bugün

sözlükte kendimi çok ezik hissediyorum. nick altıma bakıyorum ara ara. bir de diğer yazarlara bakıyorum. böyle hüzünleniyorum sözlük. yo dostum yo ağlamıyorum, gözüme toz kaçtı...
3 yaşındayken halay çekerken kafamı yarmışım, benden fazla bir şey beklemeyin.
bi süre önce saçma sapan sorular soran bir muhabire denk geldim, hıyar herif birde yılışık çıkınca inadına cevap vermedim sorusuna sonunda cevap verincede kısık sesle konuştum kameraya ses gitmesin diye.

birde kameraya mikrofona filan baktım aval val baktım, bildiğin kafadan sakat gibi çıkmışımdır...
14-15 yaşındayken internette konuştuğum yabancılara hep yaşım 18 derdim, ismimi değiştirirdim, herkesi kandırırdım.
alacağım ürünün son kullanma tarihini geçtiğini öğrenince/bulunca kendimi zafer kazanmış gibi hissediyorum.*
Ben hiç bir kreuac gibi "yolda" olamadım sözlük. hep yolu arayan oldum, ama ne yazık ki yolu bırak bok çukurlarından hangisinde olduğumu gösterebilecek zayıf bir sikimtırak ışık belirtisi bile bulamadım.
Hayat zor be sözlük.. Belki daha bir şey yaşamadık, belki daha yolun çok başındayız ama gerçekten zor hayat. Bilenlerden öğreniyoruz..
kapak fotoğrafımı babam üzerine alınmış ağlamış sözlük.

ona değil ki o..
Uzanmadan film izleyemiyorum ne kadar itirafsa artık *
yıllardır bu evde yalnızım...
hemde çok yalnızım...
ah, şu duvarların dili olsa da öpüşsek.
şu kapıların memeleri olsa.
çok mu şey istiyorum?
parkerlerin minik götleri olsa..

uu beybi.. güzel bi hareketlenme oldu bende...
boynumdaki kırışıklıklar yaşımı ele veriyor
alnımdaki çizgiler elimi cebime sokuyor
kulağımdaki kıllar gününü gün ediyor
yine de hayat yaşamaya değer
yaşamak hayata değdirir
yalnızlık allah' a mahcuptur
orda bir köy var uzakta
burda bir köy var yakında
dolapta makarna var ısıtıp yersin
masada ayran var sırıtıp içersin
tavuk, balık, kelle
bunlar yenir elle
bir gün belki ben de
kavuşurum senle
kendine çok iyi bakıyosun, öpüyosun...
Misafirlere türk kahvesi yapinca cezvenin dibinde kalani bardaga koyup gariban gariban iciyorum. Kendime de yapsam ya. Iste yapmiyorum icim gariban.
kocadık be...
ben sarılmadan, sarılan kız istiyorum.
iki tekerlekli bisiklet kullanamıyorum. şimdi böyle deyince sanki 3 ya da 4 tekerlekli bisiklete biniyormuşum gibi anlaşılmasın da genel anlamda bisiklete binmiyorum yani. arada dalga geçenler de olmasa hiçbir eksikliğini hissetmeyeceğim aslında.

(bkz: hoşlanılan kızın 3 tekerlekli bisiklet sürmesi)
içimde sebebini bilmediğim müthiş bi öfke var ve bu beni yiyip bitiriyor.
istiyorum ki upuzun sülün gibi sütun gibi bacaklarım olsun.
mutsuzum mu ben?

içinde anlamsız bir huzursuzluk olursa mutsuz mu olur insan?
bugun ciddi ciddi hayatimi bir-iki ay icerisinde sonlandirmayi dusundum ve hatta bu bir iki ay icin kafamdan to do list gecirdim. Itiraf etmem gerekirse cok sikintili bir surecten geciyordum ve bu karari almak beni sikintilarimdan arindirdi. Sanirim biraz diyalog, duzenli spor, bolca b vitamini ve stresten arindirilmis ugraslarla orulu bir yasama ihtiyacim var.
gol demeyi özlemişim be beşiktaş'ım. koyduk mu demeyi de özledim. ne koyduk be.

beşiktaş'ım yenmiş. çıktım balkona. açtım müşfik babayı yaktım puromu.

görsel
gitmek mi zor kalmak mı sorusunun cevabını çok yakında öğreneceğim.
Deliyim.
annem milan baros'a ilhan varoş derdi..
bir arkadaşım var. yediğimiz, içtiğimiz ayrı gitmiyor. pezevengin 6 aydır ilişkisi varmış ve benim haberim olmadı. en son ben öğrendim. ulan bu adam onsuz sinemaya veya bişeyler içmeye gitsek günlerce trip atan bi hıyar üstelik. vay mnakoyim ya, en son ben öğreniyorum. iskele babasıyım sanırım. sikeyim böyle arkadaşı.
şu an içimde tarifsiz bir mutluluk var otistik gibi sırıtıyorum, titriyorum. çok mutluyum çok aşığım karşılıksız seviyorum. çok güzelsin beşiktaş doyamıyorum sana.

edit: an itibariyle yine düşündüm ne kadar çok sevdiğimi ancak yine bir sonuca varamadım zekam yetmiyor sevgimin miktarını belirlemeye. ayrıca bir şey daha düşündüm keşke olcay şahan gibi bir arkadaşım olsaydı elimizde iki bira semalara dalsaydık beşiktaş diyerekten.. sonra başlasaydık yürümeye dolmabahçe'ye doğru. en güzelsin beşiktaş tek güzelsin.

bir derdimin bin dermanı sensin beşiktaş.