baya sabırlı insanmışım sözlük birkaç gündür cinnetin eşiğinde olmama rağmen gayet iyi idare ediyorum hala evdekini öldürmedim mesela aferin bana.
3 sene önce kışın her yer bembeyaz iken bahçeden aracımla geri geri çıktığım esnada yöneticinin arabasına tıklamıştım. tabi hiçbir şey olmadı ben de durumu söylememiştim kendisine.
şekerim düştü bayılıcam numarası çekip yemekhaneden küçük sarelle paketleri almıştım yazık nasıl panik oldular dışarı çıktım tabi halay başıyım eheheh.
alice in chains sözlükçüm.
isterse katilim olsun onun için günlük tutmaktan vazgeçemiyorum sevgili sözlük.
sizce bir kişi hem çalışıp hem de örgün öğretim üniversite okuyabilir mi?
Ankara mı yanıyor ben mi bilemedim.
Bitti, zor oldu ama bitti.
bugün turuncu tişörtümle dışarı çıktım.
hayatıma giren kişiler benden sonra çok kısa bir sürede hayatlarının aşkını buluyor. bi değişik.
l m at where l haven't started yet.
Oytun karana aşık olmak.
Internette tanıştığım birinden kurtulmak istediğim zaman ona resmimi gönderiyorum.
Madem kimse benim gerçek kimliğimi bilmiyor tırnak yiyen insanların hislerini anlatacağım ben yıllardır tırnak yerim daha doğrusu kesip atarım ama o tırnağı kesmek için ağzına alıyorsun ya dişini tırnakla et arasına alıp tırnağı keserken ki zevk hiçbir şeyde yok evet onda da ben en son küçücük ufak tefek bir çocukken tırnak makası kullanırdım sonra kullanmadım ayak tırnaklarımi yemiyorum tabi iğrençsınız neyse tırnak yemek çok güzel daha doğrusu kesmek ama ağızla tabi bunu hep yapmayız şahsen ben tv izlerken yapıyorum ya da kitap okurken falan ama çok güzel yaaaaa.
az kaldı, tabanca bele çekilecek. insanlar yargısız infaza gidecek.
Güzel bir 22 yaş üstü sözlük kızı ile bir kerecik sevişmek istiyorum.
Arz ederim.
Kurt falan degilim. Bordo klavyeli arkadaslara insanligi ogretiyorum azcik.
Memleket kan ağlarken gece 00.00 da buraya entry girmeye çalışanında ta..
Siz de anladınız onu.
400 diyor vekil verin, bolelim ulkeyi, yapalim pkknin istediklerini. Sizde kurtulun bizde somurmeye devam.

Yoksa ölümler devam. Yoksa sehitler devam. Yoksa analar ağlar bak.

Nasıl bir cumhurbaskani halki tehdit edebilir?

Nasil buna sahip cikabilirsiniz?
Her gece yalnızlığım için ağlardım canlarım.
Ama bu gece ona bile gücüm yok. Bir sürü gencecik çocuk gitti be. Onlar şimdi uçuyorlardır cennete değil mi? Ama boş verelim, belki dört yüz milletvekili olur da onlar geri gelir. Ne dersin canım sözlük, gelir mi?
Kafam yerinde değil usta. kaç aile yanıyor bu gece, kaç kişi ağlıyor, kaç kişi kardeşinin yasını tutuyor. allah bu ülkeye bir daha böyle geceler yaşatmasın...
canım çok yanıyor.
1yıl civarı asosyal gibi full evde ve bilgisayarda takılmak istiyorum ama yemeğim falan hazır olcak. az salın beni lütfen.
Akp'li cahilliğine bazen imreniyorum.
en iyisi telefonu 2-3 gün kapatmak dert dinlemekten bir hal oldum.