bugün

itiraf etmek gerek bazen kendine,kimseye söyleyemediklerini yine kendi kendine anlatıp dinlemek gerek..
Yüzlerce km ötede atıyor bu kez kalbim,ruhum bedenimde değil sanki,bazen kalp atışlarım beni öldürürcesine delirirken bazen topluca beni terk etmişler gibi..özledim sevgili,gel,o gittiğin denizler kadar çok sev beni,ama deniz yetmez hatta gökyüzü kadar sev istiyorum beni...
çocukluk aşkım hep evleneceğim kişi olarak görürdüm yıllar sonra hayat bizi karşılaştık muhteşem bir aşk yaşadık ama yanılmışım evleneceğim kişi diye düşündüğüm kişi o değilmiş neden mi ? çünkü ayrıldık ve özlemiyorum onu yada az özlüyorum öyle bir şey işte.
Yalnız kalmaktan korkuyorum hemde fazlasıyla özellikle onca kalabalığın içinde kendini yalnız hissettiğin o an hayat o kadar boş geliyor ki insana.
Tiyatro kulübüne isteğimle katıldım ama çok yorucu haftasonu saat 10 da oraya gitmeye üşeniyorum. Arkadaşla sabahladıktan sonra zor oluyor gitmek.
00.00 o kadar uzun entry giren arkadaşları tebrik etmek istiyorum. Bravo(!)
nat geoyu ne zaman açsam çiftleşen canlılar çıkıyor..
itiraf ediyorum...

Yarın dortmund'u desteklicem hehe.
Umarım dokuz atar.
Gece 12 den sonrasinı daha çok seviyorum.
başarılar dortmund.
iki gündür pes etmeyi düşünüyorum.
bırakıp gitmeyi.
insanların bu sınav sürecinde neden sevgililerinden ayrıldıklarını şimdi daha iyi anlıyorum. anlayış yok, halden anlama yok, tirip var, ilgilenmiyormuşmuşsunu var, var da var. yazarken bile bunaldım.
ben niye varım la ? niye buna bi cevap bulamıyorum. bulamadıkça içim bulanıyor amına koyayım.
günde sadece 4 saat uyuyorum sözlük. rutinim oldu. ve aynı şekilde her gün de 3 bardak sade kahve içiyorum , şekersiz. sırf kafein için. yoksa dayanamam herhalde.

çok değişik biriyim değil mi sözlük ?
insanlar soyununca çirkinleşir. bence.
itiraf ediyorum hayatımda baktığım ve çizdiğim en güzel göz onun gözleriydi.
internette CD_Sevil nickli biriyle tanışmıştım. O da benim gibi feminen bir pasif gaydi. Uzun uzun konuştuktan sonra Seville kanki olmuştuk * Sevil uzun boylu, beyaz tenli hoş bir tipti. Moda tasarımı ile uğraşıyordu bu yüzden evinde tonlarca kıyafet, peruk, makyaj malzemesi vb. vardı. Birlikte gezip tozuyorduk. Kıyafetler giyinip evde defile yapıp eğleniyorduk *

Bir haftasonu Sevil beni aradı evinde ufak çaplı bir parti olduğunu söyledi ve benide çağırdı. Eve gittiğimde Sevil "akşam 2 tane yakışıklı arkadaşım gelecek takılırz" dedi. Bende gülerek "yakışıklılarsa uyar bana" dedim. Yatakodasına geçip hazırlanmaya başladık. Önce çırılçıplak soyunup Sevil'in çıkardığı tangaları giyindik. Ardından ojelerimizi sürdük. Bu sırada Sevil benim giyineceğim elbiseyi seçti. Tek omuzu açıkta bırakan dar bir mini elbiseydi. Rengi koyu yeşildi. Elbiseyi giyindim Sevil "fıstık gibi oldun kız" dedi. Bende gülerek "merci şekerim" dedim. Sevil elbiseme uygun bir şekilde makyajımı yaptı. Daha sonra kendide askılı elbisesini giyinip makyajını yaptıktan sonra takacağımız perukları çıkardı. Bana siyah uzun bir peruk verdi kendide kumral bir peruk taktı. Aynanın karşısına geçip kendimize bakıyorduk. Gerçektende fıstık gibi olmuştuk ;)

