bugün

içimdeki şiddet duygusu şu an o kadar yoğun ki kızdığım insanların suratına sağlam bir yumruk geçirmek istiyorum.
içimde söylemek istediğim, anlatmak istediğim çok fazla şey varmış gibi hissediyorum. ama biri gelip "neyin var?" diye sorsa ağzımdan kelime dökülmeyecek sanırım. sanki yanına gidip derdimi anlatabileceğim tek insanı benden almışlar gibi hissediyorum. o kişi gelse, bir sarılsa, sabaha kadar omzunda ağlayabileceğimi hissediyorum. peki, şu an ciddi bir derdim mi var? aslında hayır. ama zannediyorum bir süredir kalbimde bir şeyler inşa edip yıkıyorum ya da başkası yıkıyor. bunlar ufak ufak da olsa birikti ve ben farkına varmadan beni yaraladı. demek ki her insan öyle büyük bir acı ile pat diye yıkılmıyor. biz o büyük acıya dayanabileceğimizi düşünüp kendimizi avuturken o ufak tefek şeyler bizi yerle bir ediyor da ruhumuz duymuyor.

demem o ki; kalbinizi hoyratça kullanmayın. bırakın biraz o da dinlensin.

hadi bir de şarkı bırakayım şuraya: https://www.youtube.com/watch?v=XFkzRNyygfk
icim burkuldu be sözlük. belki doğru başlık bura değil ama yazmak istedim.
eve gelirken otobuse bindim is cıkısı olduğu icin gerek trafik gerek duraklar cok kalabalıktı. her neyse bindik otobuse tıklım tıklım tabi tutacak yer bile yok. soforde israrla yolcu aliyor tabi basamaklara kadar doldu otobus gozum bi ara basamaklardaki genclere takildi biri eğildi buharli cama bir seyler yazdi sonra digerinin kolundan cekistirdi ve gosterdi. yol gittikce genclerin sagır olduklarini anladim cama ne yazdi acaba diye merak ederken "isitme" yazdigini gordum. cok kotu oldum o an ne kadar sansli oldugumu ve bunlarin kiymetini bilmedigimi anladim hala etkisindeyim...insan boyle bir varlik iste hep nankor hep daha fazlasini isteyen ama hic doymayan bir varlik.
Evlenmek icin belirledigim kriterleri saglayan tum adamlar evli, kapmislar. su an kufretmemek icin zor tutuyorum kendimi.
üç günlük dünyada insanların basit bir kağıt parçası uğruna çalışmak zorunda oldukları gerçeği, çok saçma sözlük..
ıh. herkese, her şeye Kocaman bir ıh.
yapmamam gereken bir şeyi yaptım ve çok pişmanım.
her şey sıkıcı geliyor ve içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. bomboş...
kenti, ülkeyi, yolları ben seçmedim ki;
hiçbir yerde değilim,
hiçbir yerde olmayacağım,
hiçbir şeyi benimsemeyeceğim.
kapasitesi olup da zorlamayan, sürekli söylenen ve harekete geçmeyen, ben ne yapabilirim diye sorgulamayan, birbirinin hatalarını örtmeye çalışmayan, üretmeyen sadece tüketen olumsuz insanlar..

fuck off! fucter and gamble!
Bugün bi tartışma ortamında şahsıma yönelik bi hakarette bulunuldu.

Cevap vermedim. Dinledim ve gittim. Gerçekten çok mutluyum. Değersiz ve kibirli insanlara cevap vermek bir şey değiştirmez çünkü.
Yarın sabah 10'da borçlar genel hukuku sınavım var ve ben hala sözlükteyim. Ne olacak bu ülkenin hali...
Bugün eski sevgilimin hesabına girip girilerini okudum. Muhtemelen oda okuyup "hala imla hatası yapıyor" şeklinde yorumlar yapıyordur. Bazı şeyleri bazen sadece bazı insanlar anlar, bir tabak pirzola ile neyin kastedildiği, efenim iki kişi arasındaki esprinin üçüncü kişiyi güldürmemesi, bunlar hep bazen bazıların anladığı şeylerdir. Insanlik olarak birbirimizi anlamamamizin sebebi ise, herkesin hayatini tanriyla kendi arasinda yasamasindan kaynaklaniyor. birini anlamiyorsaniz, fazla kasmayin, buyuk ihtimal kimse de sizi anlamiyordur.
Sözlük benim psikolojim bozulmuş.
Beni anlayabileceğini düşündüğüm insan kesinlikle yok.

