bugün

seri eksi oy veren ibne ayaklarımı gıdıkladı. Ona durmasını söyledim ama herkes buna ne kadar güldüğümü biliyor sözlük.
bugün itibariyle öğrendiklerimi, yaşayıp gördüklerimi elbet herkesin bir gün yaşayıp hissedeceğini düşünerekten, para-güç-mevki kavramlarının yüceltilmesi ve ağırlığını bu kadar alenen hissetmek çok garipti.

bugün ben buna çok şaşırdım *
itiraf ediyorum, ben çok pis bi yalancıyım.
itiraf ediyoum; senden sıkıldım sözlük.
isimi sevmiyorum sozluk!
aslina bakarsan calismaya karsiyim ben sozluk!
flash tv'de ki dizilerin kim tarafından çekildiğini ve dizilerin ismine kimin karar verdiğini merak ediyorum.

ee bunun neresi itiraf..

o diziyi yapanları yakalarsam tık tık.
bir bankanın demir parmaklarına tutunup, türkü söylüyorum.
itiraf ediyorum, şimdi düşündüm de itiraf edecek bir şeyim yokmuş..
nickimden nefret ediyorum sözlük, nefret... ayrıca ben daha reşit bile değilim sözlük.. ayrıca bunu yazdım diye uçurulmaktan da korkuyorum..*
24 yaşında hala yumurta dahi kıramayan biriyim. ayrıca haşlanmış yumurta ve yağda pişirilmiş yumurtayı da ayırt etmeyi yeni öğrendim. kariyer hedeflerimle kendimi avutmaya çalışmakla beraber, mutfağa bir ömür girmeyi düşünmüyorum. umarım bir gün benim de çocuklarım, hatta onlarında çocukları olur. evli ve mesut bir nine olarak ölürüm. * *
demin birini dövdüm...
itiraf etmeye korktuğumu itiraf ediyorum.
27 yıllık platoniğim ölünceye kadar da sürecek sanırım bazen keşke bilse diyorum.
sözlüge belki kiz tavlariz diye geldik.
itiraf etmeyi sevmediğimi itiraf etmekten nefret ediyorum.*
ah sozluk, tatvanda askerlik yaparken pratisyen sarisin daş gibim bi doktor vardi ordu evinde kalan, cok hoslanmistim ben ondan, gittiginde astegmen arkadaslara belli etmedim ama cok uzuldum be sozluk!
askerlik insani mallastiriyomus sozluk! dogru valla!
baksana be sozluk, malliktan sozluge itiraf yaziyorum! cok mallastim cok!
barda opustugum kizi eve goturemeyecek kadar mallastim sozluk! malim, malim,malim!
bazı entrylerimin neden eksi oy aldığını anlamadığım gibi, bazılarının da neden artı oy aldığını anlamıyorum sözlük.
sözlük baydı gayrı.
elf ve kedigillerdenim. iki türünde harbi hastasıyım.
iyi oylanan bazı entrylerimi siliyorum.
hani, bunun neresi iyi gibilerinden bir alçakgönüllülük, mütevazilik haliyle.. kahretsin çok iyiyim!
ama siz yine de bol bol artı oylayın, şukelaya boğun bu biçare yazar kardeşinizi..
ha, bir de..
sözlüğün bu anket/forumvari havasından memnun değilim desem yalan olur.
saçmalıyorum bol bol. iyi oluyor.
bazen de fazla boş ve sığ bir yazar olmamak için bilgi entryleri giriyorum. çok nadir.
bu da son itirafım: bende entrylere entari demek istiyorum! yani yazarken klavyemin ucuna geliyor, ulan bi kere de entari yazayım be diyorum ama cesaret edemiyorum nedense?