bugün

aşık mı oldum bilmiyorum. ama tam da hayallerimde ki gibi bi insan çıktı. güvenmek istiyorum. sevmek ve sevilmek.
Her şeyi yarım bırakmaya alışmış, nefesi bile yarım alan bir adamın ciğeri kaç para edebilir ki?!
6 ay sonra sözlüğe dönmenin iyi mi yoksa kötü mü olduğuna karar veremedim ama dönmem gerekiyordu.
itiraf ediyorum, ilk başladığı zamanlarda Bez Bebek izliyordum. Haris bölümüne kadar izlemiştim. Geceleri Haris gelecek, rüyama girecek, o rüyalar ülkesinin prensi diye korkup uyuyamadığım olmuştu. Eksilemek için bir sebep değil ama, eskiden dedim.
yine sana susadım ben.
başörtülüler hakkında atılıp tutulması zoruma gidiyor. annem ve ablalarım başörtülü olduğu için değil, onlar istediği kadar iftira etsin.

ama geçen sene bir sevgilim vardı, kafası kapalı olsa da aklı açıktı. tesettürün ne olduğunu bilmiyordu ve ahlaktan zerre yoktu kendisinde. "başörtülüler ahlaksız" dediğimde genelleme yapmış oluyorum ama eski sevgilim hakkında haklıyım.

işte bu zoruma gidiyor.
Insan daha da olgunlaşıyor pişiyor acılarla. Senden vazgeçtim. Artık yeni gelecek kişiyi bekliyorum. Acımın acıyacak belki ama yine seveceğim.
okul başlasın istemiyorum, ailemin yanında çok mutluyum şimdi soğuk o öğrenci evime gitmek istemiyorum, aile sıcaklığı olan ev istiyorum ben.
her gün biraz daha kafayı yiyorum.
Uzun kıvırcık saçlarımı kısacık kestirdiğimde hüngür hüngür ağlamıştım. Ensem açıkken küçük bir çocuk gibi hissediyorum. küçük kıvırcıklar var artık dokunduğuma saçıma.
her şey ilginç derecede yoluna giriyor sözlük.
hala dostlarımla bir gram aramız yok ama yavaş yavaş alışıyorum. daha alıngan biri oldum ama alışıyorum. çocuk gibi iki söze gözlerim doluyor; ama alışıyorum.
biraz hareket kendime getirdi şimdiden iştahım kapanıyor gizliden. kitaplara başlayıp beğenmediğim yerde kızıp bırakmıyorum. kahvaltıdan korkmuyorum.

bayadır çaydan da tat almaz olmuştum. kavuştuk birbirimize.
bugün güneş açtı karadenizde.

istanbulu da hiç özlemyeceğim biliyorum.
zorunlu olmadığım sürece de gitmeyeceğim belki.
ne kadar buranın insanı son derece angaz olsa dahi.

neyse ne diyordum, nabız alınıyor yani, onu diyorum.
Çünkü ben sevmeyi istiyorum sevilmeyi. Ben senle küçük bir evde de yaşarım ki zaten evimiz küçük olsun. Az mobilyamız çok mutluluğumuz olsun. Hafta sonu bir hafta senin annende bir hafta benim annemde geçsin. Bir hafta da biz onları toplayalım. Kızımız olsun bir tane adı naz olsun aynı annesi gibi nazlı olsun o da. Bir tane de oğlumuz olsun mert olsun onun adı da aynı babası gibi mert olsun. Biz olalım,o küçücük evimizde kocaman bir biz olalım.
diş macununu ortadan sıkan kız benim.
Wattpad e harika bir hikaye gönderdim 1 kişi bile okumamış. Kitap okuma oranımız az tamam ama bu kadar da değil.
7 dersin 6'sından kaldım. Böyle de bir öküzüm!
o doları 2.2 tl yapanların amk. ne güzel 1.8 tl civarlarında geziniyordu. şimdi bisiklet alıcam 365$*(2,2-1,8)=146 tl zarar ediyorum. ayıp be kardeşim.
bugün yine çok özledim.
caya basladigimdan beri akraba ziyaretlerine basladim. gittigim yerde cay yaptiriyorum. cok zevkliymis.
ilk kez altıncı sınıfta bir kıza ondan hoşlandığımı söylemiştim. Altıncı ya da yedinci sınıftı işte tam hatırlamıyorum. Reddedilmiştim zaten. Çok büyük heyecanla girişmiştim olaya göt gibi kalmıştım. O gün bugündür değişen bir şey olmadı sanırım. Şimdi aklıma geldi başka bir gün de detaylara girer kıza hava atim derken nasıl rezil olduğumu anlatırım.
itü varken burada takılanların aklından şüphe ediyorum. Aşikar.

edit: bu saatte bile eksileyen var ya! ben sizi ne yapayım bilmem ki...

(bkz: bu saatte eksi verecek yazarın kalmaması)
2buçuk yıl önceki sevgilim istemeden facebook şifresini vermişti. hiç telefonunu da saklamazdı. 2tane facebook hesabı vardı. diğerini kullanmıyorum falan filan yaptı. irdelemedim. ayrıldıktan çok sonra öğrendim ki aldatılmışım aq.
ütü yapmaktan nefret ediyorum lanet olsun.
itiraf ediyorum, bazen babamla annem ayrı, annemle yaşıyorum ve babam bizi istemedi diye oturup ağladığım oluyor.
iki buçük yıl önce sevgilim şifremi istedi kullanmadığımı verdim öyle takıldı. o kadar salak mıyım amk asıl hesabın şifresini vereyim. neyse.
En fazla 20 yaşına kadar hayal etmiştim, hayallerimle sadece 20 yılı doldurmuştum oysa bugün onu da bitirdik.