bugün

tabi ki de köpek, şu anda bizim bahçede bulunmaktadır. bi aralar arkadaşım kedinin ağzında civciv yakalamış, kendisinin de güvercinleri olduğu için ben besledim, o kadar tatlıydı ki büyüyünce evdekilerin ayaklarını ısırmaya başladı * * iyice büyüdükten sonra kestik, akşama mangal ziyafeti çektik.
rakının yanında balığa bayılırım, çok severim.
iguana.
(bkz: ateist)**
Köpek en sadık hayvandır. Bazen insanlardan daha çok severim bazı insanlar çoğu hayvandan daha aşağı.
ornitorenk.
ırkçılar.
kurt.

(bkz: anketimi doldurdum mutluyum)
(bkz: sincap)
kelebek demem beklenir ama ben en çok tarantula'yı seviyorum.
muhabbet kuşu.küçük şımarık yaratıklar.
(bkz: Sansar)
denizde katil balina, havada yarasa, karada da at en sevdiğim hayvanlardır. hiç birini beslemem* orası ayrı konu.
en fazla acıdığınız hayvan şeklinde açılmış bir başlık olsaydı, tereddüt etmeden ( ve siyasi anlam atfetmeden) kurt derdim... bu hayvan tilki gibi kümeslere dadanarak kurnazlığını gururuna tercih etmez... kalkıp da iri hayvanları avlayacak kudreti de kendinde bulamaz... aç kalır şehre iner.. telef edilir, köpeklere maskara edilir... canlı olarak ele geçirilirse, çok daha kötü bir akıbete mahkum edilir...

canlı olarak ele geçirilen kurda eziyet edilmez... kurt özgürlüğünden edilmez... sadece boynuna bir çıngırak takılır ve o hal üzere doğaya bırakılır... ne kadar güzel değil mi? yürüdükçe tıngırdak sesleri eşlik eder ona... puslu gecelerin yalnızlığı o kadar da çekilmez bir hal almaz, değil mi?
değil işte... attığı her adımda tıngırdayan çıngırak, kurdun elim bir ölüme mahkum edilmesi anlamına gelir... o ses, avına yaklaşan kurdu ele verir... o ses, kurdu açlık içinde kıvranarak ölmeye mahkum eder... siyasete alet edilen, kırmızı başlıklı gerzeğin hikayesinde feci bir tasvire mahkum edilen kurtlar, acınılasıdır... yanlızlığın müdavimi kurtlar acınılası oldukları için, aynı zamanda sevilesidirler...
(bkz: sözlük hayvanlarının en sevdiği yazarlar)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: iguana)
(bkz: köpek)
(bkz: karınca)
(bkz: kangal)
kedi,kaplumbağa.
Hamam böcüğü (temiz hayvan, sürekli hamamda)
(bkz: at)

artık yeni bir tane daha var. (#11460248)
kedi ve kiwi kuşu. eğer bir kuş türü olmak isteseydim bu kuş türünden olurdum. bilmeyene resmi:
http://galeri.uludagsozlu...%C4%9Fi-hayvanlar-157760/
(bkz: bedevi)
(bkz: nikaragua kertenkelesi)
amerikan kedisi.
(bkz: bobcat)
7-8 aylık kuzu.
hele birde kuyu da pişmiş ise.