bugün

en iyi ve ibne dostum "zamana", ben de isyan ediyorum sözlük.
isyanım var sözlük! allah belamı versin sözlük! fakirim sözlük! bana ait olan hiçbir şey yok bu evde.. bilgisayar bile benim değil... hayırsever abiler bir yardım eli uzatın be...
demet akalın, serdar ortaç, ismail yk gibilerinin; müziği bırakmama konusunda ısrarcı olmaları.
sözlükte genel bir etki yaratarak sözlüğün ortak malı olmuş isyana zorlayan konulardır. türkçenin katledilmesi ve sol framede inci sözlükten fırlamış entrylerin akması bu duruma örnek verilebilir. kimse birşey yapmazsa bu durumun düzeleceği yoktur sayın yazarlar.
gaddafi nin henüz ele geçirilmemiş olmasıdır.
ergen yazarların ve ergen başlıklarının yoğunluğundan sözlükte yazacak konu bulamamak.
bayram günü normalde hiç bir samimiyetimizin olmadığı insanların haber dahi vermeden evimize gelip doluşma cür'etleri.
durup dururken satanist yaftası yemek. yeter ulan! nedir benim çektiğim çile. kedi sevmek de mi suç, günah?
sorunlu bir erkek kardeşe sahip olmak. her şey problem onun için ve tüm problemlerinide ben çözmek sorundaymışım gibi davranıyor. evde anlaşabildiği tek kişi olmaktan sıkıldım artık.*
kim kandırdı lan beni lise yıllarımda dilci kızlar güzel olur diye? amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar. sizin yüzünüzden şimdi durduk anahatlarla, metin incelemeleriyle uğraşıyoruz gecenin bi yarısı anasını satayım.

edit: bi tane de burda var lan sanırım. kaçayım ben.
tanrıya, dünyaya, varlığa, hayata, insanlığa, kendime kısacası her şeyedir.
güzel-yakışıklı insanları yaratırken beni niye hiç düşünmedin.. niye bu kadar kötüyüm ben.
sigara içen insanların yanında bulunup o berbat kokunun üstüme, başıma, ağzıma, burnuma sinmesi! öyle böyle değil afallıyorum, gözüm dönüyor.
ya yeter artık arama, gelme, sevme. bırak huzura kavuşayım. sensiz daha iyi olacağım. neden bana iyi olma şansı vermiyorsun?
2 haftadır hastayım, evden çıkamadım bir de tatil olacaktı sorsan.
sözlükteki seviyesiz başlıklardır.
--spoiler--
gözümde yaş görseler
erkek ağlar mı derler
gökler ağlıyor dostlar
ben ağlamışım çok mu
rahmet yağarken dostlar
ben ıslanmışım çok mu
--spoiler--
alttan tam 6 dersim var bu dönem sözlük napıcam lan ben dönemden 3 ders alabildim.
halil sezai ve hayranlarina burdan isyan etmek istiyorum. halil sezai esprisi yaptigim icin de kendime isyan ediyorum...
sabri sarıoğlu ve aydın yılmaz'ın futbolcu sanılıp trilyonları götürdüğü ülkede üç kuruşa tamah etmek.ayrıca galatasaraylıyım..
1- lütfen benim hakkımda konuşma...

2- bu soktuğumunun sınavlarından endişeleniyorum.
- bu dünayadaki bütün mertlere, kaanlara, berkecanlara, boralara kafam girsin.

- ayrıca ankaranıN DA anuna koyayım.

- bu dünyada şeytan daha şeytan olanların kızlar olduğunu söylemiş miydim?
e bi siktirin gidin.
isyanım sözlük yazarlarına; bir sözlük yazarı neden twitter sayfasını sözlükte paylaşır anlamıyorum özel hayatın hiç önemi yok sanki izdivaç programı gibi kendini beğendirmek için, elin değmişken facebook sayfanı bir de bunlarla uğraşamam diyorsan telefonunu yaz sana uygunlar arar.

edit:eksiler doğruları değiştirmez.
(#14628266) tam olarak bu!!
şudur efendim;
kadınım ben arkadaş herhangi bir erkek gibi insanım. yok göbeğim olmayacakmış, götüm olmayacakmış,göğüsler ne büyük ne küçük seksi olacakmış, bıyığın çıkmayacak, kaşın çıkmaycak kılına tüyümü aldıracakmışım,bunlara hep dikkat edecekmişim. bir de akıllı olacakmışım. kültürlü, zeki, sadık kıskanmayan-geniş.
ey erkek! sen napacaksın? birbirine karışmış saçın sakalın, içi-içe geçmiş göğsün ve göbeğin, kıllı koltuk altın ve bacakların, rahatlığın, sadakatsizliğin ebatı belli olmayan aletin ve vesairelerinle yayıp güzeller içinden güzel beğenip, dilediğine bakıp, dilediğinle yatıp, bir de elindekini gerekirse sevip gerekirse yerip hayatını kral gibi yaşayacaksın. öyle mi?
hayat sana güzel ya, işte benim buna isyanım var.