bugün

gerçek sevgiyi bularak anne olmak..
aile kurmaktır.
Ne kardeşler düğün salonunda ne belediye nikah salonlarında evlenmek istiyorum. Ayrıca ben masaya oturmuş tam evet diyecekken karşıdan hasetle bakan ya da fazla yemeği peçeteye sarıp çantasına tıkıştıran akrabalar da olmaz olsun.
Bu yüzden evleneceğim insan ve benim için özel anlamı büyük bi yerde başbaşa yaşamak isterim bu duyguyu. Ne milete hava atmak ne onları doyurmak ne de altınlarına düşkünlüğüm var.
bir kedim olsun, adı can olsun, hiç düzüşmesin, düzüştürülmesin.
mutlu olmak... en azından bir kaç saatliğine.
onun mutsuz olması.
viyana güzel sanatlar akademisinde orta okul müzik öğretmenliği bölümünde okumak,almanca konuşabilmek, ingilizceye tam olarak hakim olmak, ygsden güzel bir puan almak, viyana güzel sanatlar akademisine başvuru yapmak ve başvurunun onaylandığını görmek, piyanoda beethoven moonlight sonata tüm bölümleri ile çalabilmek, bir tenor olarak high c'ye kadar çıkabilmek, jack danielsin tadına bakmak, aydından kurtulmak, çelloda tüm pozisyonlara hakim olup fazıl say dört şehir sonatını çalabilmek, fazıl say'ın kara toprak, ses, sevenlere dair vb. eserlerini çalabilmek...
Sozlugu ele gecirip istedigini silmek.
türk kızları gitsin rus kızları gelsin. evet.
bi gün tv kanalı kurucam hepimizi bu gereksiz sansür ve yapmacıklıktan kurtarıcam. en aşağı bi 30 sene lazım ama. az sabredin.

not: sansür derken, habercilikteki sansürü kastetmiyorum. haberlerden tiksinirim. en objektifinde bile bi yavşaklık dönüyor. demek istediğim sansür erotizm, küfür, şiddet, dogmalar, etik ahlak ve içkiler. evet. fuck the rtük.
Evli mutlu pıçaklı!
pempe pancurlu 120 dönüm arazi içine inşaat edilmiş malikane. tamam çok salladım. odasi salona açılmayan bir evde olur.
koyulan hedefleri gerçekleştirmek.
yurt dışına yerleşmek.
(bkz: i have a dream)

Uludağ sözlük ü daha güzel bir yer yapmak. ygb daha yaşanılası bir sözlük mümkün.
zall dan çocuğum olsun istiyorum, oha böyle değil bu lan. aloo kimsiniz.

edit: adı can olsun, hiç kırılmasın koparılmasın.

can zall, şan sall.
kahve dükkanı açmak.
göç, durmadan başka şehirlere gidip yeni hayatlar kurmak.
sevilmek.
sadece yaptığım işte çok başarılı olmak.
hayallerim vardı..
gün gelecek bu ulus, ayağa kalkıp kendi inancını gerçek anlamıyla yaşayacaktı.

gün gelecek eski kölelerin evlatlarıyla eski köle sahiplerinin evlatları, georgia’nın kızıl tepelerinde kardeşlik sofrasına birlikte oturacaklardı.

gün gelecek dört küçük çocuğum, derilerinin rengine göre değil, karakterlerine göre değerlendirildikleri bir ülkede yaşayacaklardı.

gün gelecek ahlaksız ırkçılarıyla, "müdahale etme" ve "etkisiz hale getirme" kelimelerini dilinden düşürmeyen valisiyle alabama, işte tam orada alabama'da, küçük siyah oğlanlar ve kızlar; küçük beyaz oğlanlar ve beyaz kızlarla el ele tutuşma şansına sahip olacaklardı.

gün gelecek her vadi yüceltilecek, her tepe ve her dağ alçaltılacak, engebeli alanlar engebesiz hale getirilecek ve eğri büğrü bölümler dümdüz olacak; allah'ın zaferi ortaya çıkacak ve bütün bedenler bunu birlikte izleyeceklerdi.
görsel
ve bu.

görsel
Şu an için tek hayalim gitmek. Bu şehir vadesini fazlasıyla doldurdu. Kararsız olan ben bugün daha net gördüm. Artık Tahammülüm kalmamış. evime, işime ve hatta kendime bile Tahammülüm kalmamış. Gidersem belki herşey daha çekilebilir olur. Belki daha sabırlı olurum, daha insaflı. Ve o zaman herşey daha bi anlamlı ,daha bi güzel olur belki. Kimbilir...
hoşlanılan kızın çantasında cankan cd si bulmak.
30 saat filan sicacik bi yatakta uyumak.