bugün

göte giren şemsiye açılmaz be kurcalamaya gerek yok.
çok moralsizim. içimde kurtlar kuzuları kovalıyor. ilk defa dualarım karşılıksız. çok kötüyüm allahım, çok.
her şeyi bitirip uzaklaştım ondan, kocaman anıları, koca bir şehri, büyük bir sevgiyi. neler görmedim ki?
hemen yanı başımda sevdiği kişiyle çok mutlu olduğu anları gördüm. bana da bakardı güzel gözleriyle. gülümserdim ama bilirdim, teselli ikramiyesi gibi bir şeydi bu. asıl kazananların yanında yinede gülümsedim. kahkahalar attık hep beraber.
neler duymadım ki?
yeri geldi dertlerini anlattın, dinledim. içinde bulunduğun aşk üçgenlerini, dörtgenlerini, beşgenlerini. hiç bir zaman o geometrik şekillerin bir köşesi olamadım. olmakta istemedim. ama her şeyi dinledim, sen konuştun ben dinledim. hep duymak istediğin şeyleri söyledim sana.
şimdi kendi kendime bitirip duruyorum seni, karalıyorum, hakaretler ediyorum. geçmişte kalan sıradan biriymişsin gibi düşünüyorum. ama sadece kendimi kandırıyorum. çünkü:
şimdi çıkıp gelsen karşıma, baksan yüzüme, yine aşık edersin kendine beni. yine ne kadar güçsüz olduğumu anlarım ben. yine aynı şeyler yaşarız. engel olamam.
Sözlükte neredeyse 2nci yılımı dolduruyorum ve hala ukte nedir neden ve nasıl doldurulur bilmiyorum.

Ukte nedir abi? Din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması mı?
bir kız neden whatsapp fotoğrafını yarış motoru olarak değiştirir amk ben birde bu kızla çıktım, allah ne yapmasın seni be.
bugun elektrik faturasini getiren adamin arkasindan
"tabi kacak elektrik kullanmiyoruz diye degil mi bunlar!!" diye bagirdim.

pisman degilim.
Bi keresinde kuzenim biraları doldururken doldur meyhaneci diyeceğime doldur kerhaneci demiştim. Bu da böyle bir anımdır.
anlatinca gecmiyo susuncada gecmiyo.
zamana birakinca gecmiyo deneyimcede gecmiyo.
yalniz kalsan gecmiyo etrafinda insanlar oluncada gecmiyo.
alisincada gecmiyo unutmaya calisincada gecmiyo.
gecmiyo iste naparsan yap gecmiyo.
herhangi bir hastalığın veya şahsın beni öldürebileceğini düşünmüyorum. kanaatimce 10 sene içinde kendi ipimi çekerim sayın sözlük.
içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor yine bugün
aynı artık zaten gözyaşı ya da tebessüm
ne fark ederler de bir yerlerde aklım şimdi
hiç önemi kalmadı üzen, kalan, giden kimdi

senden çoktan ümidi kestim ama
ellerimde hala unutma beni çiçekleri aahh
canım bedenimden sökülürcesine
yüzüm yerlere dökülürcesine
son bir bakış için ölürcesine
nasıl özlüyorum seni

duyduğum her şarkı dokunurcasına
acım gülüşümden okunurcasına
hergün biraz daha yok olurcasına
nasıl özlüyorum seni

içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor yine bugün
aynı artık zaten gözyaşı ya da tebessüm
ne fark ederler de, bir yerlerde aklım şimdi
hiç önemi kalmadı üzen, kalan, giden kimdi

senden çoktan ümidi kestim ama
ellerimde hala unutma beni çiçekleri aahh
canım bedenimden sökülürcesine
yüzüm yerlere dökülürcesine
son bir bakış için ölürcesine
nasıl özlüyorum seni

