bugün

yerini bilen ve seviyesini koruyan insanları çok seviyorum.
Insanlara deger vermiyorum. Deger veriyormus gibi yaptigim insanlar beni cok seviyorlar. Beni niye cok sevdiklerini merak ediyorum.
Vay anasını ne Göbek attım lan. Bi de sıra sende artık Cümlelerine maruz kalmasaydım iyiydi.
keşke o kadar çok içmeseydim.
koskoca tatil gelip gecti ya az sonra aglayacagim sanirim. yarin lanetli pazartesi olacak.
anladım ki sevgili olayı bana göre değil. yok abi yapamıyorum. bir karışmalar gereksiz kıskançlıklar kavgada yapılan imalar mecazlar. çileden çıkıyorum. ima mecaz nedir arkadaşım sen erkeksin ya söle doğrudan ne sölemek istiyosan. ben kız halimle trip atmayıp çatır çatır saydırıyorum senın bana tamam bişe demiyorum sen haklısın şeklinde ki tribin nedir ya. konuşuncada bilmem farkında mısın ama ağır konuşuyosun oluyor. konuşurum tabi sen konuşmuyosun ki adam akıllı kavga et de sende ağır konuş.
Sen kendini kışa hazırla yazı görmeyi hayal et dediler ben de kendimé her gün yazı yaşatıyorum.
Sözlükte birileri beni 'ders çalışman gerek yoksa stajdan kalırsın' diye uyarsın istiyorum.

Hatta moralimi bozsun, kovsun ve beni derse yollasın istiyorum. Aklımı başıma getirsin filan.

Ders çalışmam gerek ama yapamıyorum.
Help me! *
bir yazarla kitap arkadaşlığı yapmak istiyorum. birbirimize kitap gönderelim işte, uyan var mı ?
Hepinisten iyreniyorum.
Nick burda.
benden daha zeki kardesimi kiskaniyorum. onun zekasi bende olsaydi zaten sozlukte yazmazdim.
Biz seninleyken beraber istanbul'a gittiğimiz kız nişanlanmış bugün.
Seni dersine soktuğum hoca yar.Doç. tu Doç. Oldu daha da yükselmez zaten, kafa yok.
Sürekli önünden geçtiğimiz evin bahçesindeki yaşlı manyak köpek ölmemiş aksine yavrulamış, bahçe minyatür manyak kaynıyor.
Bizim dersanedeki çocuk okumamış dolmuş şoförü olmuş. Geçen dolmuşuna bindim bi öğrenci dedim, güldü bana. Güzel kızlardan falan para almıyor yavsak.
Herkes çok mutlu olmuş senden sonra. Bi benim hayatımı sikmişsin. Nokta atışı yemin ederim.
insanın emeğinin karşılığını alması iyi tabii de çılgınlar gibi yalnızım. Dört kişilik ailede dördüncü evimizi de açmış bulunmaktayız.
çok pasaklı ve paspalım. göz göre göre üstümü başımı, etrafı süper kirletirim. bugün arabanın camlarını sirkeli suyla sileyim dedim. bir litrelik suya sirkeli su hazırladım. sirkeyi beze dökerken şaldır şuldur etrafa saçtım ayakkabıma döktüm. sonra kapağını kapatmadan ayak ucuma koydum. birazdan da tekmeleyip devirdim pantolonum olduğu gibi sirke oldu. çalıştığım iş yerinde de. millet aynı işler yapıyor aynı yerlerden geçiyor üstlerinde nokta kir yok ben geçiyorum her tarafımı batırıp üzerimi kirletiyorum. bazen pislik beni çekiyor ve bile bile yapıyorum sanki.
gram tatil yapamadım yaz bitti amk.

oysa okulun, sınavların beni darladığı, sıktığı günler " lan yaz gelsin çok pis tatil yapıcam hee. bu sene gidicem abi en az 10-15 gün çıkıcam istanbuldan kafa dinliycem, yüzücem karı kız kumsal güneş ohh mis"diyordum.

