bugün

bir şişe şarap sırdaşım olsun, yanımda sigaram yoldaşım olsun, ankaranın bağlarının yolları büklüm büklüm olsun, ne zaman sarhoş oldun da kaldıramıyon kolları diye soran olmasın, ne kadar namık varsa o kadar sadık var bu gerçeği de herkez kabul etsin.
yüzümüzü yere indirmesin yeter .
mutlu olmak.
milyarda bir görülen mutluluk hastalığına yakalanıp ne olursa olsun mutlu olmak.
güzel bir iş.
mutluluk.
sözlük yazarlarının hayatımda şu olsun, bu olsun, böyle olsun, şöyle olsun tarzında dilekleridir.

kendi işimi yapmak isterim ben öncelikle insan sevdiği işi yaparken mutlu olur çünkü. gerçi bu ülke şartlarında bir vatan evladının kendi işini yapabilmesi o kadar zor ki. gayri muhterem bakanımızın bir sözü gelir burada aklıma ''başka bir iş yapsınlar''. neyse uzatmayayım herkesin beklentisi olduğu gibi hayırlı bir kısmet tabi, çoluğa çocuğa karışıyım lan valla bak böyle olmuyor serseri serseri takılmak nereye kadar. çok param olsun, arabam olsun, evim ve yazlığım olsun, ikinci bir arabam olsun gibi bir beklentim yok be sözlük ortalama yaşam sürdürebileceğim bir standart olsun istiyorum hayatımda. çok şey mi istiyorum lan.

not 1: ayrıca ösym'nin allah belasını versin istiyorum şu an için.
not 2: evet anket var buyrun arkadaşlar.
not 3: dileklerinizi bu ses tonu ile söylemeyin lütfen komik oluyor lan; http://www.youtube.com/watch?v=dR_R_TcGQx4
düzenli, planlı bir yaşantı istiyorum şu hayattan bide para bide para daha bide mutluluk bide para daha...
Oğlumun flütü olsun yeter.
Edit: imla.
adam olmak. adam gibi yaşamak. adam gibi ölmek.

insanlardan bir insan olmak.
aslinda su an sadece bi mucize bekliyorum.
odamin bir kosesinde kuruyup kalmis vaziyettim. pek kipirdamaya halim veya istegimde yok.
mal mal takiliyorum oyle.
birileri kendi kendine durumumu hissetsin ve gelip kapimi celip beni burdan cekip cikarsin istiyorum.
kurtarsin bu vaziyetten. arabasi varsa belki turlariz.
olacak mi peki?
hayir.
öncelikle üniversite, eğer bu sene kazanamazsam ki kazanamayacağım gibi 2 sene kaybım olacak neyse canım sağ olsun. düzgün, ailemle bir hayat beklentim var. Bir de Artvin'e gitmek gibi bir niyetim var bakalım.
kimyager olduğumda güzel bir yaşam beklemekteyim.
lahmacunlarımı sağ salim muhafaza edebilmek.
patrondan %50 zam beklentim var. ne dediğinizi duyar gibiyim. (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
son 392 gün içerisinde bekledim hiçbir şey olmadı şimdi hayat benden birşeyler beklesin !
bir tek dileğim var, mutlu olayım yeter.
bir tatlı huzur.. o da yoksa acısız ölüm.
kendimden bile kurtulabileceğim kadar yalnızlık, lanet nefsimi tatmin edecek maaşlı bir iş, bu çelişkiden beni kurtaracak hayat felsefesine ulaşana kadar ölmemek. bunların dışında: "kara cübbelerinizle gölge etmeyin başka ihsan istemem."
huzur.ha bide iyi bir insan olmanın nirvanasına erişmek.
Anlamı olmayan bir hayattan çok fazla bişey beklemek de manasızdır ayrıca. Çünkü elde edilen şeyler anında uçup gidebiliyor bazen. En iyisi hiçbir şey beklememektir. Zaten hep beklemediğin zaman gelir.
1 kere de karşılıksız sevmeyeyim be! yemek istemem nefes istemem sadece bi kere sevdiğim kişiyle olayım yeter.
başka güneş sistemlerine gidebilecek hyperscape modüllü uzay gemileri.
pazartesi günü bir kapı açılsın direkt olarak 18 ocak gününe ışınlanayım.
Beklentiden ziyade gitmekle daha güzel sonuç alınacak isteklerdir.
güncel Önemli Başlıklar