bugün

benden bir bok olmaz.
20 ay tatil yapsam bu ruh dinlenmez.
salak salak hayal kurup olmayan insanları hayatıma sokmaya çalışıyom malım lan ben.
banyoda bile rahat yok sözlük.
üniversiteyi kazanamıcam diye çok ama çok ama çok çok çok çok korkuyorum. kendimi geçtim, ailemin emeklerine yazık olur.
hap yutmaktan azda olsa korkuyorum.
"konuşmaya ihtiyacım var" demek yerine "uyudun mu?" diye yazarsın.
cevabı hep iyiyim olan nasılsın sorusundan nefret ediyorum sözlük.
dibine kadar yalnızım sözlük, öyle ki bu dip beni boğabilir.
lan sözlük bana bak bi, lan bi çok kalpte yer edindim ben ama hiç biri şeyiminde pek ucunda değildi biliyon mu? biri vardı ki onu istediğim kadar kimseyi istemedim ben bu imkansızlığın içinde. onunda kalbinde bi yer edinmişim ama sonra yerle bir etmişim lan.
şu zamanlarda tatil yapmak varken ben evde tıkılmış ders çalışıyorum adaletini sikeyim dünya.
ulan okuduğum itirafların %99'unda insanlar mutsuz. o zaman mado'larda starbucks'larda oturan, son model arabaları ve kıyafetleri olan, sürekli gülümseyen ibneler nerede?
kilo vermek istiyorum ve kullandığım hiçbir yöntemde 36 günden fazla dayanamıyorum.
mobil uygulamadaki ekle butonunu bi gözü mor üzgün smiley e benzetiyorum hep.

günde 2,5 3 saat otobüse bindiğim için hamile ve çok yaşlılar dışında kimseye yer vermediğim gibi oturanların hal ve hareketlerini çözmeye çalışırım ne zaman inecekler diye.

kadın olsam sadece sürme cekerdim.

zayıfladigim söylendiğinde çok mutlu oluyorum.

birileri sözlükte faşistlik yaptığında moderatorlerin kulaklarıni cinlatiyorum. 00 00 da yazmamak için kısa kesiyorum .
annem öksürdükçe içim acıyor sözlük. tamam hastalığı kıytırık bir geniz akıntısı ama dayanamıyor insan.
sıçtım ben sözlük fizikten 30 kimyadan 26 almışım. kesin sınıfta kalıcam. allah kahretsin beni.
dayım söz verdi karne hediyesi bisiklet alacak yarın.
kusmaya üşeniyorum.
bazen çok mutsuzum ve annemden gizli sigara içiyorum.
alkollü içecekleri saçma, içenleri aciz buluyorum.
Hastahane de 1 gece kalacağım bildigin ortada bir eller havada durumu var,
Yaklasik 3 kilo muz geldi, muz nedir lan, hastaya muz mu getirilir.
Neyse gece 12 de gelen arkadaslarim kokorec ekmek getirerek dengeyi sagladilar!
Bir tanesi yatagi cok begendi kaldir, indir filan derken bozdu. 45 dakika 4 kisi yatagi duzeltemedik, teknik servis geldi duzeltti giderken de burası iyimis ya dedi ustune 15 dakika da muhabbet ettik.
Sonuc olarak hastanede yatmak, super arkadaslarin varsa cok eglenceli, her an birinin kapidan 51 kagidi ile girmesi muhtemel.
Ai Se Eu Te Pego nun sözlerini ezberlemeye çalışıyorum atmamak için. yazın her yerde çalar diye.
ben unutamıyorum.
güçlü değilim lan ben.
her gülümsememe aldanmayın.
ben çok özlüyorum.
tüm mesele bu.
çok sakarım sözlük. Önumdekı koskoca elektrık supurgesını gormeyıp dustum. Sonra bagırınca annem yanıma gelıp koskoca elektrık supurgesı senı nasıl gormedı dıye dalga gectı. Cok sakarım ve mutsuzum canım sozluk be.
bugün sevgilim sinemam 1986'yla buluştum benim yaşadığım ilçenin merkezine geldi çok güzel vakit geçirdik biz...
güncel Önemli Başlıklar