bugün

Hala yastıkla uyuyor ve sık sık konuşuyorum. Gün içerisinde kendimi yatağa girip yastıkla konuşurken yakalıyorum.

Birine umut verip sonra da terk ettiyseniz siz de benim gibi olun. Hatta daha beter olun.
şarapları yazlık hurÇların iÇinde saklıyorum.
Her şeyi yapacak kadar istekli, hiçbir şey yapamayacak kadar yorgunum.
başlangıçta, sadece sinirim bozulduğunda aklıma gelen bir fikirdi. şimdiyse kesin olarak gerçekleştirmeye karar verdiğim bir plan halini aldı: kimseye haber vermeden uzaklara gitmek ve kaybolmak...
olmuyor arkadaş. insanlarla iletişim kurmak için sadece ben çaba gösteriyorum. alttan alıyor, haklı olduğum zamanlarda bile susabiliyor, içime atıyorum. 1 dakika konuşup 5 dakika gülmelerinden nefret etsem de onlara ayak uydurmaya gayret ediyorum. ancak fark ediyorum ki yakınlaşma, diyalog kurma, arkadaşlık, dostluk, aşk çabaları sadece benden geliyor. karşımdaki insanın gözlerinde kendimi bulamıyorum. hatta kendimi çoğu zaman gereksiz ve sıkıcı hissediyorum.
sessiz bir insanım. bu sessizliğimi fırsat bilip sabrımla oynayan, tepeme binen fırlamalar var. zaten fırlamaları asla sevmedim. bir tanesi eski patronuma çok yakın biri, eğer bana bir liste verilse ve '' uzun süre boyunca görmek istemeyeceğin 10 kişinin adını yaz '' dense yazacağım ilk isimlerden biri o olurdu. ama aynı mekana çok sık gidiyoruz ve onu sık sık görmek zorunda kalıyorum. '' inşallah eskisi kadar sık karşılaşmayız '' dediğim insanlar çok sık karşıma çıkmaya başladı.
insanların arasına karışmak için çaba gösteriyorum. onları tanımaya çalışıyorum. ama hep uzaklaşmak zorunda hissediyorum. mesela bir iki haftadır sık gördüğüm birkaç kişinin ne kadar yüksek sesle konuştuğunu ve hep aynı konulardan bahsettiğini fark ettim. onları da bundan böyle sürekli görmek istemiyorum.
düzenli görüştüğüm bir arkadaşım var ama o da benim gibi depresif ve sıkıcı biri. bir araya gelince ateşle barut halini alıyoruz. kitaplara sığınıyorum. çok sık arkamı dönüyor, başımı çeviriyor, görmezden geliyorum. '' merhaba '' arkadaşlıklarından ve içi boş arkadaşlıklardan bıkıp usandım. daha yakından tanımak istediğim insanların benden uzak olmasından sıkıldım.
okulumu bitirip ortadan kaybolacağım. kimse de beni bulamayacak. sadece ben istersem birilerine ulaşacağım. bıktım artık.
Hiçbir şeyi hak etmeyen insanlara fazla değer veriyoruz sözlükcüm. olmuyor böyle.
Aylaklığı bırakamıyorum hastalık gibi kurtulamıyorum mal mal oturuyorum.
4 gün önce bir ortamda tanıştım kendisiyle, birbirimizi ilk defa görmemize rağmen çok samimi bir şekilde sohbet ettik. daha sonra göz göze gelip defalarca gülüştük. ortamı değildi numarasını alamadım o an sonra arkadaşıyla birlikte gitti. facebooktan falan buldum ama ekleyemiyorum çok aceleci davranmamak, yanlış anlaşılmamak için.

