bugün

Derslerden bıktım artik sözlük.
Gittikçe monotonlaşan hayatımda yaptığım tek şey; beklemek. Hem de hep aynı yerde, hiç sıkılmadan. Sanki, 3. bi göz olmuşum da hayatımı izliyorum öylece. Kenardan bakıyorum her seye. Biraz cabuk geçse su zaman?
Aylardır girmiyordum sözlüğe şimdi girince bi garip oldum, özlemişim onu farkettim. Bi de ne zaman uzunca bi süre girmesem girdikten sonra eski yazdıklarıma bakıyorum sanki ben değil bi başkası yazmış gibi. Sanırım artık bi şeyler değişiyor.
La fark ettim de sözlük ışid ve vb terörist grupları destekleyenlerle dolmuş lütfen hesabımı sil sözlük amk artık burada bulunmak, yazmak istemiyorum amk
Bugün beni çok üzdüler sözlük, üstelik sebepsiz yere. Vallahi bi şey yapmadım. Sonra eve attım kendimi, odama girdim. Müzik ve sigara eşliğinde ağlıyorum. Niye üzdüler ki anlamadım.
game of thrones izlemememe rağmen müziklerini sizden çok dinlemişimdir.
Galiba az önce gereksiz trip attım.
(img:#1122111)
Saçma ve bir o kadar acı bir gerçek...
Sözlük yazarlarının itiraflarındaki itiraflarımız çok mu mantıklıydı diye düşünmek.
okulu hala sevmiyorum. ama artık başka bi yere gitmek de istemiyorum. aslına bakarsanız sanırım artık hiçbir şey istemiyorum. canım hiçbir şey yapmak istemiyor. ilgimi çekebilecek hiçbir şey bulamıyorum. keşke gerçekten casper olabilseydim. o zaman hiçbir şey yapmıyor olmak insanlarca tepki almazdı çünkü görmezlerdi. bu arada bu insanlar ne kadar çok konuşuyor.

bi de canımı sıkan bi şey oldu ama buraya yazamam. kabağın çocukların başına patlamasından nefret ediyorum. iğrençsin dünya. sevmiyorum seni.
Bir kutu dondurma yedim. Dayanamadım saldım.

öffff...

Biri içeri çakmakla girse camdan fırlarız patlayıp.
Küçükken aynalarla öpüşüyordum.
ağız içindeki mukozayı dişlerimle koparmayı çok seviyorum. ama bunu yapınca dışarıdan sinirli gibi duruyormuşum.
girdiğim bu yoldan geri dönemiyorum. sonu hüsran sonu acı sonu mutsuzluk biliyorum .ama beceremiyorum.
düğmelerden midem bulanıyor,hele kopuk düğme gördüğümde kusasım geliyor.
hiç aldatmadım.
Aşık olmak istiyorum,artık birisini sevmek istiyorum.Yaralarını sarmak istiyorum.
şimdi çocukların bile giyim tarzları var lan. bana hala annem kıyafet alıyor. tarzım yok. gömlek giyiyorum ben.

olum ben hala saçlarımı yana yatırıp önleri arkaya yatırıyom faulleri de kulağımın arkasına atıyom la. nasılsa annem tarıyo diye saç taramayı öğrenemedim. berbere saç tarif edemiyom subaydan başka tras yok mu la bi adı olan? ne hayaller kuruyom berbere giderken gidince dilim tutuluyor subay diyorum.
Hem reddettim hem de salak gibi onu hayal ettim. hala seviyorum sözlük ama barışmayacağım.
insanlar troll ülke daha troll.
(#29480775) arkadaşlar tünelin ucu bombok biyere çıktı hahahahahahahaha
Şaka maka 7 aylık beraberlikten sonra, onun hayalimdeki insanla zerrre alakası olmadığını anladım. Kendime itiraf etmek zor oldu ama sonunda anladım yani. Ve soğuma süreci... En kötüsü bu ya. Bir zamanlar deli gibi sevdiğini sandığın, sana acaip hoş gelen insan sana çirkin gelmeye başlıyor. Her hareketi batıyor. Başlarda tolere ettiğin şeyler bile geliyor aklına ve oha ben buna bunca zaman nasıl katlanmışım diyorsun. Ve bitiyor. Ama nasıl bittiği de önemli tabi. Derler ya insanları kavgada tanırsın. Gerçekten doğru. insan gibi ayrılmak var, bir de diğer türlü. O insan gibi ayrılmamıza izin vermedi. Ve ben bundan sonraki hayatımda onun yüzünü dahi görmek istemiyorum. işte böyle.
Az önce silah seslerine uyandım.noluyo lan.
Yann tiersenin sadece amelie filminin müziğini yapan birisi olarak bilinmesine uyuz oluyorum sanarsın toygar ışıklı koskoca virtüöz.
24 yaşında hala bakirim.
Daha ne olsun ulan, bu yasa kadar sevismemis kaç kişi tanıyorsunuz.
ben ayrıldığımız zaman ahmet şafak dinlemeyi bıraktım. ne zaman bir ahmet şafak şarkısı duysam, tüylerim diken diken olur. Bir turkuaz sevdanın acısı düşer gönlüme.
güncel Önemli Başlıklar