bugün

hani bazı insanlar tartışma uzamasın diye haklı olsa da özür diler ya.

işte o benim.

edit: bence ben sırf bu yüzden cennete gideceğim.
Kavga çıkmasın diye özür dilerim,sorun çıkmasın diye başkasının kıçını toplarım,açığını kapatırım v.b başkalarının hayatta yapmam dediği şeyleri yapıyorum akabinde yalnızım ve az insan öz insan sözündeki gibi az insanla mutluyum öneririm...
Vura vura dip oldum.
OF yine yalnizlik be.
Bugünde kapılarımı pazar sürprizine açmadım.
Kürdüm ve bununla gurur duyuyorum.
Edit: hemen faşizm. Bari bu saatte yapmayın ya ( :
beni bu aşklar mahvetti...
Yarin gec uyanmak icin hala uyumadim.
Saf ayagina iyi yatarim inanmis gibi yaparim insanlarda kendini zeki sanar *
kararımı verdim, bugün okula gitmiyorum. her hafta aynı çile. çok uykum var. öğleden sonra bilmemkaça kadar okulda perişan olmak istemiyorum. onun yerine tv karşısında, çizgifilm açıp akşama kadar uyumayı düşünüyorum.

bu uyku düzensizliği böyle gitmez ama. akşam oturmalarını, gece oturmalarını, sabahlamaları falan bırakmayı ciddi ciddi düşünüyorum. nasıl olacak orası belirsiz.

okula gitmeyip uyuma kararını alınca bir rahatlama geldi. ama keşke kahveyi yarılamamış olsaydım kararı verdiğimde. bitireyim, nasılsa çok şeyapmaz beni zaten bu uykusuzlukla. üzerine ayran içerim dengeler. ahaha. sasdlasdlşka
Zaman, beni haklı çıkarma.
Yalnızlıktan ölüyorum.. Birinizde neyi var bu garibanın demiyorsunuz..
Yakın zamanda daha acımasız olacağım.
Sevdiğim kız yine özgüveni yüksek bir goril tarafından avlanmış.

Biraz yakışıklı olsaydı içim yanmazdı be..

Önceki daha iyiydi mesela.

Bu birlikteliğinin şerefine akşam bir bira içmeye değer mi ona karar veremedim.
Isyerimdeki Gülay sen frikik verdikçe hayallere dalip sonra gidip wc de sivazliyorum.
Recep tayyip erdoğan'ı seviyorum.
Hiçlik.
Abim yine instagrama yeni foto atmis bi is yemegi. Boyle yurtdisinda mudur oldum diye janti gezmeler efendim takim elbiseler pahali yemekler guzel kadinlar elit takilmalar falan falan kucukken gecekondudaki hallerini unutmadim abi. Gotunden dusen esortmanini ceke ceke ekmek almaya gidip anneaaa mehmet amca veresiye yazmiyorum dedi diyordun. Simdi olmus dan bilzerian. Hey gidi hayat.
Ben bi insanı tanıdıkça sevenlerdenim. Öyle iki günde sevemem kimseyi. Zamanında beni çok seven bi kız vardı bense onu bi türlü sevemiyodum hatta kurtulmak istiyodum ondan. Sonra küstük biz. Ben o süreçte iyice düşündüm. Anladım ki aslında ben de bu kızı seviyomusum. Neyse sonra sevgili olduk bikaç ay. Ardından beni terk etti. Sevmiyormuş daha. Ulan sizin sevginizi sikeyim. Ben sevgimden emin olmadan kimseye umut verip üzemem. Siz nasıl seviyonuz yapraklarim.
Az önce nerdeyse astral seyahat yapacaktım. tam böyle gittim gidicem irkilip geri geldim. Bir daha cesaret eder miyim bilemiyorum ama çok merak ediyorum nasıl olurdu acaba dönmeseydim?
Küçük bir bavul toplayıp kendimi yola vurmak istiyorum.
bir insan gideceğini bildiği birine neden bağlanır? hem de tekrar tekrar.

Sanırım artık kabullenmeli ve içimde yaşamalıyım, fazla dile düştü.
Yemin ederim kendim için değil endişelerim bizim için. Sırf hayallerimizi yaşayabilelim diye.
Bu itirafı adadığım insan görüp okuyamayacak bunu ama yine de olsun. Zorunlu ihtiyaçlar haricinde odamdan dışarı adım bile atmadığım bu son iki haftada doğum günü için özellikle gelmemi isteyen, adeta onur konuğu yaptığın, bir gün bile olsa mutlu oldum kafam dağıldı çok teşekkür ediyorum var ol.
gece uyku tutmadı, döndüm durdum yatakta, sabah ezanı her zaman ki gibi 'korkma ben buradayım' hissiyatını yaydı odaya. tüm isteklerimi yalvarırcasına dilendim, tekrar girdim yatağa ama nafile, uyku girmedi gözüme.

şiş gözlerle işe geldim, çalışanlardan biri depo kapısının merdivenlerine çökmüş sigara içiyor. gülümseyerek erkencisiniz dedim, benim oğlanın tahlilleri iyi çıkmadı dedi. hayatımda hiç sigara içmedim ama birkaç kez ciğerlerimi o dumanla doldurasım gelmiştir, yine aynı şey oldu.

daha çok küçük o çocuk...
güncel Önemli Başlıklar