Salona geçip içki içmeye ve misafirlerimizi beklemeye başladık. Çok geçmeden misafirlerimiz geldi * Burak ve Özkan adında manken gibi iki çocuktu Sevil'in kulağına eğilip çaktırmadan "manken gibiler" dedim. Sevil'de gülerek "gibi değil mankenler" dedi. Sevil bu yakışıklılarla daha önce çalıştığı bir defilede tanışmıştı. Çocukları görünce azmıştım * Yakışıklılarda salona geçti birlikte içmeye ve sohbet etmeye başladık. Çok eğlenceli tiplerde Özkan, Sevil'le yan yana oturuyordu bende Burak'ın yanına oturdum. Burak bana "sende mankensin herhalde" diye iltifat etti bende gülerek "iltifat için teşekkür ederim ama değilim" dedim. Burak elini bacağımda gezdirip gülerek "bence manken olmalısın" dedi. Bende elimi Burak'ın gömleğinden içeri atıp göğüslerini okşadım gülerek "öğretirsen olurum belki" dedim. Bu sırada Sevil'de Özkan'la öpüşüyordu bende ondan cesaret alarak Burak'a doğru yaklaşıp dudaklarından öpmeye başladım. Bir yandan Burak'la öpüşüyor bir yandan elimle Burak'ın pantolonunun üzerinden aletini okşuyordum. Burakta bacaklarımı okşuyor kalçalarımı sıkıyordu. Derken Sevil gülerek "ooo arkadaşlar kaynaşmış" dedi. Burak'ta gülerek "böyle bir fıstıkla kim kaynaşmaz" dedi. Sevil "hadi gençler parti başlasın" dedi ve bilgisayardan müzik açtı. Hepimiz ayağa kalkıp salonun ortasında dans etmeye başladık.

Ben kalçamı Burak'ın aletine dayayıp müziğin ritmiyle kıvırtıyordum. Burakta kalçalarımı sıkıyordu. Bu sırada Sevil "hadi çocuklar vücut görelim biraz" dedi ve Özkan'ın t-shirtünü çıkardı bunun üzerine bende Burak'ın üzerindekilerini çıkarmaya başladım ardından pantolonunu ve boxerını çıkardım. Vücudu muhteşemdi aletide iri sayılırdı. Elimle aletini sıvazladıktan sonra önünde eğilip yalamaya başladım. Kendimden geçmiştim bir yandan sakso çekiyor bir yandan da Seville Özkan'ı izliyordum. Sevil'de Özkan'a sakso çekiyordu. Derken Burak beni ayağa kaldırdı elbisemi yukarı doğru sıyırıp kalçalarımı sıkmaya başladı ardından tangamı çıkarıp deliğimi parmakladı. Ben zevkten kuduruyordum. Derken Sevil Özkan'ın elinden tutarak yanımıza geldi "gel canım" diyerek beni koltuğa domalttı Sevil'de yanıma domaldı Seville öpüşmeye başladık. Bu sırada Burak deliğimi kremledi ve içime girmeye başladı. Sert bir şekilde beni sikiyordu. Ben bir yandan Seville öpüşüyor bir yandan zevkle sikiliyordum. Derken Özkan'da Sevil'i sikmeye başladı. Seville birlikte zevk çığlıkları atıyorduk. Bu sırada arkada eş değiştirmiştik. Bu sefer Özkan beni sikiyordu. Özkan'ın aleti daha büyüktü içimde o büyüklüğü hissedebiliyordum. Burak'ta Sevil'i sikiyordu. Ardından koltuğa uzandım bacaklarımı ayırdım Özkan bacaklarımı omuzlarına alarak aletini içime sokmuştu. Hızlı bir şekilde gidip geliyordu. Bu sırada Burak'ta Sevil'i aynı pozisyonda sikiyordu.
pederden arabayı istedim uzun zaman sonra.. biraz laga luga etti ama verdi saolsun. oturcaz dedim pek gezmicem diyerek aldım. bi dünya gezdik konak, panora tepe, dikmen tepe ankara ayaklarının altında. kesemize göre mazotunu da koyduk. peder bilmiyo bilse sıçar ağzıma yeminlen.
2008 yazında kuzenlerin Antalya'daki yazlığına gitmiştim. Kuzen yazlıkta yalnızdı bir kaç gün sonra Ömer isimli bir arkadaşı daha yazlığa geldi. Ömer uzun boylu, yakışıklı bir çocuktu. Görür görmez etkilenmiştim ama Tarık'tan çekindiğim için bir türlü yakınlaşamıyordum.

Bir gece yazlıkta baya bir içmiştik. Hepimiz sarhoştuk ve çıplak olarak denize girmeye karar verdik. Benim için kaçırılmayacak fırsattı. Denizde Ömer'i baştan çıkaracaktım.