Psikolojik bozukluk bende öfke nöbetlerine, bazı takıntılara yol açıyor. Korkarım ki obsesif kişilik bozukluğunun bazı belirtilerini gösteriyorum. Bir an geliyor karşımdaki insanı öldüresiye dövmek istiyorum aklımdan saniyeler içinde kafasının pekmezini akıtmak geçiyor içimden. Bazı zamanlar tahammül eşiğim çok çok çok düşüyor. Bazen kızdığım insana olan öfkemi iş yaparak genelde ortalığı toplayarak, temizlik yaparak acısını çıkarttığımı düşünüyorum.
Evet benim kesinlikle bir psikoloğa görünmem lazım. Fakat hangi sağlık güvencesiyle?...
entryi bu saatte girince ne oluyor amk!

edit: zevkli oluyormuş lan oyyyşş. bu arada üstteki ibne kolunda ulusal saat mi taşıyorsun ulan?
hep Başkalarının yaptığı hataları silmeye çalıştım. mürekkeple yazmışlar oysa. Ben kurşun kalem silgisiydim. Azaldığımla kaldım sözlük.
allah sizi bildiği gibi yapsın. daha salise olmadı hemen rush çekiyorsunuz şu başlığa.
bir günde boş geçti be sözlük...
Hapsurcak gibi oluyor gozlerim kisiliyor burnum yaniyor ama hapsuramiyorum.

eliniz klavyede 00.00 i mi bekliyosunuz hepiniz ?
Saat 12 olunca uplanan başlık.
Yeni bir mail adresi alayım dedim gmail uzantılı. Telefon numarasıyla kodu onayladım filan. Bitirkten sonra şimdi doğtulama maili yolladık onu gir işlemi tamamla dedi. Microsoft hesabı google hesabı filan hep farklı heralde kafam karıştı. Sonuç olarak o mail hesabını kullanamadım yerine yeni bir tane açtım outlook uzantılı. Oradan o kullanamadığım mail hesabına mail attım yanlışlıkla senin hesabı almaya çalışmışım heralde birader anlayamadım gibisinden, otomatik mail geldi bu adrese iletilmedi diye. Kullanılmıyor da galiba yani. Neyse kafam karıştı yine gereksiz bir konu üzerinde. Buraya neden yazdığım konusunu da anlamış değilim. Yatıp uyuyayım en iyisi.
Her yenide referans gibisin, demek ki sen halâ en güzelsin.
Noelle yılbaşını ayni gün ve ayni şey sananlara gıcığım. Bir açın okuyun ya bir de bu arkadaşlar yılbaşını protesto edip hristiyan bayramı diye kutlamazlar .ya deli oluyorum. Noel 24 aralik aksami .
yılbaşı ise yılbaşıdır.
ikisini bir gösterip buradan çıkar elde edenin de, araştırmadan güya protesto edip yılbaşını kutlamayanin da .. Verileni yiyin siz. Yarin da pırasa var.
Bana kullandığı parfümü gönderdi bir haftadır o parfümü yastığıma sıkıp öyle uyuyorum boynunun kokusu kadar huzur vermesede sabretmem için güç veriyor bana.
TV de bir reklam denk gelmişti ailecek izliyoruz böyle gülüyoruz falan sonra bir de ne görelim ekranda öküz gibi ok yazısı çıktı. Babamın ifadesi görülmeye değerdi sonra yaşadığımız şoku kendi içimizde sindirmeye çalışarak bi şey olmamış havası vermeye çalıştık tabi. O gün bu gündür sonunu görmediğim reklama gülmüyorum.