bugün

bosluktayım sanırım hiç birseyden zevk alamıyorum.
Bir daha günah işlemeyeceğim diye yemin etmişken, gözlerime bir kez daha baksan bu günah için cehennemde tekrardan yanarım.
Bir mesaj.
Bir cümle.
3 kelimeyle bir ilişkiyi bitirdi.
30 yaşında onulmaz acılara sevkedip, bütün bir hayatı bitirebileceğini bir kere olsun düşünmedi...

"Bitti, buraya kadar."
Bu gün komutanın oğlu ile konuşuyorduk yaşımı sordu cevabı duyunca "babamla mı yaşıtsın?" diye sordu kahrettim!
babamın bazı huylarına uyuz oluyorum. sürekli söyleniyor, laf söylüyor bana. konuşsan konuşamıyorsun da adamla.
bağırıp, çağırıyor. sanki benim konuşmaya hakkım yokmuş gibi davranıyor. ve bu yıllardır böyle. sesimizi çıkaramıyoruz ona. bıktım artık ya. saldırasım geliyor, hep içime atıyorum. adamakıllı diyalog kuramıyorum babamla.
Aşık olduğun insanın da sana aşık olması, aşkla sevişmek nasıl hissettiriyor lan?

karşılıklı aşkı tatmak istiyorum ölmeden. Hatta yaşama katlanma sebeplerimden biri de aşkı bulma umudum. Yani aşkı bulmak dedim diye öyle ütopik bir şey hayal ediyorum sanmayın sadece karşılıklı aşkı, tutkuyu yaşamak. Çok mu lüks lan? Niye öyle ki.

Evrene mesaj: Tam zamanı. aşk bul beni.
eski islamcı ve akp sempatizanıyım.
şimdiki idolojim ulusalcı sol ve türk milliyetçiliği.
sünni dindar aile çocuğuyum lakin akp, uzun adam ve ekibi, siyasal islamcılar, vahhabi kafalı yobaz, bağnaz ve gericiler yüzünden islam dan soğudum.
tanrıya inanıyorum.
alevi yurttaşları sevip saygı duyuyorum. sünni kesimi sevmiyorum.
sünnilerin neredeyse tamamı benliğini kaybedip araplaştı.
arap dan daha arapçı oldular.
Galiba evlenmek istiyorum sözlük.
Belki de evlenmek değilde, gayri meşruda olsa bir çocuğum olsun istiyorum.
sigara alacam elli kuruş yetmiyor elli kuruş ver tırrek.
Katıldığım her kağıt oyununda hileye teşebbüs ediyorum. Monopoly oynarken bankacı olup yolsuzluğa karışıyorum. Aynı tip oyunlarda sağdan soldan para kaçırıyorum. Batak oynarken kartları hileli karıyorum. itlik serserilik peşindeyim ve hile yaptığım fark edilmezse kendim itiraf ediyorum.
Biraz daha uyuyamazsam beşinci kattan atlıcam aeo.
En sevdigim baslik. Herkes asik, herkes mutsuz.

Dusuyor mu lqn boyle?
Zengin değilim.
Duyduklarım doğruysa eğer ortalık çok fena karışacak. Ve sanırım ilk defa b.... neyse.. haber bi doğrulansın..
kedimin kolumu emiklemesinden nefret ediyorum umarım okuyup bana küsmez.
kibre düşmekten korkuyorum!
insanları üzünce içimde fırtınalar kopuyor, çok pişman oluyorum; ama özür dileyemiyorum.
Bazı şeyleri zamanla kabullenebildim. Kendimi yıpratmamayı öğrendim. Çok garip bir farkındalık bu. Yıllarını verdiğin, en mutlu anlarını beraber geçirdiğin, her hatasını kabul ettiğin insanın hiçbir şeye değmediğini farketmek. Bunca emeği hiçe sayıp aldatabileceğini, yalanlar söyleyebileceğini ve seviyorum derken aslında başkasını düşlediğini öğrendim. Sonrasında beni eski sevgililerine gitmekle tehdit eden insana yolun açık olsun diyerek, hayatın yegane gerçeklerinden birini öğrendim.

