bugün

kendimce ayar verdim eski sevgilime,

evet sözlük basketbol oynadığım bi fotoğrafı ekledim facebook'a, top havada tam potaya girecek ben de havada zıplamış vaziyetteyim. ertesi gün bir baktım, beni topa etiketlemiş. dedim sen misin beni etiketleyen, ben de onu potaya etiketledim. iyi yaptım dimi.
Vallahi sözlük bünyende bu kadar dertli ve derdini bir o kadar ustaca içinde taşımayı başarabilen duygusal insan olduğunu tahmin etmemiştim.
Sevdim sizi gençler.
Ya bir şey daha itiraf etmek istiyorum;

Aslında kendime bile itiraf etmek zor geliyor içten içe. Bir kızdan hoşlanıyorum biliyorum ki oda benden hoşlanıyor! Ama lanet olası dürtülerim ve içimi kemiren tipik Türk merakı benden önce neler yaşadı acaba? diye bir soru uyandırdı çünkü ciddi düşünüyorum ve bilmek daha faydalı olur diye boktan bir tez ürettim kendimce lakin hatun kişi benden önce çok zengin pahalı yaşayan bir züppeyle berabermiş bildiğin zengin yani mustang falan var piçte ve sevmiş harbiden. Ben o gün anladım ki ne kadar yakışıklı olursan ol,ne kadar hassas noktalarını bilirsen bil ve ne kadar onu baştan çıkarma konusunda üstün yeteneklerin olsa da maddiyat konusunda yeterince güçlü değilsen güçsüz ve yetersiz olduğunu hissediyorsun. Sırf hırs olsun diyede 4 kapılı aile arabamı satıp Cabrio alacak değilim. Ama ben şunu öğrendim ki bir kadının hayatında kendimizi sürekli zirvede hissedebilmek çok zor ama seni zirvede tutabilecek tek kişide hayatına girdiğin kadındır. Ve merak ediyorum içime düşen bu kurt kaç gün içerisinde onu tüketmeyi başarabilecek.
--Umarım bunlar aramızda kalır sözlükcüm çünkü duyarsa çok üzülür biliyorum.
hala anonim olarak formspringten hakaretim gelmedi uludağsözlük yazarından.
sevdicek gitti sözlük kafam çok bozuk. ama okumaya gitti,geri dönücek,çok özliyeceğim keratayı. o benim dünyamın yarısı godiğim ya. bi özlem sardı ki beni ah ah.
bugün başkasına sinirlendim ve anneme patladım..onu üzdüm..

anne işte... bişey yokmuş gibi davrandı..biliyorum üzüldü ama çaktırmadı..

sonra konuştum kendisiyle bak işte başka şeyler yüzünden seni de üzdüm dedim.sen daha yolun başındasın insanlar kötü hayat kötü..senin işlerin iyi gitsin de gerisi önemli değil dedi...

Tüm annelere sesleniyorum..siz nasıl bir meleksiniz???Hepiniz cennete layıksınız...

imza:bir erkek çocuğu.
teoman ve bülent ortaçgilli eylül akşamlarını artık daha bi çok seviyorum sözlük.
ya var ya.. annem gittiğinden beri ağlıyorum ve 'üzülme tamam mı?' diyen insanlara da bi tane yapıştırasım geliyor. o değil de nası yaşıcam şimdi ben? hayır yaşayamıyorum da.. amına koyim.
biliyoruz ki bir odada iki kişi varsa ve biri osurursa iki kişi de kimin ne yaptığını bilir.
fakat hala iftira yiyorum, olacak iş değil?!
bugunlerde yapacak fazla bir şeyim yok sözlük.canım acayip sıkkın .nedeni bende saklı.sevdiğim hırpaladı.canımı yaktı.kovdu, attı, yıktı.canım acıyor.nefret ederken sevmek nasıl olur. ya da severken nefret etmek .sevdiğim nefret ediyor benden. içim acıyor sözlük.kollarımda morluklar var. 3 gundur acımakta sarmalamak yerine,devam ediyor acıtmaya.acım buyuk gecenin bir yarısı darbe yedim.kabus gibiydi.kabus olmalı gercek olamaz.inanmak istediğim bu.
birde yazar olamam ben bu yazıyla onu anladım.saçmaladım.itiraf ediyorum.birazcık içtim.sabah silecegim kesinlikle.
seni seviyorum sözlük.
itiraf ediyorum;
Evlerin kapısındaki gözetleme deliğinden her baktığımda içim ürperiyor. Sanırım filmlerde suikastçilerin, kurban baktığı sırada bu delikten ateş etmesi beni bayağı etkilemiş olmalı.
yükseklerde gözüm yok "mavi jojoba tanesi" olsam yeter.
bugün kendimle iftihar ettiğim gün.
kendime verdiğim sözleri sonunda tuttuğum gün.
mutluyum lan!
aşk tekmeyi vurunca kıçıma mantık dedim ama o da fos çıktı be sözlük. işin kötüsü şimdi ne yapacağımı da bilmiyorum. çıkmaz sokak gibin.
itiraflarımın bazıları düzmece. mesela bu da onlardan biri.
bana göre hüznün sözlük anlamı: insanın kendisine yakışanı giymesi demek.
öncelikle (#8608959)

yine geçen gün profil fotosuna bakıp mouse ile okşamak için girdim facebook'a.
beynimden vurulmuşa döndüm sözlük.
çoktan başka birini bulmuş.
ağladım sözlük, çok ağladım...
hala seviyorum lan!

--spoiler--
gün ağarınca boynum bükülür
dalarım uzaklara gönlüm sıkılır
sorma ne haldeyim
sorma kederdeyim
sorma yangınlardayım zaman zaman
sorma utanırım
sorma söyleyemem
sorma nöbetlerdeyim başım duman
ah bu yangın beni öldürüyor yavaş yavaş
kor kor ateşler yanıyor içimde
aşkı beni kül ediyor...
--spoiler--
çok feci aşık olasım var sözlük, aşktan afaroz edilene kadar.
birbirimize geç kalmışız bi kaç aşk kadar be sözlük...
Kimi sevsem gönüllerinde taht kavgasına girişmek zorunda kalıyorum, kimi sevsem gönlümdekini tahtından indirmeye korkuyorum. Bu böyle gitmez iyisi mi kralla anlaşalım diyorum ama alo demeye bile cesaret edemiyorum. Sözlük ben gidiyorum.
orospu çocuğunun biri itiraflarımı eksiliyor sözlük.

edit: orospu çocuklarının bazıları...
frp oynayasım var ama adam yok, oyunu kime anlatmaya kalksam deliymişim gibi bana bakıyor.
bu yaşıma geldim, hala çayı soğuk su katarak içiyorum. *

(bkz: yılın itirafları)
bi insan kardeşi ölsün diye dua eder mi sözlük? ben ettim. kardeşliğin k sini görmediğim hemde üstüne ailemi rezil eden bir insana yaptım bunu. insan sa eğer tabi. hiç* *...
papaver somniferum'un yukardaki entrysinin altına imzamı atıyorum sözlük.
hislerime tercüman olmuş.
güncel Önemli Başlıklar