bugün

arkadaşlar yarın 21:45'te halk tv'deyim. müjdat ve uğur'la gericilerin başörtülerini çekiştireceğiz, kaçırmayın derim.
laik geceler.
yoruldum sözlük ya ciddi anlamda yorgun hissediyorum.
edit:benden sözlüge gelsin https://www.youtube.com/watch?v=6VRd0l8R0ko
bugun, asla affetmeyecegim insanlari bir kez daha hatirlayip anilarimi ve yaralarimi opme zamani.
Beni ne guzel yarattilar, beni ne guzel uzduler.
Beni, ne guzel sevdiler.
Sahilde bir sarhoşum resmen.
Gidelim mi buralardan?
Sevelim mi tum sevilmeyen cocuklarin basini?
Saclarini orelim kiz cocuklarinin.
Banklarda yatan insanlara sarilip, isitalim mi?
Kayaliklarin arasindaki kucuk baliklara denizin ucsuz bucaksizligini anlatalim mi?
Çok kararsız kaldığım bir konu var sözlük.

Mesaj atan yazarlara sormak istiyorum. Benim için çok önemli bir secim olucak.
Mucizelere inanıyorum ve çokça kez onlara şahit oldum.
çok sıkılıyorum sözlük.
kafam hafif gidik benim. alınmamam sinirlenmemem gereken şeylere alınıp sinirlenip bunun üstünden atar yaparım. sonucunu da düşünmem.
aşık olmak nedir bilmiyorum. karnında kelebekler uçuşurmuş filan. sanki dünya onun etrafında dönüyor. çok saçma.
iki de bir telefonum çalıyor sözlük, çok yakın arkadaşlarımdan biri aradı. ben ki bu saatlerde çayımı sigaramı alır 70lere geri dönerim şarkılarla. neden içine ederler ki..
Başım gözüm ağrıyor ama uyuyamadığımdann burda yazıyorum.
sözlük. ailem bana çok büyük bir haksızlık yaptı. bunlar unutulmayacak sözlük. bu tür işler devam ettikçe hafızanın köşesine yer edecek. tek başımayım sözlük. anne baba yalan olacak.. tüm insanlar zaten yalan.. ben kendimle başbaşa.
artık hayatıma "vazgeçilmezim" olabilecek kişilerin girmesini istiyorum.

sahi; çok mu şey istiyorum?
sivrisineklere acıdığımdan öldüremiyorum.

onlar bana acımıyor namussuzlar.

raid aldım likit. sözde öldürmüyormuş da odaya girmelerini engelliyormuş.

bu gece deneyeceğiz bakalım.
çelişki ne boktan bir şey be sözlük.
insanı şizofren eder.
belki de oldum kim bilir.
günlerim acaba demekle geçiyor.
papatya falı gibi oldu günlerim.
bir seviyor bir sevmiyor.
ya aslında hiç sevmediyse.
belki de seviyordur.
ya da en başından beri sevmiyordu lakin bunu kendide bilmiyordu. kendini olayın heyecanına kaptırdı
ve sonra heyecan bitince aslında sevmediğini anladı.
belki de gerçekten seviyordur en başından beri....
ne boktan bir şey şu çelişki...

sana bir soru sözlük: neden tam her şey düzelmeye, güzelleşmeye başladığında bir takım şeyler sarpa sarar?
o değilde ayagimdaki ağrılar artti. 3 sene önce kemik kisti ameliyati oldum. nuks etme ihtmali var. korkuyorum. aci dolu günler beni bekliyor olabilir. kendinize iyi bakin.
Etutte 31 cekmistim evet vay ne aksyondu küçüktük abazandik ne günlerdi be...
uludağ sözlüğe ara ara girerdim ve kullanıncı adımı şifremi unuturdum kaçıncı hesabım hatırlamıyorum bile ama bu sefer unutmam söz.
sohbet edicek birileri olsa tam süper olacak.
uçan kuşa sinirlenir oldum.
Bu gece göZyaşlarıma hakim olamıyorum.

Bir başına ağlamak dünyanın en boktan duygusu olabilir maalesef.
sonunda istediğim bölüme gece biliyorum sözlük. önceden inşaat mühendisliği okuyordum ve tamamen zorunluluktan evden kurtulmak için yazmıştım. Aradan 2 yıl geçti ve ben hatamı anladım,deli gibi ders çalıştım. kendimle gurur duyuyorum, ne dershaneye gittim ne de üniversiteyi bıraktım hatta bunlarla beraber sosyal birisi olarak kalmayı da başardım. şimdi büyük ihtimalle mimarlığa geçiyorum ve bu süreçte öğrendiğim en önemli şey, insanın isterse her şeyi başarabileceğidir, yeter ki doğru planlasın ve vazgeçmesin.
ben çok yetenekli bi stalker'ım! ama bu bana acı veriyor.
Ablamın düğününde huncarca misket ve roman havası oynadım. Ama pistin anasını ağlattım, öyle böyle oynamadım. Ayakkabıları falan çıkardım da oynadım. Şuan ise bir barda green apple martini içiyorum. Entelliğin gözü kör olsun.
Itiraf ediyorum! pişman olmaktan Korktuğum bir güne uyandım.
9'dan beri bi ofiste iş görüşmesi için bekliyorum. Help me sözlük!
güncel Önemli Başlıklar