130.. 2inci araba kullanışımda.. direksiyonu sadece 2cm sağ sol yaptım.. ölüyordum..
daha hızlısının illa ki olacağıdır. audi'nin hakkı 245 değil ayrıca.

ekleme: geçen sene ehliyetsizken şahin ile 140 yapmıştım. o da erbaa yoluydu galiba. 195 yapmıştı araba o da 2006 senesi. babam aynı bu bahsettiğim şahin ile gerede yolunda ibreyi koparmamak için 195'te bırakmıştı. şimdi inanmıyorsunuz biliyorum. şahit oldum. araba köyden gelen araba. yerle arası egzoz ile yani 2-3 cm kalmış... elimde bi' volvo olsa ah, ah...
250'ye çıktı ve öldü.
Hiç olmayan, hiçbir zaman da olmayacak rekor.

Hay amk editi: ibne diye okumuşum lan yanlışlıkla!
kendi kullandığım araç ile: 210 km/s (kia 128 hp dizel)
kullanmayıp yalnızca içerisinde bulunduğum araç ile: 1135 km/s (airbus a388)
(bkz: Sözlük yazarlarının ibne rekorları)
yarış bisikleti ile 70 km/h.
ulan arkadaş ne megalomanmışsın ya, iki gündür aynı şeyi yazıyorsun, iyi bir arabayla 300 de yaparsın, ulan görende uçtu sanır. boş yolda gaza dedemde basardı torosu ile, amma kafa siktin yahu.
175. sonra refüjden uçuş.
ben bisikletle 90 km hıza ulaştım bir kere. çoğu arabayı geçmiştim. *

ekleme: ama yokuş aşşa.
195'i gördüm ancak bir daha çıkmayı düşünmüyorum. tekerlekler yerden kesiliyor gibi oluyor. bir de ben hiperaktifim anasını satayım manyaklığım tutar direksiyonu falan Kırarım diye korkuyorum.
babamın a6 sı ile yarın yapacağım hız rekorudur. iatanbul ankara istikametinde deneyeceğim...
Ses duvarını patlattığım oldu.
170 ü gördüm,ama (tabi arabam mercedes değilde chevrolet olduğu için ) sallana sallana bir olmam sonuçu altıma sıçmama ramak kalmıştı.

(bkz: hayatı sevmemize ramak kalmıştı)
23 saniye. erken boşalma sorunum yok ama çok tahrik etmişti orospu.
154'ü gördüm sonra götüm yemedi. zaten o 154'te yokuş aşağı kaymak gibi yolda. araba kendi aktı yani.

130'u geçmeye korkuyorum. bir de 132 km'den 172 lira kol gibi girince iyice kestim gazı.

çok açık söylüyorum, durduk yere hız yapmak yani öyle 200'e doğru yaklaşmak aptal işi.
640 knot..

(bkz: pilot)
Hız cezası olmayan bir yer bulsam rahat 200 yaparım.
bir entry'de, 8 dakika içersinde 27 hatun.

hey gidinin hey..
En son düzce ovasında 170 bulmuştu ibre fakat
30 metre ilerde ki radarı farkedince nasıl 100 km ye bu kadar kısa mesafede inebildim hala hayret ediyorum. Sanırım bagajda ki yük bana yardımcı olmuştu.
Hiç çıkarmadan 5 gitmişliğim var. Ne günlerdi be..
Bisiklet ile bir keresinde 180 mil/saat görmüştüm anlamadan bisiklet uçmaya başladı.
63 hp accent ls ile 178. Ankara kuzey çevre yolu e5 sapağına gelirken. arabada tık yok.
Bolu otobanda 230.
Düzce istanbul arası 192 km/sn. Yaptığım çok ayıp. Aşırı hız zararlıdır. Kendimi kınıyorum.