bugün

on adet giriş yapmak için tesadüfen girişler yapmak ve içeriklere bağlı kalmak şartını kastırmaktır.
hayatımda hiç sevgilim olmadı lan sözlük. işin garip tarafı etrafımdaki her kızın benle sevgili olmak istemesi yani yakışıklı olmam. ama ben hiç birinin bana uygun olduğunu düşünmüyorum. ben iki insanın gerçekten birbirlerini sevdiklerinde hiç kavga etmeyeceklerini hiç ayrılmacaklarını düşünüyorum. ben sevgili istemiyorum hayat arkadaşı istiyorum lan sözlük. kızları bilirsiniz erkeklerin hepsi aynı derler. erkekler diyorlar bak kaç kişi geçtiyse hayatlarından. benim bir tane bile kız geçmedi hayatımdan kimseyi de incitmedim kırmadım. tertemizim. bir tane kız bul bana sözlük tertemiz benim gibi. bulamazsın .kısacası bazı erkekleri dünya üzerindeki hiç bir kızın hakettiğini düşünmüyorum
Bazen nefret ediyorum bazi insanlardan ...Sonra bi bakiyorum nefret bile edemiyorum...en acisida bu zaten nefret icin sevgi gerek ....biliyorum....
günübirlik bir yere gideyim dedim istanbul'dan, havayollarının sitelerine bakıyorum uçuş saatleri, günleri ne abuk subuk ya. Haftalarca hem de haziran ayında Eskişehir'e uçuş olmaması mümkün mü allah aşkına?
gerçi günü birlik nereye gidilir pek de bilmiyorum, önerileriniz varsa açığım.
itiraf ediyorum mutsuz olmasını istediğim insanlar var.
Çok sinirliyim. Ve bugün herkese iğrenç davrandım. Az önce sokakta ilk gelen telefonda da avaz avaz kavga edip saçma sinirimin kurbanı oldum. işin kötüsü hala geçmedi.
alkolü bırakma fikirleri var kafamda. ama kararsızım.
bilgisayarin basinda olup arkamdaki tuvalete gitmeye üsenip altima yaptigim gercegi.
arabesk canmış bilemedik. yaş çeyreği aşınca anladım değerini. zararın neresinden dönersek kar tabi. aradık durduk yıllarca has müziği mississippi'den jamaika'ya kadar .. lakin burnumuzun ucunu göremedik. artık sen özentilik de ne dersen de küçümsedik arabeski. kimileri gizli gizli dinledi kuytu köşelerde. bense sanat müziği ve halk müziği tutkunu olmama rağmen hiç şans vermedim. şimdi ise ne felsefi ne de sosyolojik ambalajlarla süslemeden olduğu gibi oturttum baş köşeye. sefa geldi, hoş geldi.

http://www.youtube.com/watch?v=NqSoPG5GVjw
Çok çok karmaşa içindeyim sözlük; öyle duygular yaşıyorum ki şu aralar; tanımlayamıyorum bile...
uzun zamndır sol frame umrumda değil. şukela butonuna basıp okuyorum her boku. arada benimde yazacağım bi başlık gelirse giriyorum entryi. sözlüğü böyle kullanır oldum.
inanın her şeyden bıktım. Daha ne yaşadın diyeceksiniz, siz de haklısınız tabii! Oysa acılar yaşanırken çok büyük değiller mi? Er ya da geç insanlar toparlanır yani umarım toparlanır. Şayet toparlanamazsa neler olacağı malum. Peki toparlanıp yaşamına devam edenler ne kadar memnun bu durumdan? çevresindekiler toparlandıklarını düşünürken onların günden güne erimesini fark etmezken ne kadar memnunlar? Bir sonu olmalı tabii, zaten hayat bu sonu beklemekle geçer, geçti. Bir sonu bir onu. Belki de onlu bir sonu.
Sarki onerin duygusal..
Acil, bekliyorum..
Her an bir şey düşünmekten çok yoruldum.
Düşünmemeyi başaramıyorum.
yine, yeniden.
Biliyorum sana giden yollar kapalı
Üstelik sen de hiç bir zaman sevmedin
beni Ne kadar yakından ve arada uçurum;
insanlar, evler, aramızda duvarlar gibi Uyandım uyandım, hep seni düşündüm
Yalnız seni, yalnız senin gözlerini Sen Bayan Nihayet, sen ölümüm kalımım
Ben artık adam olmam bu derde düşeli Şimdilerde bir köpek gibi koşuyorum
ordan oraya
Yoksa gururlu bir kişiyim aslında, inan ki Anımsamıyorum yarı dolu bir bardaktan
su içtiğimi
Ve içim götürmez kenarından kesilmiş
ekmeği Kaç kez sana uzaktan baktım 5.45
vapurunda;
Hangi şarkıyı duysam, bizimçin söylenmiş
sanki Tek yanlı aşk kişiyi nasıl aptallaştırıyor
Nasıl unutmuşum senin bir başkasını
sevdiğini Çocukça ve seni üzen girişimlerim oldu;
Bağışla bir daha tekrarlanmaz hiçbiri Rastlaşmamak için elimden geleni yaparım
Bu böyle pek de kolay değil gerçi… Alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya;
Bunun verdiği mutluluk da az değil ki Çıkar giderim bu kentten daha olmazsa,
Sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur
belki inan belli etmem, seni hiç rahatsız etmem,
Son isteğimi de söyleyebilirim şimdi: Bir geceyarısı yazıyorum bu mektubu
Yalvarırım onu okuma çarşamba günleri.
Evet evet.. Deli gibi aşık olup; gotume yine koca bir elektrik direğinin girmesini izlemek istiyorum... Son 4 yıldır hiçbir aşık oluşum adamakıllı olumlu sonuçlanmadı... Bugun saatlerce aydın bulvar'da oturup sigara içtim... Sadece oturdum öyle... Gelen geçen insanları, hayatları inceledim.. Hep yaparım da bugün farklıydı; gerçekten "güzel" kelimesini hak eden kızlar gordum. En azından yuzune bile baksalar ben hep yanımdakilere fırça kayarım.. Ama bugun sadece izlemek hissi doğdu içime. Öyle şirin kızlar vardı ki insan bakmaya kıyamıyor yahu.. Ne tatlı insanlar bunlar... En son böyle olduğunda gizem'in yuzunu izliyordum.. Gizem'e ne olduğunu da size çok sıka sıka anlatmıştım, en son isyan etmiştiniz...

Bugun sadece aşık olup sevdiğimle saatlerce hiç konuşmadan öylece oturmak istediğimi fark ettim. Neden acaba hep "işte bu lan" "aradığım kız buymuş" dediğim kızlar benden uzaklaşıyor? Neden hiç alakasız kızlar peşime takılıyor?... Kafamda deli sorular var sozluk... Ama aşık olursam boku yedim demektir.. Çunku hala kendim de çözemedim ama garip bir huyum var; hiç ortada birşey yokken, aramızda hiç samimiyet olmamasına rağmen karşımdakini yüceltiyorum. Hem de ne yüceltme.. Daha doğrusu o kendini iyi hissetsin diye ben kendimi yerin dibine sokuyorum.. Evet, hiç ortada bişey yokken. Neden böyleyim bilmiyorum.. Karşımdaki, +1 olsun diye ben -100 yapıyorum kendimi. Çok çabuk güveniyorum karşımdakine.. "neden kötü olsun ki, amacı ne kötülüğün" diyorum.. Arkadaşlığa herşeyden çok fazla değer veriyorum. Hiç alakasız, arkadaşlarım daha mutlu olsun diye "olm bugun çok yakışıklı olmuşsun lan, ben senin yanında ezik hissediyorum kendimi ehehehe" diyorum, çok sık yapıyorum bunu.. Çunku karşımdakine gereğinden kat be kat fazla değer veriyorum; nedensiz.. Sırf o mutlu olsun diye.. Mutlu insanlar görmek beni de mutlu ediyor...

Aslında çok da iyi değilim be sözlük.. Arkadaşlığa bu kadar önem verdiğimden galiba; bu kadar basıyor yalnızlık..
sağ gözüme delicesine batan lensimi çıkartıp tersini çevirip bide öyle taktım.

batmıyor, şaşırıyorum.
gördüğüm her güzel kıza teklif etmek istiyorum bu nasıl bir sapıklık bilmiyorum.
Erkek kardeşim, kendisi beni pek sevmez istemez abisi olarak görmez.
Bugün onu okadar çaresiz gördüm ki sarıp sarmalamak istedim geçer be bunlar demek istedim.Ama yapamadım.
Babamın ona tokat atışını görmek içimi burkmadı değil fakat o zamanında bana atılan tokatlardan zevk alıyordu ben alamadım.
Kardeşimdi babamın ona hareketli sanki bana yapılıyordu.Sus diyemedim.
Şimdi kendime soruyorum neden korumadın kardeşini diye cevabımı alıp oturuyorum.

Bu dünyada er yada geç olsada gelen bir adalet var.Bi yerlerde birileri yada birisi bizi görüp artık ''justice time'' diye emir veriyor.
birazdan mesaj atiyorum eger olumsuz cevap alirsam biraz depresif haftalar yasayabilirim.
haydi bakalim
matematikte değer verilmeyen x gibiyim.
kararsizim be sozluk. sevdigim bir kiz var 5 ay once reddetmisti suan arkadas kalmamiz ikimiz icin de en iyisi demisti. zaman zaman mesaj atsam konussam acaba vakti gelmis midir diyorum.
aşk işte böyle saçma bir iksir. Önce der ki " Sev sev, o seni sevmese de aşk için yanar, aşk ile yanar bu yolda mührünü basarsın şu yer küreye. Hayat da bir iz bırakma çabası değil mi zaten?"
Ama sonra bedeni beyni ve ruhu ele geçirdimi de der ki, "sen sevdin ya o da seni sevmeli."
Sonra da beynini hepten boşa alıp kendine çözüm üretmeye zorlar.
okuyun eşek sıpaları!

(bkz: türk kızındaki özgüvenin kaynağı/#23888492)
http://zin6zinzin6.wordpress.com

bakın buna, bakın.

(bkz: ülkücüler adana da veriyor mp4)