bugün

Baya bi zamandır sözlüğü üye olmadan takip ediyordum bugünde sonunda üye olabildim çok şükür amk çok heyecanlıyım şuan ilk entrymi giriyorum. Bana merhaba deyin genşler.
param yok 10 gündür araba evin önünde yatıyor. vizesi geçti yaptıramıyorum, benzin alacak para yok hadi bunları geçtim ulan akü bitti akü alamıyorum akü!

neyse aga sabahları yokuş aşağı yardırıyorum işe de dönüş zor oluyor. her gün bi arkadaşla kendimi eve attırıyorum sokakta oturan dedikoducu teyzeler var. saçlı sakallı adamım adım orospuya çıkacak her gün başka renkte arabayla gelmekten.
Facebooktan fake hesap acip sevgilimi kendime asik ettim. Sonra bana gelip birisine asik oldugunu beni terkettigini soyledi. Yani benim icin beni.terketti. O kizin ben oldugumu ogrenince soka girdi . Valla niyetim asik etmek degildi sevgisinide denemiyordum
evet sözlük bugün hayatımda ilk kez evlenmeye kesin gözüyle baktığım hatundan ayrıldım.
ilişkimiz yaklaşık 1.5 sene önce başladı.
etrafımızdakilere göre bile perfect matchtik.
harika gidiyordu ilişki, süper birer sevgili harika birer kankaydık. konuşamadığımız hiçbir konu yoktu.
Birbirimizin çok zor günlerinde hep destek olduk, o kadar güzelleştiki ilişki.
lakin 1 ay önce saçma sapan sebeplerden tartışmaya başladık.
sanırım herşeyi kanka gibi konuşmanın verdiği rahatlıkla ağzımıza gelenleri söyledik.
saygı kalmadı, ayrılık lafları geçti. ve bugün itibariyle o harika ilişki bitti.
harbiden üzgünüm lan. hayatıma bir sürü hatun girdi, ama bir tek bununla evlenirim demiştim, daha ilk günden.
büyüklere bile haber etmiştim hatta.
vay amk şimdi tekrar hızlı gecelere dön, bir sürü hatunla tanış seviş, ama mutsuz ol.
çok zoruma gidiyor. cidden.
onun gibi biriyle karşılaşır mıyım? bilemiyorum.
ya da karşılaşsam bile onun kadar sevebilir miyim? hiç bir fikrim yok.
sadece üzgünüm, keyfim yok, işe konsantre olamıyorum.
konuştuk bugün son kez, yine çözemedik.
bitti. bittim gibi.
umutsuzum, mutsuzum.
amk.
cumartesi günü için ankara'dan fethiye'ye gidecek bir yol arkadaşı bulamadım hala,sanırım bu ilk ve son en uzun yolculuğum olacak * .
lan öğretmenliğe başladık, sevgilimiz var her şey yolunda derken kavga gürültü eksik olmamaya başladı. 1 kere ya 1 kere her şeyin sorunsuz gitmesi çok mu?!
4 aydır halı saha maçına gitmiyordum, gideyim de bi harika kalecilik yapayım, iki planjon atayım, çok özlemişim.
görüşürüz sözlük. *
Ah sözlük. Ekimin ortasında çocukluk arkadaşim evleniyormuş. Aradılar davet edildik ailece. Annem kaçamağın yok geleceksin diyor. Galiba artık düğün düğün gezip kısmet aramak bana vacip..
Ekşi sözlükte yazar olmadığım için Uludağ'a geldim ve hepinizden nefret ediyorum Ekşi üyeliğim tamamlansın siktir olup gidicem.
sinirle telefonu yere atarak paramparça ettim, evet bu da oldu.
Uzun upuzun tatilime pazartesi günü son vermeye şu an karar aldım.
Atanıyorum la galiba. Fiyuufit.
ulan 3. sınıfa geçtim hala üniversiteye yeni başlayanlara tavsiyeler başlığını okuyorum. bi sorun mu var ki bende?
görsel

hayatımda ilk kez smiley kullan bi yazar gördüm.
tekrar sozluge geri donduum. baya ozlemisim buralari aslinda. sacma sapan entryleri trolleri bile. gerci boyle belli belirsiz kendi halimde takiliyorum yine ama olsun.
itirafim, yanlis univeriste secmem. ve bu beni gizli gizli o kadar bunaltmis ki kendime bile yeni itiraf edebildim.
Bi gün evlenirsem, benim gibi yani öküz gibi yemek yiyen biriyle evlencem, kesin karar aldım. yer yer sahile iner koşariz falan oo şişeriz kesin biz. Ama yok, kilo almak yok..
Oh be ! Gectim hazirligi sozluk . ikinci yilim olacakti yoksa. O kadar tirstim ki .hem 85 le gectim biliyor musun? ogrenmis oldun. 2 puanla birakmislardi beni :/.yetmedi yds ye de girmistim ondan da almisimdir kesin iyi bir sey . O kadar rahatim ki .... Simdi yds sonucunu stressiz beklemek var.
tam da şu an dışarıya çıkasım var,

ayakkabılarımı bile giymeden sadece kendimi alıp çıkasım var,
makyajsız,
abartısız,
takısız,
şu ustumdeki incecik elbiseyle,
Takıntılarımı, utancımı bagışlayasım var.

Böyle diledigim kadar yüksek sesle şarkı söyleyesim var,
aslında bu akşam birilerine iyi gelesim var,
dünyayı kurtarasım var...

göklere kadar yükselip,
son bir kez, yağmur yağdıracak kadar içten içten aglayasım var.

aslında geceyi bölüp güneşin yerini alasım var...
öğlen yemeğinde sevmediğim yemek olunca aşçının yanına gittim. hafif gülümseyerek; '' nurşen abla, bana kahvaltı tarzı zeytin peynir ekmek falan ayarlayabilir misin '' dedim. sever beni '' peki bi şey sürüyem mi ekmeğin üstüne '' dedi.

tereyarra sür abla dedim.

oha amk. yarrak dedim lan. hızlı okuyup atlanmayın o kısmı. abla tülbenti ağzına alıp bovvv dedi.

sürekli sözlükte takılınca böyle oluyor işte, aslında benim değil, sol framenin mallığı yani.

durumu kurtarmaya çalışıyorum... pasta siparişi verdim. çok seviyo çikolatalı pastayı.
beni çekemeyen anten taksın.
öyle iğrenç bir hayatım var ki, cesaretimi toplayabilsem intihar ederim.
Az önce sevgilime çok romantik bi şey söyledim,cevap vermedi amk.

Bi daha nah bulursun ! Ayaaamı yıka lan !
görgüsüzlüğü dibine kadar benimsemiş insanlar var. afedersiniz ama siktirin gidin burdan. iğrençsiniz.
itiraf ediyorum.

sözlükten bir yazara aşık oldum.

sinan akçıl sözlükte yazarmış....
paraların üstünde penis ya da meme resmi bassalar nasıl olur ? Sonuçta modern, laik ülkeyiz.

Ne kadar çok laik'iz görürler. Mesela kızımın şu an gaybar'da olduğunu biliyor muydunuz ?