uzun bir süre ara veriyorum..

hepsi bu..
fermuarımı açık unutup 1 gün boyunca gezdim :( metroda bana çocuğun neden baktığını eve geldiğimde anlamıştım :(
huysuz ve huzursuzum.
çok yorgunum, güçsüzüm... yazacak dermanım bile yok maalesef...
Az önce 3-4 senedir alkol kullandığımı aileme anlattım.
içimde büyük bir boşluk oluştu o gidince. Çok koymaz sanıyordum önemsemem diyordum gidişini ama öyle olmadı. Zaten hayatta ne umduğumuz gibi oluyor ki? Yanlış şeyler için hayal kurup sonra yıkılınca ağlıyoruz, umut edilmemesi gereken şeylere umut besliyoruz, sonra vay efendim öyleydi böyleydi ağlıyoruz. Ağlamak da değil de gözümüze toz kaçıyor.
duygusuz olmayı çok isterdim sözlük. Hissiz bi adam olmayı çok isterdim. sevdiğim için defalarca yandı canım. keşke sevmeseydim kimseyi hissiz bi insan olsaydım. Hep kıskanırım öyle insanları. bi gün bende olmak isterim
Öğretmenime gene aşık olunan galiba off AMK.

Bu sefer de başka bir öğretmen. Ama bu insan bu kadar mı muhteşem olur ya.
Sayesinde ben de freudyen olcak bu gidişle. Daha önce bu kadar karizmatik freudyen bı psikologla karşılaşmamıştım.
Az önce bana ilk kez biri salak dedi.
Bir de gördüğüm en salak kızsın dedi.
Bu ne biçim itiraf?
Neyse.. Bir an bile olsa asla olamayacağım biri olmak hoşuma da gitmedi değil; sırf bu yüzden.
Askere gidiyorum, kısa dönem askerlik beklerken uzun dönem çıkması bir hayli rahatsız etti beni . hayallerim falan vardı, yazın için ama tam bir sene askerlik yapacağım.
Sevilmek daha güzeldir her zaman. Ben ona sevildiğini gösterdim hep, değer verdiğimi, önemsediğimi, kendimden bile kıymetli saydığımı hep gösterdim. Hep...

Ama ben de insanım, sevilmek ve sevildiğini görmek (hele ki sevdiğin kişiden) benim de hakkım olduğunu düşündüm. Hayat böyle paylaşılır, hayat böyle bir olunur.

Kendisi bundan ödün vermedi, veremedi hiç. Kendinden parça kopuyormuş gibi hissetti. Ne yapayım, ben böyleyim dedi...

Peki şimdi, Ben ne yapayım?
Ne yaptım deyip soruyorsun ya hani,

Benim en ihtiyacım olan bi anımda, stajımın en sıkıntılı olduğu anında hani, aramanı çok istemiştim. Aramadın....

Değer veren, kıymet bilen insan 2 eli kanda olsa arardı o zaman. Çok istemiştim. Çok kötüydüm.

Ben sana en imkansız anlarımda geldim, bilgisayarımın başında seni bekledim içmek için, konuşmak için. imkan yarattım hep yanında olmak için. Yazıklar olsun...
Kendi umarsızlığın, kendi soğukluğun, kendi durağanlığın yaptı hep bunları. Ne yaptım diyorsun ya, sen hiçbişey yapmadın. Sorun da buydu....

Belki geçmişinden gelen sebeplerden ötürü böylesinin daha iyi olacağını düşündün ama ben böyle 2 dünya arasında kaldım. Ne hissetmem gerektiğini ne yapmam ne konuşmama gerektiğini bilemedim sana karşı. Bi gün hayal kuruyordum sen en tepedeydin, ertesi gün kurduğum hayalde sen yoktun bile.

