onlarca damlayla dolan bardağın sadece bir damla ile taşması.. garip.
yumurtadan çıktım kabuğumu beğenmiyorum. ama haklı sebeplerim var... çocukluğumdaki gibi güzel değil bu memleket yahu!
'beni kıskanmasına gerek yokmuş, kıskançlık çok ilkel birşeymiş, onun olan birşeyi neden kıskanacakmış?'

-aşkım partiye gitme en iyisi evde oturalım
-canım bluzunun önünü biraz çek istersen üşüteceksin
-rimele ne gerek var bebeğim senin gözlerin zaten güzel
-topuklu giyme canım ayakların yorulur
-...

haklısın sevgilim kıskançlık gerçekten çok ilkel. *
şu saçma sapan durumlarda çözüm önerisi sunanların daha da saçma sapan önerileri!
şöyle ki;
göz altı şişkinlikleri; bla bla bla yoğun stresli çalışma koşulları sebepli de olabilir bla bla bla stresli ortamlardan uzak durun.
hayda!...
adam nasıl uzak duracak stresli ortamdan, çalışmasın mı? hayatını nasıl devam ettirsin? hem nedenini adam da biliyordur zaten, sen çözüm üret nasihat verme!
ey hayat! hani bana o durmadan gönderdiğin ekşi limonların var ya... al da onları bi tarafına sok!
yok ben gerçekten iyi bir insan değilim.
kürtlere güven olmayacağını bügün yine öğrendim. yaklaşık 3 aydır gecesi gündüzlü çalıştığımız tiyatroyu 1 günde satmıştır. huydur çeker boktur kokar.
edit: lan burdasın dimi şerefsiz niye sattın lan bizi.
bu halinle kabul ediyorum seni, hani hamamböceklerini kabul edişim gibi.
Herhangi birşeyi okumaya karar verdikten sonra o her ne olursa olsun kitap, gazete, dergi hatta burası bile okumaya ilk önce sondan başlıyorum ben sözlük. Başlığı gözüme kestiriyorum, alıyorum en son sayfaya eğlenceli de olmuyor değil ama.
sıkıntı var sözlük sıkıntı. biraz sessiz olayım da kimse görmesin. aksi halde görenleri yakacagım.
yıllardır içimde günbegün, tuğla tuğla örerek inşa ettiğim ve bunca zaman onlarca depreme rağmen yıkılmadan, dimdik ayakta kalan aşk tapınağım, dün gece itibariyle, tek bir cümleyle birkaç saniye içinde çatııır çatır yıkıldı. bu enkazın altında kalan ben miyim, o mu, yoksa aşk mı? bilmiyorum şu anda.
geçen gece rüyadayım, rüyamda bildiğin uyuyorum. sonra çişim geldi, kalktım gittim tuvalete. açtım fermuarı sonrası malum. hani dedim ya rüyadayım diye, evet hala rüyadayım ben. yıllar sonra bir rüyanın azizliğine uğradım. don yatak ıslak, hepsini topla at makinaya yaptım.
Ev arkadaşlarıma bildiğin kızgınım.
Onlara patlamamak için buraya yazıyorum, ne kadar doğru bilmiyorum ama umarım faydası olur.
*resmen yurttaki 5 kişilik arkadaş grubum içinde çakma dallas yaşanmış. vay anam vay neler dönmüş serhat ya moduna girdim.
*yetmezmiş gibi sikimsonik bi eski sevgilim var ve ergen gibi davranıyor, lan diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık diyorum, anlamıyor. salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk.
*ah sözlük ah. param yok diye beni ezmeye kalkan arkadaşımın hayatını sikesim gelmişti, yaptım mutluyum.
*falcı adında e,r olan son model arabası olan biriyle bayramdan sonra bi ilişkim olacağını söyledi. hem de bu sefer uzak mesafe ilişkisi değil dedi, yalan da olsa mutlu oldum olm, ehi. hem de beni kendine baya baya aşık edecekmiş. çok fena aşık olacakmışım. zaten çok aşık olasım var.
*duygularım yok. valla lan. her şey için mantık kullanıyorum. mantıklı olan neyse onu yapıyorum. insanlığıma siktiri çekeli çok oldu.
*zannımca hatun milletinde iş yok. buna ben de dahilim.

