeytan uğraşma benle de get.
Hayattaki belirsizliklerden yoruldum. Huzur istiyorum.
insanın kendi başına mutlu olması çevresindeki insanların ayıbıdır demiş albert camus. Bir iç burhanlığı yaşıyorum ve çevremdeki çoğu insandan tiksiniyorum. Hayatıma yeni girenlerede bir önyargı var içimde beni anlamayacaklar diye hiç açmıyorum ağzımı. insanın hayatında bakışları ile anlaştığı birileri olmalı susarak söyleyebilmeli sıkıntılarını. Sen leb demeden Çorum’u anlamalı...ve maalesef ben bunun acısını yaşıyorum...
Her gun, yarin sekeri çikolatayı hayatımdan cikaracagimi soyleyip yarin olunca eti karam gomuyorum, pisman oluyorum.
45 yaşındaki komşumla falan filan ..
20 yaşında bir chat ortamında bir kızla konuşuyordum sadece yüzü gözüküyordu. kış günüydü. üstünde hiçbir hattını belli etmeyen bir mont vardı. ardından eve girince üstünü bi çıkardı. dedim kaç kilosun? dedi 110 kiloyum. sonra çıkmak istedim bir vurdu yapıştım koltuğa gidemezsin dedi. neyse konuşayım dedim bu anlatıyor ünlüleri bile nasıl tehdit eden bir mafya kızı olduğunu. kanıt felan gösterdi.inandım. bu sırada iğrenç bir şekilde şapur şupur pasta felan yiyor midem kalktı ya. sonra bu seks yapmamı istedi. dedim yapmam. öldürürüm seni dedi. dedim öldür zaten yaşamak isteyen kim. baktı ölümden korkmuyorum. tecavüz etti derim hapse girersin dedi. böyle bir durumda inanılmayacağı için bana mecbur kabul ettim. inik penisimle ne zevk aldı anlamıyorum. hiç kalkmadı ama yaptık. ard arda 9 tane sigara içtim psikolojim baya bozuldu çünkü sonra üstümü giyip koşa koşa kaçtım. sonra bir baktım yer sallanıyor. sen nasıl gidersin dedi. ya aldın istediğini bırak beni dedim. siktir git dedi. büyük bi zevkle dedim. ardından eve gittim ve 1-2 ay boyunca hiçbir kızla konuşamadım. annemle bile konuşamıyordum. baya bir travma yaşadım. polis arkadaşlara söyledim böyle bir durum var inanmazlar dedi. dava da edemedim.şehir değiştirdim. sonra khalesiye benzeyen bir kızla birlikte oldum ve khalesiye aşıktım baya. o travmadan çıkmama baya katkı sağladı ama kız terketti beni bağlanma korkusundan dolayı. travmamı farklı bir boyutta yaşamaya devam ettim çok yaralı günlerdi ya. artık bir kızla buluşmadan önce mutlaka boydan vücut hatları belli olan fotoğraf isterim. zayıflığından eminsem sıkıntı olmaz. ve önceden birlikte olacağına dair isteğini yazacak ortam olmadan da buluşmam. tecavüz etti diyip iftira atacak ortam oluşturtmam. zorla bir şeyler yaptırmasın diye.bu da enterasan binlerce olay içerisinde bir diğer anımdı.
Çocukluğumu özledim. Öyle şaşalı sokaklarımız yoktu, toprak kokardı yağmur yağınca. Bizler ellerimiz de misketler ile doluşurduk, kapı eşiklerine.
Semtte bir kına gecesi olur, basardık yakındaki zillere.
Renkli paletli, renkli boncuklu bisikletlerimiz vardı bizim.
Birde stop lambamız varsa değmesinler keyfimize. Kaliteli bir dinamo şarttı tabi.
Akşam olur, koşturduğun evine girdiğin an, lıkır lıkır içilirdi buz gibi su. Arkadan gelir annenin sesi,
(soğuk içme hasta olacaksın).
Kim dinlerdi..
Bir kaç gün sonra bayram gelirdi, sonraları hiç gelmedi.

Edit: evet, bisikletimi de özledim.
daha önce de belirtilmiş ama ben yine de uyarayım arkadaşlar, geçmişte takılı kalmayın. asla.

asla bir kimseyi, bir olguyu takıntı haline getirmeyin. bırakın olmamışsa olmamıştır. siz onu düşündükçe o şey inadına hayatınızda olmaya devam ediyor ve sizi çaresizliğe sürüklüyor, siz farkında bile değilken.

uyum sağlayamadığınız kişide ısrar etmeyin. unutmayın birlikte bile olsanız uzun vadede size zarardan başka bir şey getirmeyecek. hayat devam ediyor ve sen arkana bakıp durduğun sürece önündekileri de kaçırıyorsun.
artık gelecek planı yapmıyorum. sadece zamanı gelince düşüneceğim. geçmişe dalıp güzel anılardan huzur depoluyor ya da şimdinin huzurunda ferahlık yaşamaya çalışıyorum. zaman zaman düşünmeyip yerinde saymak rahatlatıyor. bazen akışa bırakmak lazım...
Beyin olarak yorgunum ve deli gibi basim agriyor. Huzursuzum.
çocuğum olmayacak...
mutlu değilim.
korkuyorum.
yanlış tercihlerimin acısını cekiyorum.
geçmişe takılı kalıyorum.

param pulum var. gelecek kaygım yok. ama yukarıdaki maddeler, hayatımın, psikolojimin amına koyuyor.

ulan geçmişine yandığımın dünyası, neydi ulan benimle derdin !
Dün akşam eşime sözlük yazari olduğumu söyledim.
t: sozluk yazarlarinin soylemek istedikleri gibi.

sanirim icinizden bir beyefendiye asik olma yolundayim. yengeniz olacagim ehehe. dugunumuze bekleris.
Anonimlik kisvesi altında yediğim tüm bokların bir gün dönüp beni vuracağından korkuyorum.
Sabah beşte alakasız bir şehre, alakasız bir nedenden yola çıkıyorum. Gitsem de gitmesem de çözemeyeceğim bir mesele yüzünden üstelik. Şansa ihtiyacım var. Biraz da cesaret, çokça akıl.

Eskiden yaptığım gibi acı mastürbasyonu yapmayacağım, artık sıktı. Bi halt ettik. Şimdi diyetini ödeme zamanı.

Adresini kendi bulur.

https://youtu.be/1YQ03hE-FOM
Merhaba sözlük, tüm hislerimi kaybettim galiba geriye sadece mutsuzluk kaldı. En sevdiğim insanlara bile samimi hissedemiyorum ve çok çok can sıkıcı bir durum. Tamam biliyorum bundan iki ay önce hiçbir şey hissetmek istemiyorum diye ağlıyordum, evet. Biliyorum çok nankörüm ya bu ne kendi yüzüme kusmak istiyorum.
Onu üzmekten vazgeç. Çok yorulduğunu bildiğin halde kendi sorunların yüzünden ona yüklenmen çok yanlış. Lütfen onu sev. Eğer onu seversen kelebeklerinin ömrü uzayacak. Birlikte ölene kadar.
lisedeyken beni sevenler tek tek evleniyor. neden bilmiyorum üzülüyorum kendi kendime triplere giriyorum .