Bana hissettirseydin, bir kere olsun söyleyebilseydin, itiraf edebilseydin duygularını, böyle olmazdı...
Vallahi çok güzelsin kız sendeki o güzel kalp bizi buraya getirdi.. Bana açıldığın o günden öncelerde gerçekten seninle bir yaşamı seve seve paylaşırdım düşüncesindeydim çok güzelsin çünkü.. Ama uzaktık birbirimize, önümüzde üniversite, sınırlar.. ben sana senin için en doğru cevabı sebepleriyle verdim.. umrunda değildi ama benim umrumdaydı, seni önemsiyordum.

Bugün hala sohbet edebiliriz biliyorsun.. sana merhaba diyebilirim.. ama o bana kırıldığın o günden bugüne neler değişti ikimizde sen bak istersen..

Belki de hiç sevmeyeceğin biri oldum şuan..

Bir daha ağzını bıçak açmaz biliyorum.. ama

Bir gün merhaba diyeceğim sana güzel kız. Özür dileyeceğim senden. Bunca sene sevgilinin olmaması benden kaynaklı mı diye soracağım sana..

Tek korkum evet demen olacak.

Evet dersen eğer işte o zaman hayat bana zindan olmuş olacak.
günde 15 çeşit ilaç kullanıyorum.
http://m.uludagsozluk.com/e/35568680/
sevgilim olursa onun aldatmayı çok istiyorum .
24 yaşındayım sigara araklamıyorum beraber içiyoruz.
kedi fotoğrafları yüzünden anın görüntüsü başlığına bakamıyorum kediden korkan bir insan olarak fotoğrafını görünce ekrana dokunamıyorum yazarlarına da ayrıca ifrit oluyorum.
Sırrını kendine bile anlatma.
kız kankamı seviyorum ,çok eğlenceli kız sevgililerini anlatıyor bende dinliyorum amk keyif alıyorum bahtın açık olsun kanka .
bu fenerbahçe'den çektiğimi kimseden çekmedim. ulan beni bile isyan ettirdiniz artık yeter oynayacağınız topa sokayım. evet.
Uykum var.
uzun bir süredir gökselin depresyondayım şarkısı kıvamında bir ruh hali içindeyim. Uğrunda fazlaca çabaladığım her şeyin ben de gerginlik yarattığını, sağlığımı elimden aldığını fark ettim.
Bu süreçte tek başıma fazlaca zaman geçirdim: yolculuk yaptım, sinemaya tek başıma gittim, ağladım... Hiçbir şeyin sağlıktan daha değerli olmadığını biliyorum. Fakat güvenmek duygusu insanın tüm ruhundan tamamen silindiğinde yaşaması için pek fazla bir sebebi kalmıyor. Tanrı var evet, fakat bazen düşünüyorum da gerçekten bu yük taşıyabileceğim bir yük müydü? Muhakkak öyleydi fakat ben artık yoruldum ve taşıma hırsıyla dolmak beni bitirdi.
Pes etsem, isteklerime "gidin kimin olmak isterseniz olun" desem rahatlayacak gibiyim.
Bugüne odaklanmalı insan. Yarın mutlu olacağını düşünerek bugün mutsuzluğa katlanmamalı. Çünkü bugün nasılsa geçmiş öyledir ve geçmiş geleceği belirleyendir.

Şimdiyi mutlu geçirmeye çalışın. Bugününüz mutlu geçerse geçmişte mutlu anılar birikir ama şimdi mutsuz olayım gelecekte mutlu olacağım diye bir şey yok. Gelecek her zaman belirsizdir, ne olacağını kimse bilemez. Ayrıca o kadar zor zamandan sonra yaşayacağınız mutluluk da buruk olacaktır. Her gün kendinizi beş dakika da olsa mutlu edin. Şimdi mutlu olun. Mutsuzluğu değil mutluluğu biriktirin.
O kadar güzel unutmuştun ki bni hatırlatmaya kıyamadm. Atilla ilhan yalan mı söyledi hani ayrılıklar da sevdaya dahildi?