bugün

hayatı zorlaştıranlar, hayatınızı s*kmek isterdim. Ama şanslısınız öyle bir uzvum yok.
sayısal loto 10 yıldır paramı yedin bana çık artıııkkkk!
EDRIYINNNNNNNNNNN.
Atımı hazırlayın.
Ben bu kadar mutsuz olmak icin ne gunah isledim? Ne yani 1 yildir o kadar cok agladim ki suan cok uzgun olmama ragmen aglayamiyorum.
hepiniz geberin!

not: oh...
Misâl; Uykum vaaaaar!
(bkz: dawlat al islam baqiya)
beni bitirdiniz ulan bitirdinizzzz !!
beyler bu vatan size neyledi!
her şey neden hemen olmuyor lan?
bir de insanlar işlerinde haset gizlerler, ateistlerin her konuştuğunda bir haset var.
bana olur olmaz zarar veren herkesin anasını yolunu sikiyim.
hapşu!

dehşet gribim dakika başı ipşi ipşi diye hapşuruyorum, bir kez hapşu diye hapşursam tüm gribim geçecekmiş gibi..
Hayvan,sen o koca göbeğine,35i geçkin yaşına kocaman burnuna bakmadan beni nasıl sevmezsin ya nasıl?
insanların beni bir kategoriye sokmasından nefret ediyorum. özellikle pozitif bir kategoriyse. çünkü istemeden de olsa o kategoride oldugumu, hatta en iddialıarından biri oldugumu gösterme gayretine giriyorum. ve genelde kendimi oraya ait hissetmiyorum. öyle olsam bile, oraya ait hissetmiyorum. dolayısıyla gayretlerim beni yormaktan ve yapay bi mutluluk vermekten başka hiç bir işe yaramıyor.

beni kategorize etmeyin. eger övgüleriniz illa bir kategoriye aitse, onu da istemiyorum diye haykırmak istiyorum.
Bir tepeye çıkıp arrrggh! Diye kükreyesim var.
Edriyıııııııınnnnnnn.
ANANI MiKiCEM iSTANBULL.
Ders kaydı nasıl yapılıyo ya! Evet rahatladım.
Şuan dinlediğim şarkıyı haykırarak söylemek istiyorum ama hiç o enerjiyi kendimde görmüyorum.
Avaz, avaz içime bağırıyorum.
nedennnnnnnnnnnnnnnn nedennnnnn.
Allahım nickime en uygun başlık.

Bir günlüğüne egonuzu katlayıp bir köşeye koyun.
Uyucam ya bi susun, zaten 4 saatsonra uyanıcam.
Bu kıyafetlerin kalıpları neden bu kadar küçük?
Bir de pantolon gömlek de benim tarzım belki size ne.
Allah Allah.
güncel Önemli Başlıklar