devam edecek.
moralim iyi şuan, ama kendi kendime bozabilirim her an.. ha bi de birine dargınım biraz.
sözlük ya haftasonu topluca bi yere gidecektik. şimdi hepsi bi arıza çıkardı beni sırf biriyle başbaşa bırakmak için yaptılar bunu adım gibi biliyorum. o kişiye gidelim diye ilk sözü veren bendim ve ekmem zor görünüyor. uykum kaçtı vallahi gitsem ayrı dert gitmesem ayrı. napim len sözlük bi aklı ver.
sözlük içince acayip sapıtıyorum. öyle böyle değil.
biten sigaramı masada boş şişelerin yanında duran sonuncu biramın içine attığımda çekilen ızdırabın bu kadar büyük olabileceğini asla tahmin edemezdim.vay amk...

kıssadan hisse; siz siz olun boş şişeleri açık olan biranıza uzak yerlerde istifleyin ya da kül tabağı kullanın.
iş yerinde sinek kovalıyordum yarım saat önce. kapıyı açtım sinek çıksın diye. çıktığını gördüm kapıya giderken ne olduğunu anlamadım düştüm. baktım kimse gördü mü diye etraf temizdi gülmeye başladım hala gülüyorum. bari bi gören olaydı da hem nasıl olduğunu anlatısaydı hem de beraber güleydik. dizim de acıyor da gülmek daha ağır basıyor.
şu ana deli gibi ağlamak istiyorum be sözlük, etraftan utanıyorum kendimden utanıyorum ağlayamıyorum. ama öyle böyle değil bağıra bağıra salya sümük ağlamak istiyorum..yapamıyorum.
pc başında olmadığım zamanlarda, gelip direkt bilgisayarın fişini çeken bir annem var. neden diye soruma cevabı ise -izlemiyorsun boşuna çalışmasın-dır. yerim.

hazır annem demişken; çok seviyorum seni hatun.
birisinin benden hoşlandığını biliyorum.
bildiğimi biliyormu onu bilmiyorum.
gerçi bilsemde pek birşey fark etmeyecek.
yinede bildiğimi bilmesini isterdim.
böylece daha da incinmemiş olurdu.
yada ben vicdanımı rahatlatmaya çalışıyorum.
son zamanlarda kullandığım operatör türlü türlü jestlerlen , hediyelerlen beni şaşırtmaya yer yer duygulandırmaya başladı sözlük . Bana bedava smsler bedava dakkalar hediye ediyor . böyle durduk yere birden . Hayatında başka biri olduğunu beni aldattığını düşünmeye başladım .
Çok canım sıkkın be sözlük , ne yapacağımı bilemez bi durumdayım. Zaten şu acayip
burcumdan dolayı melankolik bi ruh haline sahibim . Çok dengesizim lan sözlük anlık değişimler geçiriyo bünyem , ben bile buna dayanamazken insanlar nasıl dayansın ki. Bak bayram da geliyo gelmesin lan gelmesin gelirse yine yalnız kalıcam be sözlük hep kalabalığın içindeki yalnızı ben oynıycam be sözlük. Olm insan uyurken keşke hiç doğmasaydım diye düşünürmü lan ya da ölmeyi ama hayırlısıyla o da nasıl oluyo onu da bilmiyorum ya . çok konuştum lan yine neyse sktiret be sözlük sen beni . Ben zaten hep tek tabancayım.
birine borç para verirsem geri isteyemem utanırım o yüzden kimseye borç vermiyorum.*