(bkz: vazgeçebilmeyi)
iki güzel kadının içmeye çıkma davetini müstakbel eşim ve ailesini memlekete götürmek zorunda olduğum için geri çevirdim. müthiş bir şey evlilik, herkese tavsiye ediyorum. hepiniz hemen evlenin arkadaşlar.
Aynı olan yanlarımızın hepsini yan yana dizdim, her gece bakıp kendimi dinlendiriyorum.
Küçükken çok kedi doğradım. Hayvanseverler affetsin.
çok sıcak vallaha kalıp kalıp buz yutasım var.
sanırım birkaç gün içinde tımaraneden yazmaya başlayacağım sözlük. kafayı yemeden normal kafayla atlatamayağım şeyler yaşadım yaşamaya da devam ediyorum.

ve ben şimdi kendimden, insanlardan, hayattan, içinde bulunduğumuz toplumdan, değer yargılarımızdan, bu ülkede kadın olmaktan, kendimden nefret ettiren o orospu dölünden iliklerime kadar tiksiniyorum.

hiç utanmadan yüzü kızarmadan yüzüme bakabilmesi gülmesi eğlenmesi, çocuklarının -zamanında o yaşlardaydım- gelip boynuma atlaması, ailemle bu kadar yakın olması... aklımı kaçırıcam, kafayı yicem. kimseye bi' şey anlatamamak, bütün hesaplaşmaları kendi içimde yaşamak... ölüyorum. hayatımın belki de en iğrenç yazını yaşıyorum.

hani sizin şimdi sevgilim beni terketti, rüyamda beni aldattı, arabam arıza yaptı diye dertleriniz varya derdinizi öpeyim.
Rezalet var, sen gel bence.

Bugün saçıma bir tutam kırmızı boya yapıp havuza indim. biraz bekledim falan. duşta folyaları açtım yikamaya başladım. o arada tanidik aşina birini gördüm, tam karsımda sonra döndüm boyayı akıtıyorum. Adam konuşuyor;

-akşamları çok güzel oluyor su, gelmeni tavsiye ederim. ben buralardayım otururuz, tavla oynarız falan.

Bende arkamı dönmeden cevap veriyorum.

+ ya evet, çok güzel oluyor. Ayıp olmasın diye a ne güzel öyle mı falan? Diyip, arkadaşımla geldim ayıp olur siz takılın bence diyorum.

Allah beni alsın.

Bir dönüyorum arkamı, adam kulaklıkla telefonda yeğeniyle konuşuyormuş meğer. ben kendi kendime konuşup durmuşum. suratıma bakiyor birde sakin sakin...ayh! Ben öleydim. o yer yarılsaydı keşke.

Sorduğu soruyla dünyaya döndüm. kırmızıya boyamışsınız herhalde? Güzel olmuş. He kirmizi suratta aynı oldu haberi yok.

Lan ben ne bilim o da görünce selam vermek için beklemiş. ne bekliyosa başka işin mi yok? olaya bak rezalet amk. Neyseki gülmekten karnım ağrıdı toparladım durumu.
Mesela param olsa da bi marlboro icsem ne güzel olur diye hayal ediyorsun. Paran oluyor, marlboro da alıyorsun. Sonra ne mi oluyor? iciyorsun ve sana bok gibi geliyor. iste hayatımın suan ki özeti bu.
Hayal ediyorum gerçekleşince bile olmuyor. Ha gerceklesmeyince de olmuyor tabi.
2 turlu de bok gibi aq sikicem her şeyi yine bu gece.
Bu sefer cidden aşık oldum. Çok fena şekilde. Bu ötekilerden o kadar farklı ki. imkanı olan aşık olsun.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar