bugün

sabah çoraplarımı giymeye üşendiğim için akşam çıkarmadan yatıyorum. 4 gündür aynı çoraplar ayağımda.
beni bir gun oldurecek seyin kanser oldugunu biliyorum..en kotusu kalp krizi belki..sadece acisiz olsun bir de onceden haberim olsun. mesela su an 1 yillik omrum kaldigi soylense sadece 1 yil ve ben bu 1 yili dolu dolu istedigim gibi her saniyesine kadar istedigim gibi yasasam... iste bu tum omrumce kisitlanacak olan yasayacaklarima bedel olurdu... hayat garip
felsefi derinliği olmayan eylemlerden zevk alamıyorum. mesela, toplumun yükselişi üzerine yürütülen felsefelerin toplumu daha da dibe çektiğini fark ettiğim için, bireyci oldum. seks üzerinden dominans ya da çıplak etin tanrı'yı yerle bir eden kutsallığı üzerine bir felsefe yürütmek mümkün olmasaydı seksten de zevk alacağımı sanmıyorum. böyle eylemlerin mümkün olmasını da seviyorum zira hedonizmini sık sık düşünceyle taçlandıran biriyim.
Şu anda yine hayko dinliyorum...
zaman gazetesi'nin önüne protesto için geldim. çocukluk aşkım şenayla ilk öpüşmemin kasedini elime verdiler. ben eve dönüyorum.
Bugün hiç bilgi entrysi girmedim. Aslına bakarsan sözlük ben bir troll üm.
Bir şey eksik gibi . uzun zamandır bunu hissediyorum.
Ne oluyor yahu bana ?
Anlamıs değilim .
hiçbir şey den zevk alamıyorum.. sokakları sevmiyorum.. tek istediğim hemen evime dönmek.. kimsenin benle uğraşmadığı.. eleştirmediği dünyama.. kendimi odama kapatmak.. ışıkları kapayıp yorgan altına girmek.. uyumak istiyorum her şeyi unutup kendi dünyamda uyumak
insanlar seni görmüyorsa yada görmezden geliniyorsan, evet aslında yoksun.
real madrid maçının 2/0 oranini bildim 38 oran. başka maçtan yattık, gitti milyarlar.
Çok enteresan bir gece yaşadım. Çok da güzeldi aslında. Pek bir canayakındı. Hoş ya valla güzel.
Tavsiye ederim. Herkes bulsun güvenebileceği birini. Yaslansın ona. Herkes mutlu.

Bu akşam yanıma gelip çok fazla teşekkürü hak eden yazar arkadaşımıza da buradan öpçükler.

(bkz: öpçük)
kuzenimi ozledim sozluk. erasmusta mutlu olmasini cok istiyorum. uzucu olaylarla hic a hic karsilasmasin.
Azra yı çok özledim sözlük. Bazen düşünüyorum bu kadar sevmek nedir arkadaş diye. Ama yine de ona karşı hiç sevgim azalmıyor.

En son 3 sene önce beraberdim. Beraberliğimizde 3 sene sürmüştü. Çok güzel 3 sene. Sonra ne olduysa ayrıldık ve benden soğumaya başladı.

Ya ben her saatimi azra yı düşünüp geçirmekten bıktım.

Şimdi çıksa karşıma benle bir hasret giderse dünyanın en mutlu insanı olurum bir anda.

Diyeceğim o ki bu aşk dedikleri şey insanı hasta ediyor. Ama maşukuna kavuşunca da insanı çok mutlu birisi ediyor.

Ah azra ah.

Hep kalbimdesin.

Aslında kalbimdekileri tam anlamıyla buraya döksem güzel olur da dökemiyorum işte.
Yine hayko dinliyorum ve galiba yine yalnızım... Ne galibası lan, düpedüz yalnızım işte sozluk.

Ayrıca placebo, hayko cepkin, the cranberries dinleyen bir arkadaşım yok... Ne garip değil mi?
Birçok kişiye iğrenç gelebilir ama temiz,bakımlı ve güzel olup tek şanssızlığı havanın sıcak olmasından kaynaklı koltuk altları terleyen hatunlardan acayip tahrik oluyorum.Pislik içinde gezip ter kokan kezbandan bahsetmiyorum,karıştırılmasın.
bu gün bir sergi vardı okulda sözlük. o kadar iç burkucuydu ki. savaşın içinde çocuk olmaktı serginin adı. arkadaşlarla bir masaya geçmiş kahvelerimizi içip sohbet ediyorduk ki gözüme o fotoğraflar ilişti. hele biri vardı ki annesi ve babası olduğunu düşündüğüm iki mezarın ortasında en fazla altı yaşında bir çocuk, başının altına bir yastık sıkıştırmış. ayaklarını kilitlemiş kollarını da aynı şekilde bu beden dilinde kendi içine dönme, kendini korumaya çalışmaktı sözlük. küçücük bedeniyle nelere karşı korumaya çalışıyordu kendini. ağlıyordu da muhtemelen. biz nasıl yaşıyorduk sözlük biz nasıl kendimize insan diyorduk. şu anda insanlar ölüyor, çocuklar ölüyor. oyuncağı olmayan çocukların ağlaması vardır hani şımarıkça ben hep öyle ağlamıştım çocukluğumda. annesiz babasız kalmakta neydi? bir çocuğun gözlerinin önünde ebeveynlerini öldürmekte neydi? yıpranıyorum sözlük, yavaş yavaş eridiğimi hissediyorum, elimden bir şey gelmiyor ve ben kendime insan diyorum. kendimi avutmak için gördüğüm dilenciye üç beş kuruş sadaka veriyorum. zorunlu ihtiyaçları geçtim be sözlük insanlardan yaşama hakları alınıyor. tüm dünya ve ben üç maymunu oynuyoruz. teselliyi dostlarla geyik yapmakta arıyoruz sonra ne mi? sonrada orada burada huzur dileniyoruz.
Bugun tam aralıksız 3 saat 20 dakika hayko cepkin dinledim sozluk.. Çok zevkli...

Abazanlarımın anlayacağı şekilde açıklarsak; sasha grey ve stoya ile gruba girdik... Saatlerce...
Bir yıl koskoca bir yılı hatırlamıyorum , çok acayip bir duyguymuş. Ama mutsuz değilim aksine kendimi huzurlu hissediyorum. iki ay önce bitmesin diye ağladığım şeye şimdi iyi ki bitti be olur gelmesin diye bakıyorum. insanoğlu tuhaf.
yarın sunumum var ve o kitabı okuyamadım. çünkü anlayamıyorum. ya ben çok zekiyim ya da yazar cidden salak.*
Yok olmuyor. Gerçekten karşıma çıkan her insanda iyi ya da kötü onu görüyorum. Unutmayacağım asla seni. Sen benim ilk ve tek aşkım olarak kalacaksın.
birinin entry lerini gördükçe + lıyorum ama o bilmiyor hehe. ve çok nadir - veriyorum, beğenmediysem dokunmuyorum entry e.
bu günlük ölümüne atarlı ve kaybetmekten korkmayan bir letis oldum. kazandım da. ama bunun acısı çıkacak gibi hissediyorum. bu dünyada kadın intikamı diye bir şey var lan.
bugün sevdiğim kızın fotoğraflarına bakıp, sigara üstüne sigara yaktım. derin bir iç çektim ve böyle dünyanın anasının ta amını sikeyim dedim.
yarın üniversite hayatımın son derslerine giricem. sonra 4 gün final ve mezunum. çok garip duygular içindeyim. 4 yıl boyunca gittiğim okul, 4 yıl oturduğum kolçaklı sandalyeler, 4 yıl boyunca gördüğüm insanlar. nerden başlasam, nasıl anlatsam duygularımı.. allah hepsinin belasını versin 4 yılımı çürüttü alayı böyle okulun ben anasını avradını sikiyim. işte böyle bir hüzün sözlük..
facebookta uludağ sözlüğü beğenmiş bir santa marta lı kadın buldum. apla senin neyine bizim sözlük ahuahaha. kolombiyalı , bekar. sözlük okuyor.

tuhafss.