bugün

eskiden sözlükte arkadaşlarım vardı mesajlaşırdık şimdi yoğun iş temposuna girdim kimse hatırlamıyor beni üzüldüm la.
fare zehri yiyince ölmüyorum. hastanelik bile olmuyorum. biyo mucizeyim ben !

edit: iddia amaçlı yemiştim. büyük iddia vardı ortada. haybeye yemedik yani. ehhe.
keşke anneler ölümsüz olsa..
yine ben sözlük

ve beni sinir eden yine o.
bebek gibi konuşan, kedi gibi sırnaşan kızları hep bi' parça itici bulmuşumdur.
ta ki onu görene kadar...

işte bazı insanlara yakışıyor diye döneklik edeyim en iyisi.
emrah serbes'e tapıyorum.
boğuluyorum nedensizce. içimden hep ağlamak geliyor sözlük canım çok yanıyor nedensizce. hele gecenin bu son demleri beni benden ediyor sözlük. keşke yeniden çocuk olabilsek.
en favori twitter fenomenim beni takip etmeyi bırakmış ! takipçilerini azaltmaya gitmiş. üstelik sadece güzel kızları takip etmesi de kendisinin bir erkek olduğunu gösteriyor herhalde !!
geçen hafta komşumuz minik yavrusunu bana emanet edip alışverişe çıkmıştı. eline üç beş oyuncak verdim ve balkona sigara içmeye çıktım. bir anda kafama oyuncaklardan birini attı. o sinirle tokatlamaya başladım. yaklaşık 20 tokat attım, çocuk bayıldı ve bir süre kendine gelemedi. korkudan anasına da söyleyemedi, artık her salı stres atmak için kendime bir eğlence buldum.
içi yakan nefesi kesen sadece hayaller..
birini kaybetmemek için en fazla ne yapılabilinir ?
şu an birisiyle sohbet etmek istiyorum. ama yanımda kimse yok. off yok mu birisi yaa.
bugün bir itirafım yok diyordum ki aklıma geldi. Pazar günü ıstanbula gitmem için işten izin vermezlerse işten çıkabileceğimi düşünmeye başladığımı sizlere söylemek istiyorum. Sikerim böyle işin ızdırabını. Para kazanıyoruz ama yiyemiyoruz. Ayrıca gidersem beni bekleyen melekle unutulmaz bir gün daha geçireceğim sanırım.
sözlüğe geri döndüm sözlük. ha bi de perşembe sınavım var, dönüş zamanlaması olarak mükemmel olamasam da, özlemişim yazmayı sözlük.
Son zamanlarda yüzden kilo aldım. Yanaklar baya ortaya çıktı. Buraya kadar fazla bir sorun yok benim için. Sorun görenlerin yanağımı sıkıp 'ne tatlı şeysin sen' türü tacizlerine maruz kalmam. Ne biliyim karizmatiksin falan de, çok seksisin de, senle sevişmek istiyorum de. Çok tatlısın ne demek lan. Bu yaşta katil yapacaklar beni yaa.
her seferinde şu mına kodumun başlığını sözlük yazarlarının iftiraları diye okuyorum. bu itiraf sayılır mı lan?
bugün tüm gün robot topluluk odasındaydım. bir de baktım ki. saati 17:00 etmişim. hala entegrelerle, ledlerle, pic lerle uğraşıyorum. bir ara düşündüm lan ben bu kadar mı boktan bir adamım diye. derse girmedim bi arayan soran olmadı. bi ara odayı temizleye gelen amca kolay gelsin yeğen dedi camıda aç istersen boğulacan dumandan dedi. burda dumandan kasıt lehim ve havyanın ısı temasıyla çıkan duman. sağol amca...
sınavıma saatler kala sözlüğe giriş yapmam akıllıca olmamış bence. 3 haftadır yokum, 3 gün daha bekleyemedim. şu an sözlüktekilerin yarısı inşallah sınavı geçersin diye dua etse, diğer yarısı da banane deyip hiç sallamasa, hesapladım geçiyorum. yoksa beni sınava almayacaklar, sen gönlümüzün öğrencisisin diyecekler, çık kırkıyırım.
bilgisayarıma format atmak istedim, uğraştım, attım da sözlük lakin gel gelelim wireless'ımda problem var modemimi görüyor ama bağlanmıyor. bunun üzerine bir format daha attım ben kesmedi beni, gene aynı problem. şimdi taaa desktop zamanından kalma eternet kablosunu çıkardım da eski günlerdeki gibi bağlanıyorum. korkuyorum lan modem de bozulucak çevirmeli bağlanmaya başlicam diye.

bir de demin bir yazara " nankörlüğün daniskası " dedim ve ardından " daniska ney lan " diyerek araştırdım öğrendim. daniska neymiş bilmiyormuşum.
lise sondayken arkadaşlarla birlikte geceyi okulda geçirmiştik.
2 erkek ve 2 kız asla unutamayacağımız maceralı ve korku dolu bir gece yaşamıştık. lütfen yanlış anlaşılmasın! macera derken; duvardan atlayıp okula girmek, elektriklerin kesilmesi ve içeride yaşanan korku ve gerilim dolu anlar.
müsait bir zamanda uzun şekilde anlatacağım...
makyajsız bi' boka benzemiyorum.
kafein bağımlısıyım. hergün 20 bardak çay, kahve içiyorum. nolcak benim bu hal!
çok yalnızım lan. çevremde adamakıllı oturup içimi dökebileceğim kimse yok. her günüm böyle yalnız sıkıcı. ne eğlenebiliyorum ne hoş vakit geçirebiliyorum. sevdiğim kız benden uzakta aylardır onu da görmüyorum. işsizim beş kuruş param yok. ne diyeyim amk. ölmüşüm ağlayanım yok.
hevesim kaçıyor, istemiyorum böyle olmasını. işi yokuşa sürmek ne lan.
insan sevgiyle bağlılık arasındaki farkı göremiyor. görmek istemiyor, bulmuşken kaybetmek istemiyor, istemiyor işte üzülmeyi. hep bir adım daha atarsam ne olur diye koşmaya başlıyor.
ben buraya ciplak geldim.