Sahile gittik daha da ıssız taraflara yürüdük. Mayolarımızı indirdik. Gözüm önce Ömer'in, ardından Tarık'ın aletine kilitlenmişti. ikisinide istiyordum. Koşarak denize atladık. Denizde biraz yüzdükten sonra Tarık'ın uzakta kaldığını gördüm. Yüzerek Ömer'in yanına gittim üzerine su fırlattım, oda bana fırlattı. Biraz şakalaştıktan sonra "su ilk başta çok soğuktu dondum" dedi. Bende ellerimle vücudunu okşayıp "üşüdün mü" diyerek güldüm. Ardından ellerimi biraz daha aşağılara indirip denizin içindeki aletini okşadım "istersen ısıtayım seni" dedim ve arkamı dönüp kalçamı aletine dayadım. Ömer'de zevke gelerek "ısıt beni" dedi ve elleriyle kalçalarımı sıkmaya başladı. "hadi yazlığa gidelim" dedim.

Ömerle denizden çıktık Tarık'ı da çağırarak yazlığa geri döndük. Ben duşa gireceğimi söyleyip en üst kattaki duşa girdim. Duşun altındayken bir anda kapı açıldı gelen Ömer'di. gülerek "hadi ısınmıyor muyuz?" dedi. Bende "gel buraya" diyerek kolundan tutarak duşun altına çektim. Öpüşmeye başladık bu sırada birbirimizi okşuyorduk. Derken Ömer beni ters çevirdi götümü parmaklıyprdu ardından beni domaltarak sikmeye başladı. ikimizde zevkten kuduruyorduk. Hızlı hızlı gidip geliyordu ki bir anda durdu. "noldu aşkım" diye Ömer'e doğru döndüm Tarık karşımızdaydı. Çırılçıplaktı ve bize bakarak 31 çekiyordu "bensiz eğlence yapıyorsunuz haa" diyerek oda duşun altına geldi. Aletini vücuduma sürüyordu ardından omuzlarımdan bastırarak beni yere otutturdu ve aletini ağzıma soktu Tarık'a sakso çekerken Ömer'in aletinide ağzıma alıyordum, ikisinin aletini birden yalıyordum. Derken Tarık "yatak odasına geçelim" dedi. Duştan çıkıp ıslak ıslak yatağa geçtik.

Ben hemen yatağa uzandım ardından Tarık bacaklarımı omuzlarına alarak beni sikmeye başladı. bu sırada da Ömer aletini ağzıma sokuyordu. Zevkten çıldırıyordum. Biraz daha öyle takıldıktan sonra ben kalktım Ömer yatağa uzandı bende aletini elimle dikleyip üzerine oturdum. Yavaş yavaş oturup kalkıyordum bu sırada Tarık'la öpüşüyorduk. Tarık vücudumu yalıyordu. Ardından doggy pozisyonuna geçtim. Bu sefer ikiside arkamdaydı sırayla önce Ömer sokuyordu, ardından Tarık. Ömer "geliyorum" ben dedi hemen aletini ağzına aldım ağzıma boşaldı. Ama Tarık'ın daha gelmeye niyeti yoktu. Beni ayağa kaldırıp duvara yasladı. Arkama geçip sikiyordu. Ağzımdan döller akıyordu bir yandanda Tarık sert bir şekilde beni sikiyordu. Biraz daha gidip geldikten sonra içime boşaldı.

O gece sabaha kadar bir çok pozisyonda sikildim. Tatilin sonuna kadarda neredeyse evden hiç çıkmadık. O tatilden sonrada sık sık görüşüp, seviştik.
sykplileri sevmiyorum.

hani kimisi eşcinselleri sevmez hatta nefret derecesindedir ya bu ben de kendi hissettiklerimi buna benzetiyorum. sevmiyorum hor görüyorum tartışmak için yer arıyorum.
.....................
sabahleyin dışarı çıktığımda arabaların camları buğuluydu. ve itiraf ediyorum ki; belki, insanlar gülücüğe bakıp mutlu olurlar diye camları buğulu arabaların camlarına gülücük çizdim ve bundan mutluluk duyuyorum.
itiraf ediyorum şuan inci sözlüğümüz kapalı olduğu için geldim sözlük açılsın gidiyorum seri bi şekilde...
Her carsamba okulu birakicam diye uyaniyorum.
sevebileceğim birini aramakla geçiriyorum hayatımı.
Burada gammaz yokmuş rahat rahat sözlük kurallarını çiğniyom.