bugün

hiçkimsenin mutlu olmadığını farkettim hayatta. ama bundan daha da önemlisi, hiçkimse bunun nedenini oturup ciddi ciddi düşünmüyor, herkes bunun hayatın gerçek yüzü olduğunu sanıyor ve kendisini bu mutsuzluğa mahkum ederek hayatı o şekilde kabulleniyor..
yine alkol aldım sözlük. mütedeyyin bir aileden geliyorum babam duysa siker ecdadımı. anam duysa karından ölür. ama şu halimde de açtım ilahi dinliyorum. alın siz de dinleyin lan kafir köpekler.

http://www.youtube.com/watch?v=SLWZEiMIxEc
hala oyuncak arabalarımı saklıyorum ve ara sıra oynuyorum.
bunu yapan bunu da yaptı;
(#18309168)
bugünlerde kendimi hıyar gibi hissediyorum,
hani dilim dilim doğrasalar beni
marmara ege karadeniz ve hatta akdeniz
cacık olur diyorum.
galatasaray'ın maçını izlerken o kadar sıkıldım ki açtım sözlüğü paso entry oyluyorum.
Her şeyi düzeltebileceğimi biliyorum. Sadece daha ne kadar fazlasına katlanabileceğimi bilmek istiyorum..
midemi viskiyle, ellerimi saçlarınla ve aklımı senle doldurmak her şeyin en güzeli. en bir güzeli.
bugün 2 yaşındaki yeğenimi 'pipin düşmüş' diye kandırdım. zavallı saatlerce pipisini aradı evde, bulamayınca da ağladı. çok vicdan azabı çektim umarım çocuğun bilinçaltına işlemez.*
Hafta sonu yine iş olması ve bunun mükafatını alamamanın zevksizliğiyle işe gitmek.
öyle şeylerin bilgisine vakıfım ki oturup anlatsam, kendimle beraber onlarca insanın hayatı mahvolur. olsa ne olur? ölürler, peki üzülür müyüm bundan? hayır asla, sadece biraz daha zamanı var, onu kolluyorum ben de.
beni tatmin etmeyen bir hayatı yaşamaktansa ölmeyi yeğlerim genelde.
ruhumu okşayacak göz yaşları için biraz daha zaman var sadece. herkesi mahvedeceğim, belki ben de buna dahil olabilirim hiç sorun değil. ama canlar yanacak, günah ben de, asla da gitmez...
cumartesi calismak zorunda olunan duzenin icine edeyim.
sağlam itiraflarım olacak. biraz kendimi hazırlamam gerek.
gözyaşlarımın göz kapaklarımı ısıtması çok hoşuma gidiyor. en aciz en sefil en berbat halim olmasına rağmen kendimi çok rahatlamış hissetmemi sağlıyor.
sözlük lan karı kız istemiyorum senden. bana vakit geçirecek iş bul lan allahsız.
şeytan daha erdemli peygamberlerinizden ve daha yakın tanrı'nıza.
vereceği yok insan bekliyor işte.
Biri bana derdini anlatırken "CANIM SENCE NE KADAR UMRUMDA BUNU HiÇ DÜŞÜNDÜN MÜ?" dememek için verdiğim çaba tarifsiz.
zaten canım burnumda...
20 yıl sonra dayımı buldum. geçtiğimiz yaz ayında görüşmeye başladık kendisiyle ve bundan ailemin haberi yok.
sadece ismini ve soyadını biliyordum bunu da hayatımda sadece iki kere gördüğüm dedem söylemişti çok uzun bir zaman önce bizi ziyarete geldiğinde. şu herkesi bulan facebook benim dayımı da buldu anlıyacağınız. kendime engel olamadım ve mesaj attım kendisine o gün bugündür sık sık görüşüyoruz 1 sene oldu ve çok da iyi anlaşıyoruz yaş olarak benden 3 yaş büyük arkadaş gibiyiz en ilginçi de aynı üniversite de okuyor olmamız. birbirimizle tanışıncaya kadar bundan da haberimiz yoktu.
şuanda ikimizde gizli gizli görüşüyoruz o dedeme söylemiyor bende annem ve teyzeme. söylemek istedim bir kaç defa ama annemin tepkisinden korktuğum için vazgeçtim. zaten teyzeme hiç söylemem o annemden beter beni keser öğrendiğinde eminim. bu ne kadar böyle sürücek bilmiyorum tek bildiğim var o da başıma bir kabağın patlıyacağı.
seni tanıdığım için çok mutluyum, unuttuğum şeyleri hatırlattın bana, iyi ki varsın; ve hep olacaksın.
ne olursa olsun bu lanet sistemde askerlik yapmayacağım.
amk bir avuç çapulcuyu 30 senedir hala bitiremedik.
abd de olsa böyle bir durum askerler 2 günde o terör örgütünü hemen yok eder.
hala Hogwarts'ın var olmadığını kabullenemiyorum. Bu fikri yani yoksa Hogwarts tabi ki var.
bundan sonra akşam yemeklerimi çin çubuğuyla yeme kararı aldım. bugünü başarıyla tamamladım. inanıyorum yapıcam.
Sevmek, sevildiğini bilmek güzel şey. Beklemek, özlemek bunlar da güzel. Ama el ele göz göze tüm bunları hissetmek daha başka olsa gerek. inşallah o da olacak ama, en yakın zamanda...
sözde barıştık hala bi havalar tripler... erkekler diyo "bu kızları çözemedik" diye ulan erkekler de çok basit yaratıklar değil ki.
beklentileri insanı yoruyor.