özet: yalan olduk sözlük. çok sıkıcı çook.
Bıktım.
Usandım.
Katlanamıyorum.
Yani zaten katlanmıyorum ve çok bencil bir hayat yaşadığımı düşünüyorum.
Fakat yine de katlanamadığım şeyler oluyor.
Tamam biliyorum kimsenin hayatı dört dörtlük değil.
Ve evet kimse mükemmel değil.
Şaşırtıcı ama ben dahil.
Mükemmel değiliz.
Ama böyle bazen ne düşünüyorum biliyor musun?
Bırakmak.
Yani kendimi bırakmak.
Böyle bayır aşağı.
Koşmak istiyorum.
Bağırmak istiyorum koşarken.
Düşmek istiyorum, canım acısın.
Dizim kanasın mesela.
Kendime geleyim.
Ağlamaya başlayayım.
Sanki hiç kolay ağlamazmışım gibi.
Sıkıldım ben.
Yeniden başlamak istiyorum.
Oyunu kaydetmeden kapatıp yeniden başlamak gibi.
Çıkıp gitmek istiyorum.
Ne zaman döneceğim belli olmasın.
Hayatım kurallar dahilinde olmasın.
Sevgilim de gelsin mesela.
Ama sussun yani.
Ya da vazgeçtim.
Onu bile istemiyorum.
Varlığımı sorguluyorum ben.
Yokluğum daha kesin gibi.
Küçükken her gece yatağa girdiğimde dua ettiğim gibi herkes mutlu olsun istiyorum.
Hep unutuyordum söylemeyi ben de dahil.
artık umursamıyorum. görmezden gelmek.
iyi ki beşiktaşlıyım.
bayram tatilini yıllık iznim ile birleştirip tam 9 gün izin yaptım bu izin süresinde ne mi yaptım? eve kız arkadaşımı attım, güzelce seviştik, herkes bayram namazında tekbir getirirken ben şak şak sesleri getiriyordum. 9 gün boyunca her gün en az 2 posta attım sözlük amı götü dağıtmıştır muhtemelen.
Alışveriş yaparken peşine erkek takan salaklardan nefret ediyorum. Bu arada aranızda varsa onlardan kendi kabine girdiğinde sevgilisinin diğer kızları kestiğini belirtmek isterim.
Çok sevdigim bir göt var. Göt dedigume bakmayin en yakin arkadasimdir piç. Adamin eskiden hoslandigi zar zor vazgecirdigim yine de red yedigi kiz surekli bana onu soruyor ulasamiyorum vs diyor. Cok seviniyorum lan. Benim kaddesimi uzerken iyiydi. Aci çeksin şimdi. Bizimkine de ss atiyorum o havaya giriyor gòtü kalkiyor. Ben de kizi bir gecisririyorum arayacak o seni vs diye diye kiz bekleye bekleye cocuga asik olacak. Olsun da. Ayrica bizimkinin cok hanim hanimcik bir sevgilisi var. Dugunlerini ben yapacagim. O mesaj atan kizi da dugune cagiracagim. Davetiyeye de benim sevdiklerimi uzemezsin yazarim. Yalniz tek sorun cocugun dugununde ben niye davetiye yolluyorum amk.
(bkz: korkuyorum)
Her gün sıfırdan başlıyor yoruldum artık, belki de çok daha önceden bırakmam gerekirdi.
Cok kotuyum sozluk.
Sabah yeni okul sezonunun ilk günü.
Sabah benim öğrenciliğimin son günü.
Resmen boştayım.
Sınava tekrar hazırlanacağım, evet ancak hiç istek yok içimde.
Şimdiye kadar da olmadı zaten. Ben buraya kadar "olursa olur, olmazsa koyim götüne." modunda geldim. 2 yıllık bir bölümü bitirdim kendi kafamda ve bu sabah itibariyle 1 yıl ara vereceğim.
Ailem çok ısrar etti "git bitir." diye. Yok baba, olmuyor mnakoym. Sevemedim o bölümü. Denedim, olmadı.
Bitirsem de bir bok olmayacak ya zaten. Bitirsem kpss' lerde sürünecektim.
Bırakıp geldim mis gibi. Ne demiş atalarımız? "Zararın neresinden dönersen kardır." Dememişler mi? Bende karda olduğumu düşünüyorum. Yeniden hazırlanacağım. Askerlik yaşım geldi, 2017' ye kadar muafım. Değilsem asker de olurum mnakoym. Kaçacak değilim.

Kafamı boşaltmam gerekiyor. Son 1 senedir stresten doğru düzgün uyuyamaz oldum. Düşünmekten beynim eridi.
Hani insan kafasını yastığa koyar da, hayaller kurarak, düşünerek mayışır ve uyur ya. Ben de yok o işte. 1 senedir ben en azından uyumak üzereyken düşünmeyeyim diye son ana kadar telefonumun şarjını sikiyorum. Sabah uyandığımda elimde çok az şarjlı telefonum oluyor.
Olmasını istemiyorum artık. Yeter.