bugün

yatay geçiş başvuru süresini kaçırmışım hiç haberim yok. şimdi avanak apti gibi dolanıyorum.
Unutmayın her yerde kıskanç insanlar var başarmak yerine engellemek için çabalayan!
neden her gün bu başlık gündemde 1. sırada ve yaklaşık 134.000 entry girilmiş anlamıyorum. ne kadar itiraf edeceğimiz şey varmış arkadaş.
eve alınan yoğurdun kaymağını henüz kimse yememişken sıyırıyorum. yaşım kaç olmuş hala aynı şekilde devam ediyor. bağımlılık gibi bir şey galiba.
Yine aşık olmak istiyorum, yine yeniden.
istanbul'da uyandığım her sabaha lanet ediyorum.
başka sözlük gibi naz yapmamasından dolayı kayıt olduğum sitedir.
Bazı kararlarım çok istediğimden değil, sadece vazgeçmişliğimden yada mücadele etmek istemeyişimden...
Bu yol benim değil bu adımlar bana ait değil... Başkalarının adımlarını atıyorum kabullenmişlikle, tükenmişlikle... Baş kaldıramayacak kadar bükük boynum...
7 milyar insanın yaşadığı dünyada 4 yıldır düzenli olarak sevgili bulamıyorum. biz bu hayata diğerlerinin mutluluğunu seyretmeye mi geldik ? bıktım be abi
ve bitsin artık virgüller.
tehlikeli bir şekilde globalleşen dünyada acilen değişmesi gereken bi başlıktır. acilen değişmesi gereken. hemen. yazarlarımızı daha kaliteli başlıklara davet ediyoruz..
pizza yeme konusunda bi arkadaşla Iddaa ya girdim . En fazla pizzayi yiyen kazanacaktı ve hesap diğerine kalacaktı . Ilk başlarda hızlı başlayan yarış sonlara doğru hızını kaybetti en Büyük boydan 2 tane yedim ve rakibimin bana yetişmesini beklerken ;yeter Artık patlayacam diye haykırışini duydum ve pes ediyorum dedi . Eğer birazcık daha dayanabilseydi 3. yü de götürecektim . Arkadaşta Ilk başlardaki emin yüz ifadesinin yerini Artık çok yemenin acısı ve hesap korkusu sarmıştı.
Normalde hiç pizza yiyen birisi değilim genelde böyle hamurlu yiyeceklerden ziyade ev yemeği tarzında birşeyler yemeyi tercih ederim ama mesele Iddaa olunca azıcık da pizza yemiş olduk .
Bugün yine açız evlatlarım.
2-3 sene öncesine kadar yobaz biriyken şuan fuck buddymin arkadaşının kürtaj yaptırmasını olumlu yorumluyorum.
o kadar çok kötüyüm ki.. bütün hayallerim bütün emeklerim tuzla buz oldu be sözlük. kyk yurduna güvendim istediğim özel üniversiteyi burslu kazandım ama aylık 890 liraya çalışan babama ve 350 liralık kiralık eve rağmen yurt çıkmadı ve haftaya okulum açılıyor. umut hiç yok, her şey bitti. istanbul beni bitirdi.
artık kürtlü,sikişli sokuşlu abazan seviyesiz başlık,entrylerden gına geldi sözlük.
seviye resmen yerlerde hatta seviye kalmadı.
eskiden severdim buraları ama her geçen gün bi soğuma geldi. sözlüğü bırakıcam.
ah sozluk,

tum yuzum sivilce icinde kaldi. oyle ki kafamin icinde dahi cikti, nasil insan icine cikcaksam boyle bi de cocuklarin karsisinda ergen gibi. öf.
bir boşvermişlik, bir salmışlık almış başını gidiyor. büyük, küçük her türlü olaydan, gelişmeden artık heyecan duymuyorum. olursa olur olmazsa olmasın modundayım. sonu nereye gider bilinmez. ama çok hayırlı görmüyorum sonumu.
..f.f.if.ifif
onu o kadar güzel gördükçe göğsüm sıkışıyor.
hoşlandığım kız git gide daha da güzelleşiyo. allaam kafayı yiycem.
güzeldi lan o günler. güzeldi. beraber evine yürürdük. sırf beraber evine yürüyelim diye peşinden giderdim. izmir'in bi ucundan öteki ucuna. bi keresinde sokaktaki midyeciyi görüp "canım midye çekti" demişti. kafayı çalıştırıp "e yiyelim o zaman" diyememiştim. kafamı skym. neyse. konu dağıldı. siktir et. ne demişler: bırak dağınık kalsın.
üniversitede köpek gibi hoşlandığım ama bir türlü açılamadığım, şimdi ise benden kilometrelerce uzakta olan kızın fotoğraflarına bakıp ara sıra "hmmm kız git gide güzelleşiyo lan. bi' türlü cesaretimi toplayıp duygularımı söyleyemedim. kafamı sikiym." falan diyorum.

sonra geçiyo.
bugun cok yoruldum, uyucam sozluk, optum dudaklarindan..
her fırsatta her ne kadar "isviçre'den döndüğüme pişmanım" desem de, belki isviçre'deki oturumumuzu öldürmeseydik ben bugün hala (bkz: hidrosefali) ile boğuşuyor olacaktım.

"her şeyde bir hayır var" derler ya, işte buna ben dibine kadar inanıyorum.