bugün

herkese yardım etmek istiyorum, harekete geçemiyorum. bu konuda ciddi bir problemim var.

yardıma ihtiyacı olan insanlara üzülmekle yetiniyorum. keşke herkese yardım edebilsem...

bu kudret bende olsa...
nişanlı olduğumu bile bile bana kur yapıyorsun ya yazıklar olsun! ayrıca; s.kimi senin a.ına sokacağıma, karınca yiyen olup hortumumu bilinmeyene sokarım daha iyi.
Evet bazen kendimi saçm sapan hissediyorum şu an da onlardan biri hatta ama geçecek herhalde ,umarım yani...tek sorunum -A-ş-K
silmiş engellemiş birde. hayır kaputu açtın aküyü niye aldın?
kadınların sakız çiğnemesinden tahrik oluyorum. özellikle güzel kadınların.
kıskançlık krizlerim başladı.
merhaba uykusuz geceler!
Iyi geceler sözlük.

Bundan 6 7 yıl önceydi. Sosyal medya olgusunun tam olarak oluşmadığı, insanların internette canlarının sıklıldığı karanlık bir dönemdeydik. En azından benim için öyleydi.

Hâl böyle olunca insan kendine meşgale arıyor. Sonunda da bulmuştum öyle bir uğraş. Basit ama çok iyi bir amaca hizmet eden bir tanışma sitesi, badoo.

Yanlışlıkla falan girmiş olanlar bilir. Herhangi bi hatunla iletişim kurmak zordur. Bunun bilincinde olmamin yanı sıra güzel kızlara yazmayı da ihmal etmiyordum, her ne kadar cevap vermeseler bile.

Bi gün birine yazdım, allah aşkına çok güzeldi, bak allahın adını verdim. Aradan 5 10 dk geçti ve cevap geldi ondan, heyecanlanmistim epey ve muhabbetimiz de devam ediyordu. Muhabbetin sonunda bir mesaj daha geldi. işte asıl şoku o an yaşamıştım!

Mesaj şöyleydi :
"bu arada ben travestiyim, gelmek istersen istanbulda kadikoydeyim, evim var "

O an yüzümde bir kızarma hissettim ve "napiyorum la benn" dedim. Hızlı bir şekilde ve kibarca ilgilenmediğimi ve teşekkür ettiğimi söyledim ve muhabbeti kestim.

Sözlükte artan travesti başlıklarını görünce aklıma geldi bu hadisem.

Sözün özü, itiraf ediyorum sözlük, yemin ederim farkedemedim.
Yalnız ve mutsuz. Biraz sevgi ilgi yada basit bir sarılıp denize bakmak. Kadınlar bunları yazar sanırdım ama benimde ihtiyacım oldu sonunda.
odamda kelebek var şu an.
yeni odama alıştım. ama sanırım karanlikta uyumaya da alışmalıyım. korkuyorum sözlük.
tam da şuan biri üzerime şiir kitabı atsın. okumazsam ölücem.
şu andan itibaren troll olmaya karar verdim. vatana millete hayırlı olsun.
Sözlük yarın ayak üstü 1404545 yalan uydurmam gerekiyor.
Hof bu defa rekor için yarışıyorum gören ordan sans dilesin resmi bahanem bile yok bir kere.
Rihanna'nın son klibi ile kadınlık maceramında sonuna geldim.
sevgilimin ağzı açık, hafiften horlayarak uyuyuşunu izlemeyi özledim.
bazı insanlar çok gereksiz!
Belki de bu dünyaya ait değilim.
yıl 2013. ay ekim. gün 14. saat 3. dakika 7. bunu neden yaptığımı bilmiyorum.
itiraf mı etsem itiraf mı s.çsam bilemedim . öyle böyle değil ya. şu an yoldayım izmire gidiyorum ama az kalsın yurtta giriyor olacaktım sözlüğe. bileti kaybettim ve otobüs saatini unuttum anasını satim. gittim merkez yazanesine sordum herif 24:00 te dedi. akşam saat 2230 içime kurt düştü, erken gidiyim dedim. 2311 de kamil koç yazanesindeydim . öğrendim ki on dakka öce kalkmış benim vasıta. sağolsunlar aradılar da otobüs geri dönüverdi yha. canlarım beeee. şimdiyse kamil koç'a bir fatiha üç ihlas okuyacam sanırım.
artık kafamda hiç birşey kalmadı, mutluyum.

yürüyen bir boşluğum. kaybettiğim umursamaz benliğimi geri kazandım.
Osurdum.
eski sevgilimi kıskanır oldum. durum çok vahim. neler kaçırmışız ah eşek kafam.
değiştirmeye çalıştıkça beni insanlar, daha çok kendime tutunuyorum. nereye kadar sabredebilirim bilmiyorum ama, kendimden başka kimseye asla güvenmem onu biliyorum.
sevdiğim her yiyecekten saç veya kıl çıkıyor.
Kucukken gereksiz şeylere deger verirdim fakat buyuyunce bunun ne kadar yanlis oldugunu anladim.
aslima dondum. Herseyin aslina.
güncel Önemli Başlıklar