bugün

Bu hayatta ki en büyük hatam sk değerin de bile olmayanlara insan değeri vermek.
dostluğunu esirgemeyen sözlükteki birkaç yazar arkadaşıma teşekkür ediyorum. içlerinde gerçekten muhabbet edebileceğim yazarlar var.
bazen acıdan zevk alıyorum.
Bazı tercihlerim değişmek üzere sanırım.
her zaman ki gibi çok mutsuzum amk.
ben buna iyice alıştım.
sanırım demiyorum çünkü cidden alıştım.
hem telefona bakıp bakıp salakça tebessüm de edebiliyorum.
aman, yanımda hissettiğim sürece iyi ya.
yanındayım hissini versin yeter. yanımda olmasa da olur.
ölmem için yaşamamdan daha çok sebep var.
Evladini kaybeden anneler bile hayatina kaldigi yerden devam edebiliyorsa bir aski unutmak ondan cok daha kolaydir evet cok zor geliyor ama aliskanliktan bir insana alismisken yani onu dusunmeye birden insan zihninden atamiyor ama hersey zamanla halolur ask dedigin nedir ki sadece bir duygu.
Sen kilometrelerce uzaktasın. O uyuyor, ayakları yorganın dışında kalmış. Ayaklarını ısıttığın geceleri hatırladın mı?
Hatırladın elbet, ona dair hiçbir şeyi unutmadın ki.
Güldüğünde küçülen gözlerini, utandığında titreyen kirpiklerini, üzüldüğünde büzdüğü dudaklarını. Sen ona dair hiçbir şeyi unutmadın.

Nasıl unutur ki insan? Yaşadığın kalp çarpıntıları, bir mesajı için elinde telefonla uyuya kaldığın sayısız geceler, yüzünü yarım saat görmek için gittiğin kilometreler.

Sen unutsan yollar unutmaz, geceler unutmaz, kalbin unutmaz.
Ama o uyuyor şimdi. Unuttu seni, hala unutulmadığına dair ümidin tükensin istemem ama o unuttu ve uyuyor şimdi.
Sevilenler unutur, sevenler unutmazmış.

Sahi, sen hala neden uyumadın?
Korkuyorum. Çok korkuyorum booolum.
Sanırım evlenicem. yüzük müzük de bakarım ben bu gidişle.
şu finaller açıklansa keşke.
sanırım istediğim tek şey buymuş lan.
yani o kadar kolay mutlu oluyorum ki.
sadece bir selam mesajı ile o.O
sesini de duyuyorum.
e daha ne mk.
şükür namazı kılacağım, evet.
tamamen ruhsuzlasıp hayatı akısına bıraktım. ne sevdıgım ınsanla bır olabıldım nede arkamda her zaman yanımda olablecek bır dost. artık oncekı gıbı ask gonul hayallerımde yok. hıc bır beklentımde yok.
hiç pazarlık yapamıyorum. bir kere itiraz ediyorum kabul etmezlerse direk çıkarıp parayı veriyorum. böyle dakikalarca şekilden şekile girip indirim kapanlara imreniyorum amk.
kafam allak bullak oldu. nasıl hareket etmem gerektiğini bilmiyorum. bu duyguyu içimde daha fazla ilerlemeden durdurmam gerek.
Karması klavye delikanlısı olanlara karşı sempati besliyorum. Bence çok tatlılar. **
japon filmleri izlerken çok yoruluyorum. ulan bu hangi karakterdi diye düşünmeye fırsat kalmadan sahne geçiyor. alt yazıyı mı yakalayayım yoksa hepsi birbirine benzeyen karakterleri ayırt etmeye mi uğraşayım bilemiyorum.

bir de bu ara norveç filmlerine sardım; alakasız bir anda iki adamın öpüşmesi mi demezsin, altmış yaşındaki insanların seks yapmaları mı demezsin ne kadar bok püsürük varsa şahit oldum.

en iyisi kemal sunal amnkym.
şu mesajı bin defa okudum sanırım.
züğürt tesellisi gibi ama olsun.
-bu arada kitabı okumanı istiyorum çünkü okurken aklımda hep sen oluyorsun.
vay mk dedim ilk okuyunca.
malum bünye alışık değil böyle şeylere.
Google kendi ismini yazar diye buradaki başlığa kendisini anlatıyorum. Belki farkına varır diye. Umut işte. Aptalım biliyorum.
yarın sınavım var ama kafamı bir türlü veremiyorum. ne yapıcağımı hiç bilmiyorum. çok çaresizim. aklım başka yerde..
kimseye güvenip değer vermeyeceksin. kimseyi hayallerine dahil etmeyeceksin.
net!
kimsenin samimiyetine inanmıyorum artık, gerçekten öyle doğru dedin ki bu hayatta sadece kendin varsın.
ve bunca şeyi öyle güzel yakıp yaktın ki, helal olsun.
hiç üzülmüyorum el birliğiyle büyüdüm işte.
insanlara güvenmemem gerektiğini tekrar tekrar öğrenmiş oldum.

"hepinize iyi niyetle gülümsüyorum"
(bkz: turgut uyar)
255 değerini not sisteminde hex olarak görünce insan bi garip oluyor. bütlere kaldın demek oluyır bütlere.
bi haftalık tatil de gitti iyi mi.
bu yaz rahat yok anlaşıldı.
Bana iyi niyetle yaklaşan herkesten kaçıyorum, zarar verebilecek olanlara ise koşarak gidiyorum sözlük. Çünkü artık iyi insanlara zarar vermek istemiyorum. Sayıları az da olsa onlar hala var biliyorum ve benim gibi pisliklerle karşılaşıp nesillerinin tükenmesini istemiyorum.
namus kavramını sadece kadına yükleyen zihniyetten nefret ediyorum.namus insana ait bir kavramdır.sol tarafta gördüğüm namus başlıklarını açan kişilerle aynı ülkede yaşıyor olmak gerçekten berbat bir his.belkide önünden geçen kadını utanmadan bakışıyla soyup giydiren insan müsvetteleri de bunlardandır kim bilir..