bugün

çok seviyorum ama önümde engellerim var. sevdiğim kız sadece benim olsun istiyorum. hiçkimseyle yakın olmasın, paylaşamıyorum amk. ancak böyle de sorun çıkıyor. amacım gönül eğlendirmek de değil. ilerisi olsun istiyorum. belki de ondan sakınıyorum. kılına zarar gelse perişan olurum. öyle de seviyorum nasıl çözcez bu şeyi.
Seni seviyorum deyip dalayım mı olaya ondan mı bekliyim ilk adımı bilmiyorum. Ah şu gurur ve erkekler...
hayatta hiçbir şey basit, önemsiz ve özensiz olmamalı...

geçen ay masa takvimimi değiştirirken fark ettim ki oda arkadaşım takvim yapraklarını buruşturarak çöpe atıyor bense formunu bozmadan kağıt atığına.

kağıda bile bu özeni gösteren şahsım, fütursuzca sarf edilen sözlere anlam veremiyor.
canını yakmam için bir sebep yoktu. ama ısrarla iğneme doğru kendini bastırman seni soktu.
iğnelerimi etlerine soktukça canının yandığını duymak istedim. solukların sıklaşıp alnın terlemeye başladığında, ince demir çubukları daha derine sokmam gerektiğini hatırlayıp,
Arkadaşların evinde güzel içmiştik.Sonrasında uyurken kusmuşum azıcık. Sabah kalktığımda farkettim tabi bunu, hemen kirli olan çarşafı saklamıştım bir yere hala da bulunmadı sanırım.
Kusura bakmayın Tilbe-Göktuğ çifti. O gün çok güzeldi ama.
Mesele ne kadar sevdiğiniz değil,ne kadar sevildiğiniz hatunlar adam var adanadan sakaryaya taşınır mesafe zorluyor diye adam var mesafeler yıpratıyor diye bırakır.
Ortaokuldayım, biz yine zengin değiliz tabii.

Öğretmenler günü geldi. Bir ya da iki hocam hariç hepsine hediye almak istiyorum ama para yok. Sadece bir kişiye alabilirim o kişi de gönlünde belli olurdu zaten.

Sanıyorum yapma çiçek aldım yanında da bir şey duruyordu poşette ama hatırlamıyorum.

Diğer hocalar görüp kırılmasın diye sıranın sol tarafına yere koydum çantamı da önüne attım.

Benim hocanın dersi gelince başta heyecan yapmıştım, bekledim bekledim. Bekledikçe de derse sarmaya başladım. sonra dersi dinliyim derken nerdeyse hediyeyi vermeyi unutuyordum Zil çalınca fırlamıştım ayağa.

Çok mutlu olmuştu hocam. Ha bir de hepsi biliyordu aslında, aynı zamanda önce en sevdiğim hocam sizsiniz demekti bu.
Daha önce olmayan garip şeyler oluyor. Farklı hissediyorum ve ne olduğunu da tanımlayabilmiş değilim.

Ölmeyeceğim ya da öldürmeyeceğim. En azından bunu bilmek bile güzel.
Melaaba, tvitırdan geliyom, sözlüğün içine edecem.
bir soğuk intikam yemeğinin daha arefesinde olmanın heyecanını yaşıyorum sözlük. son zamanlarda farkettim ki ben bu işte çok başarılıyım. her kimden bir alacağım varsa alıyorum. her hesabı er ya da geç kapatıyorum. aşçılık meziyetlerimle ne kadar övünsem de en iyi yaptığım yemek şu soğuk yenen intikammış.
susum deyirəm amma olmur yetər artıq sizdən çəkdiyim uşaqlar ya sevin yada siqtər gedin mən oyuncaq deyiləm.
gecenin bu saatinde işsiz gibi pardüs indiriyorum.
Allahım niyə heç bir işim rast getmir bu həyatda fəthullah bilə gülən, mən güləmeyen.
Sözlüğü yıllardır bok götürüyor ama yıkılmayan son kale bu başlıktı. Geceleri her bir itirafı büyük bir merak ve zevkle okur, sabah nasıl olur anlamazdık. Ama gel gör ki, bu başlığın da ırzına geçtiler. Artık hayat hikayeleri yerine, yazarların kafasında fillerin seks yaptığını okuyoruz.
yine, yeniden kendimi kaybetmiş hissediyorum.
bulabilsem kırdığım tüm kalpleri onarmak isterdim. bulduğum halde onarmaya cesaret edemediklerim içinse hep dua edeceğim. Allah onlara güzellikler versin, Allah onları çok sevsin.
beni üzenlerden de şikayetçi olmayacağım.
çok mutsuzum. hadi nickaltıma bir şeyler karalayın mutlu olayım.

eksiler gelecek şimdi o ye bebeyim.
son seferde artık emin oldum. dersimi aldım denebilir. bundan sonra yapılması gerekeni anladım sanırım. bu kez de bitimini daha erkene indirgeyen şeyi saptadım.
Bilinmeze gidiyorum...son +1
seyahatim sırasınca kaldığım oteldeki resepsiyoncu çocukla bir şeyler yaşayabilmek adına gecenin bir saatinde lobiye indim.
Ygsye çalışmıyorum ama herkese çalışıp yapamıyorum diyorum.
Hani derler ya ben gelecekte yaşamak isterdim diye!!! Ben geçmişte yaşamak isterdim. Kurtuluş savaşı yıllarında.
Gayım amk biliyonuz zaten artık.
Şimdi ölmek istemem bir kalbi sarmadan.
Aşkı tatmadan daha, onla sarhoş olmadan...
Bazen ne yaparsan yap huzurlu olamıyorsun, öylesine yaşıyorsun. Sonra bir bakmışsın ki ömür geçmiş. Vay be o zaman 20 yaşındaymışım diyorsun.

içimde geçmeyen hüzünler var.