bugün

9 yıldır asık olduğum kızı kalbime gömdüm.

Seni kalbime gömdüm.
insan birini sevdiğinde ne olursa olsun sevgisi yok olmuyor.

Belki karşısındaki insan değişiyor ama insan, sevdiği kişinin şimdiki haline olmasa da o eski haline hala sevgiyle bakıyor. Bazen nefretle kendine itiraf edemese de...

Belki de bu yüzden unutamıyoruz...
konuşmak çok zor bir eylem.
bu gece ve birtakım gecelerde sihirli annem tacinin taklidini yapar yapar gülerim kendimce. duduuaa duduaaaağ seni aldatmadom duduuaaağ.
1400 yıldır aynı kitaptan sorumluyuz, hala cehenneme giden var.
niye bu kadar çok şey yapıp bu kadar çok şeyle ilgileniyosun diyolar sapım lan sap kafayı farklı olan herşeye yöneltiyorum madem bakan seven yok enerjiyi birikime çevirmeye çalışıyorum..
şuan elin oğlu rihanna yı duvara yaslamış arkasında keyfini sürüyor, burnunda kokain kalıntıları bir de bize bak bizimde burunda kalıntı var ancak hani rihanna nerede ? o popo sallamasını başka kızla nasıl kıyaslarım. bana rihanna yı getirin. !

sana ölürüm lan.

aynen coni.

görsel
allahım abimden razı olsun.20 yıldır komilikten garsonluktan tut her işi yaptı .yaşı 33 hala çalışıyor. evlenip yuva kuramadı.bugün isyan etti artık yeter vücudum kaldıramıyor dedi.bende 26 yaşındayım 6 aydır issizim. midemde ülser var sırtıma vuruyor ayakta duramiyorum. ve 1 ay evvel kulaktan ameliyat oldum. keşke iyileşip abime maddi manevi destek olsam. abi sen otur artık ben calisayim deseydim. bugün çok duygulandım. kendimi sigaraya verdim ictikce midem daha da kötü oldu bu vakte kadar uyku tutmadı.allahım sen biz aciz kullarına helal yoldan rızıklar nasip et.hayırlı amel işleyen kullarindan eyle. bütün hastalara sifa ver.amin amin amin.
yatakta osurup yorganı üstüme çeker kendi osuruk kokumla mutlu olurum .
dün annemin doğum günüydü ve ben ilk kez iyi ki doğdun iyi ki benim annem oldun diyemedim onun için oturdum saatlerce ağladım.
Kimi zaman benim de başıma geliyor o ince çizgiyi aşmak basit aslında troll değilimdir ama oç lik yapacak kadar haysiyetsiz olabileceğimi farkettiğimde kendimden soğuyorum.

Sırf bu ince çizgiyi aşıp homoseksüelligi över gibi yazdığım oldu.

Bundan dolayı başta sözlükteki yazarlardan nihayetinde türk halkından özür diliyorum.

Bu sapkın davranışı övüp kadınları kötülemek gibi bir haysiyetsizligi kendime ve vicdanima yakıştıramadım ve özür dileme kararı aldım.

Elbette bu hatayı yaptım diye ağladım ama kendimi anlamış değilim.

Kaç gündür sinirlerim bozuk bir kaç oyunun türkçe yamasını yapıyorum resim çiziyorum, çarşı gurubunu daha fazla dinliyorum.

Mesela gururlan gibi yok sinirlerim hala bozuk kendime kızıyorum bir kız arkadaşım olmaması için kendimi kasıyorum teklif edenleri geyim diye reddediyorum ki değilim de hayırlı bir iş olacaksa da engel oluyorum.

Hayır ağlamıyorum sadece sinirlerim bozuk canım da sıkkın evet.
Mudur yardimcisinin cayina tukurmustum nobetciyken.
hayat, çok enteresan bir sınav. içime ömer üründül kaçmış.
Mutsuzum azizim mutsuz.
Eksiğimde biraz ama daha çok mutsuzum.
Nilgün Marmara ne güzel anlatmış derdimi.
Paniğini kukla yapmış hasta bir çocuğum ben.

(bkz:
Bir karga bir kediyi öldüresiye bir oyuna davet ediyordu.
Hep böyle mi bu?
Bir şeyden kaçıyorum bir şeyden,
kendimi bulamıyorum dönüp gelip kendime yerleşemiyorum,
kendimi bir yer edinemiyorum, kendime bir yer.'..

Kafatasımın içini, bir küçük huzur adına aynalarla kaplattım,
ölü ben'im kendini izlesin her yandan,
o tuhaf sır içinden!
Paniğini kukla yapmış hasta bir çocuğum ben.)
Ps1 ps2 ps3 almıştım zamanında. Hiç uğruna da en son bunları satmıştım. KPSS sürecinde ayak bağı olmamasını istemiştim.