ne yapacam sözlük? bir daha aynı ortamda denk gelmek için mi bekleyeceğim günlerce? o zamana kim öle kim kala... kararsızlıklar içerisindeyim.
dinlemekten sıkılmadığım bir şarkı var. sana da dinletebilirim?
ama aynı şeyleri hissedemeyiz diye korkuyorum. öyle olursa şarkının da bir anlamı kalmayacak.
en iyisi şarkıyı sadece ben dinleyeyim, sende bende kal. kalplerimiz birbirinden çok uzakta.
bir buçuk yıllık ilişkimden ayrıldım. mutlu muyum ? değilim. mutsuz muyum ? değilim. ama bir yükten kurtulmuş gibi hissediyorum. okulum bitmesine 1 sene kaldı. sonra askere giderim. sonra da anamın bulduğu kızla evlenirim herhalde.
sıkıldım sözlük, en Çok da samimiyetsizlik yordu beni. yüzüme gülen arkamdan konuşan insanlardan bıktım. birine hiÇbir endişe duymadan aÇılmayı istiyorum. dışarı Çıkmak eğlenmek ve bunu sevdiğim insanlarla yapmak istiyorum. zorla yapanlarla değil. Çıkar ilişkilerinden yoruldum artık. hayata dair endişeler her zaman olacak ama teker teker gelsinler. konuşacak birini arıyorum sözlük ama kendimi savunmam gerekmesin.
salla salla çalkala yansın benden sonra dünya ister yansın isterse dursun bende sonra tufan kimin umurunda.
anasını sikem kulağımda bu saçma şarkı dönüp duruyor niye ezbere biliyorum hepsini error verdim lan.
kafam inanılmaz güzel sözlük.
Bu aralar çok sıkılıyorum Sözlük ygs sınavı yaklaşırken ikinci kez hazırlanan birisi olarak hazır değilim Buda yetmezmiş gibi anneannem bizde kalıyor zararı yok ama sevmem kendisini itirafim bu kadar.
paranoyağım galiba sözlük.

*evde kulaklık takamıyorum ve müzik dinleyemiyorum. kulaklık takmamamın sebebi ise evde biri çığlık atacak olursa duymayacağımdan korkmam. müzik dinleyecek olursam da olabilecek en kısık sesle dinliyorum.
*sırtımı duvara yaslamadan bir işle uğraşamıyorum. eğer sırtımı duvara yaslamazsam devamlı dönüp arkamı kontrol etme ihtiyacı duyuyorum.
*yatağımın bulunduğu yer kapı ve pencereler dahil tüm giriş çıkışları görebileceğim konumda fakat yattığım yerden hiçbir şekilde yansımamı görmemeliyim
*odamdaki aynalar sadece kapı girişinde bulunuyor. kapıya gitmedikçe odamda yansımamı göremiyorum.
*dolapların kapağı açıkken kendimi rahatsız hissediyorum.
*gece yürürken arabalara bakamıyorum.
*gece perdelerimi açamam
*odam asla zifiri karanlık olmamalı, devamlı bir ışık yanmalı
*eğer sabahlarsam sabah ezanı okunmadan uyuyamıyorum.
bayrağımıza olan sevgimizi sınamak kimsenin haddi değil.

işyerimize türk bayrağı asmak için vali'ye ihtiyacımız da yok.

sakinleşin.
çok yalnızım sözlük. kafa dengi arkadaşım yok.
doğum günümün gelmesini istemiyorum. çünkü yalnızlığımı daha da çok hissediyorum.
başka biri girmek üzere hayatıma. ama hala o var aklımın en dip köşesinde. Gelse beni çekip götürse hayır diyemeyeceğimden korkuyorum . ama gelmez de zaten. o hiç gelmedi ki...
gıcık oluyorum ve görmek istemiyorum. satıcı insanları.
görsel
Hayattan korkuyorum.
Zengin oldum. Çok şükür.
evlilik aşkı öldürmüyor sözlük.
Okuldaki insanlardan iğreniyorum artık.
kimisi kendisine para harcasın diye sevgili yapar.
kimi yalnız kalmamak için birine yapışır.
kimi aynı anda 3 kızı idare eder.
Kimi kızlar erkeğin dikkatini çekmek için götünü başını yırtar.
kimisi de en yakınını satar bir başkası için..
Bu iğrenç liste böyle uzar gider.
ama en sonunda bunların hiçbirini yapmayanlar yalnız kalır, dürüst olanlar mutsuz olur, birine gerçekten değer verip sevenler en fazla acıyı çeker.

Anlamıyorum, illa orospu/piç mi olmak gerek mutlu olabilmek için sözlük?
Odada sigara içiyodum küllük yok zaten tek sigaramdı pakete söndürürüm diye düşündüm bitti pakete tükürüp söndürcektim tükürüğüm pikeye aktı iğrendim.
güncel Önemli Başlıklar