duyduğum her şarkı dokunurcasına
acım gülüşümden okunurcasına
hergün biraz daha yok olurcasına
nasıl özlüyorum seni
nasıl özlüyorum seni.
böyle uzuun uzun yazıyonuz ya onları okuyan var mı merak ettim ben okumuyorum da.
Saçları güzel bir kızın varlığına ağladım.
Kimdi bu saçları güzel kız.
Çok ağladım.
Sözlük, ben böyle harap olurken gece ve gündüz bir kez olsun dahi yüreği titremiyor mu?
Ölmek istiyorum ulan.Allah'ı seven öldürsün beni. Zira oksijen çiğerlerimi yakıyor artık.
Ara sokaga girdim diye ailemle olan kavganin sonu soyledikleri laflardan sonra aglamam ile sonuclandi. Tek erkek cocugum ama masallah kiz cocuk muameleside goruyorum. Eger 2-3 gun boyle devam ederse kesinlikle ayri eve cikma karari alicam. Annem evde yalniz kalicakmis, babam sehir disindaymis falan umurumda olmicak. Sizden bugune kadar aldigim paralarida merak etmeyin geri odicem ne kadarsa. Bir ara sokaga girdim diye bir gunde hayatimin icine ettiler. Sinemaya falan gidim bale napim anlaticak kimsemde yok amk. Hala agliyorum cok agir konustular cok bu sefere.
yalnızdım yalnızım. o girdi hayatıma. tüm yalnızlığımı tüm dertlerimi aldı . ona dediğim şey sen benim için nefes almak gibisin sen olmazsan yapamam . öyle oluyor. şu an depresyondayım. intihar etmek günah olmasa çoktan bitmişti. şu an ki durumum her türlü eksikliğimden kaynaklanıyor.
yalnızım. dertleşecek çok az insan var onları da tavırlarımla itiyorum kaybediyorum. yaşadığım yerden araynım soranım yok. bir kişi var yeter dediğim o bile yok. o da yok. gitti. şu an ki durumum onun gitmesi oluşan yeni bir şey değil. hep olan bir durumdu o varken hissedilmiyordu. ama o artık yok.gitti.yalnızım artık. hayyatta tutanacak bir noktam yok . paylaşabileceğim mutlu olabileceğim bir şey kalmadı gibi. çok yalnızım. eve hapsettim kendimi. çıkıp gezebilecek kimsem yok. hiç olmadı ki. bu sadece bikaç günlük ara yıl içi böyle. ya okul bitince ne olacak. gelicem yine buraya. tek başıma yalnız bir hayat. mal gibi işten eve evden işe. sürüp gidecek bir hayat. mutsuz bir şekilde. bu mu hayattaki başarın. bu mu zeki olmak akıllı olmak. hani sevenim.nerde o. hani arkadaşlarım.kardeşim diyebileceklerim nerde. istedim hayatın ne kadarındayım? hangi işim tam? bu genç yaşta bu kadar imkana sahipken hani mutluluğum nerede?hayata ne kadar bağlıyım şu an ? ne kadar bağlanıcam ki?ne yapmam lazım ???
işsiz birinin yapabileceği sosyal bir aktivite aranıyor site ahalisi. yoksa atanamadan boş durmaktan ölücem.

not: kitap oku diyeni vururum zira evdekiler bitti yenilerini de alamıyorum *
valiz hazırlamaktan nefret ediyorum yıllardır.
gitmeden özlüyorum amk.
hoşçakal abla yemekleri, anne sevgisi, baba şefkati...
merhaba tomalar, nasılsınız akrepler, hoş bulduk molotoflar. :(
hala araba alamadigim icin her gecen gun kat ve kat uzuluyorum.lanet olsun cok sartliyorum kendimi ve bu yuzden kendimden nefret ediyorum bazen,.neyse o araba alinacak o kadar.
geçen gün chp Çankaya ilçe başkanı ile bir yerde karşılaştık. adam sadece ilçe başkanı olduğunu söyledi. işin itiraf tarafı ise adama sizi bir yerden tanıyorum ama bir türlü çıkartamadım dedim. ben eski hakemlerden Selçuk dereli dedi. ya hocam ne bu hal bu kadar kilo ne böyle neden dikkat etmiyorsunuz kendinize salmışınız vallahi hiç olmamış diyerek adamı baya baya fırçaladım. tamam dikkat ederim diyerek uzaklaştı yanımdan başka masaya oturdu. vallahi çok utandım. kusura bakma hocam be.
itiraf ede ede bitiremedigimiz baslik.
25 dakikada fen denemesi bitirdim sözlük şaşkınım.
sobanın üzerine işerdim küçükken.

eğer sobalı eviniz varsa sakın denemeyin. çok pis koku yapıyor şerefsiz. nerde o sobalı günler lan, ekmek kızartırdık, kestane, portakal kabuğu koyardık üstüne, hatta işerdik. bana mısın demezdi. şimdi kalorifere işiyorum. aynı tadı vermiyor...
uzun zamandır yazmamıştım özlemişim seni sözlük.
arı sanarken sinek çıktı. allah kahretsin. insanları ne zaman tanıyacağım acaba.
içki içen ve sigara kullanan insanlarla aynı ortamda bulunamıyorum. Çok rahatsız edici.
burayı okumayı yazmaktan daha çok seviyorum.

editbüdüt: ne var yani, bu da bir itiraf..