Ancak son dönemlerde o kadar ama o kadar sıkılıyorum ki artık bir tane almam gerektiğine karar verdim. Eve bir tane 4K çözünürlüklü tv almayı düşünüyoruz. Şimdi ps3 alsam Yen'i oyunları oynayamam. E almışken de bi kere almak gerekiyor. Ben de karar verdim Ps4 Pro almaya. Fiyatı 2000 e dayanıyor. Dedim biraz kenara para Ata Ata belki alırım. Hepi topu 2 ayda biriken para 300 liraydı. Geçen baktım pantolonum yok adam akıllı. Gömleğim Yok doğru düzgün. Giymeye elbisemiz Yok... gittim giyime verdim o parayı da.

Şimdi yine Ps4 Pro almak istiyorum ama anlaşılan o ki su süreçte zor. Ama gel gelelim bu sınav stresi ve zorluğunun olduğu dönemde kesinlikle kafa dağıtıp biraz sıkıntımı geçirecek birşey lazim. Doğum günüme 9 gün kaldı diyorum ulan gökten koyun iner gibi bi Ps4 Pro inse efsane olur. Beni en çok tatmin edecek hediye bu olurdu sanırım. Aslında ne hediye almayı ne hediye vermeyi sevmem ama kendi çabamla alabilecek gibi hissetmiyorum napayim insan bekliyor iste.
(bkz: haslanmispatates hayır diyor)
Az önce nişanlı bir arkadaşımın whatsapp profil fotoğrafını gördüm. Yanında bir kaç teyze bir de nişanlısı var. Kare muhtemelen insanların geneline mutluluk tablosunu ifade eder ama itiraf edeyim ki benim midem bulandı. Bir kötü oldum.

Ve benim midem korktuğum zaman bulanır. Nişanlı veya evli olma halinin fikri bile ilk defa mide bulandıracak kadar korkunç geldi.
Küçükken sabah ezanlarından korkardım. Bizden uzakda yaşayan babam aklıma gelirdi her seferinde.
bazı konuları idrak noktam farklı olabiliyor.
https://youtu.be/luvYdZ87vIY
Bir insanla nasıl sevgili olunur bilmiyorum lan .

Yani 3 5 gün sonra biteceği yazılı emir olan bir safsata nasıl yaşanır ? yada niye yaşanır ? Anlayamıyorum .

Bu yüzden biraz hoşlandığım biri oldu mu ? Hele birde benim hislerimden habersiz bana yaklaşmaya basladimi sinirlerim bozuluyor , acı çekiyorum , şaşırıyorum , kendim olamıyorum ve uzaklaşmak geliyor sonrasında .

Ama gel gelelim sırf bazi ihtiyaçlar söz konusu oldu mu ? Hiç his beslemedigim biriyle akşamında birer kahve içip , sigaralarımizi sondurtukten sonra yatağı beraber isitabiliyoruz ve 3 gün sonra yolun açık olsun deyip uğurluyorum.

iste Ben böyle vaziyetin ...
O kadar boşa yaşıyorum ki.. sürekli bu gerçeği aynada boş bakan gözlerimden okuyorum. Çok acı.
2 ay çıktık sayılır her şey o kadar güzel gidiyor ki o da ben de memnunduk(yani karşı taraftan memnun hissi alıyordum ki bundan halen eminim.) sonra kız da ben de ygs hazırlaniyorduk ikimiz de çalışkandık ve ilişkimiz ile dersimizi karıştırmaz her gün çalışırdık fakat o biraz kötü yapınca(çok da kötü değil aslında) psikolojisi bozuldu her şey değişti birden 3 gün önceki sevgilimi taniyamaz oldum her şeyi farklılaşmiştı artık ve birden çekti gitti herşey bitti.Bu kadar kolay mıydı yani? Çözüm bu muydu peki? 3 ay birine bağlanmak istemiyorsun ama geriye kalan her boku yiyorsun üstadım.

Neyse arkadaşlar kısacası emin olmadıkça güvenmeyin, hatta hiç güvenmeyin çünkü bir yerinizde patlıyor.
Abi çok yoruldum ya, dayanamıyorum.
Üstümde bir ağırlık, şarkılar da fayda etmiyor.
Belki de gitmek lazım artık. Hazır dünyayla da anlaşamıyorken.
görsel
Avrupa'nın yayaya saygı duyan ülkelerinden birindeyim geçici bir süreliğine. Burda yaya yoluna adımınızı attığınızda arabalar pat diye duruveriyor. Hem de 5 metre öteden. Ben de kendimi şımartmak için sık sık karşıdan karşıya geçiyorum. Dursunlar bana ne.. Peş peşe 6-7 arabayı durdurup havalı havalı yürümek çok hoşuma gidiyor.
Bu da benim kendimi şımartma yöntemim.

Bir de bazen yolun kenarındaysanız "geçecek misin" bakışı atıyorlar arabanın içinden, geçmesem de hiç çaktırmıyorum. Bir an tereddütte kalıyorlar, 3-4 saniye yavaşlamak zorunda kalıyorlar falan. Gıcıklığına geçmiyorum. Zevk alıyorum resmen swh