bugün

Sözlükte cinsel başlık ve entry yazmayın mümkünse.
bitmeyen akbil.
Heyecan. Sürdürülebilirlik ara sıra farkındalık her an değerlendirmelerden vazgeÇip bir akışa meyillenip yolunu bulmak.
ps4. o ne fiyat kardeşim öyle.
sadece huzur.
Zengin olmak.
Alttan dersim kalmadan seneyi bitirmek.
az para verin para.
uyumak. Yorgunluktan vücudum kırılıyor adeta,hücrelerim ağrıyor ama uyuyamıyorum.
günlerce uyumak.
Şarkılara anlam katacak, üzülmemesi için sigarayı azaltacağım, bana ileriye dönük planlar kurduracak bu planların gerçekleşmesi için hafta sonlarımı hiçe sayıp isteyerek mesai yapacağım, usanmadan saatlerce tartışıp haklı da olsam tartışmayı onun isteği şekilde sonlandıracağım kısacası kendimden daha fazla "o"nun için yaşayacağım, Hayatı anlamlı ve yaşamaya değer kılacak bir insan evladı.tamam sevmenin hamurunda var biraz mazoşizm,lakin sevmeden de bir değeri yok yaşam denilen serüvenin.vallahi değeri kalmıyor en sevilen yemeğin, içilen meyin,bir güne sığdırılan 24 saatin. sevmek istiyorum,nezlimde sevilmeye değer olacak birini.
sevgilim birgün torunlarımın dedesi olsun.
Uyuyup, ingilizce konuşup anlayabilen biri olarak uyanmak.
para.
Aşk var para yok sözlük.
Bir dert dinleyendir.
para, çok para, daha çok para.

o değilde bir çiğ köfte olsaydı ne yerdik.
Sağlıklı , sıhhatli bir evlat.
Ne mal ne mülk.
Ne arabalar ne evler.
Sadece evlat.
Kız , erkek fark etmeden..
iş, eş, sağlık, kalabalık bir aile
kendi hayatıma hükmetme ve hayatımı yönlendirebilme gücü istiyorum.
siyasi, dini, cinsellik içermeyen başlıkların çoğalması, entelektüel ve uzun yazılı başlıkların daha fazla okunması. ama malesef ki bir 3. dünya ülkesiyiz ve insanlar fazlasıyla din,cinsellik,politika ile bozmuş durumda.

özetle;

sözlüğün artık adam olması, moderasyonun bir zahmet uyanması.
hüzünsüz yaşam çok mu?
kolay bir ayrılık süreci.
mümkün olmadığını bilsem de insan istemeden de edemiyor.
dizilerde tecavüz konusu işlenmesin bi zahmet !!!
ulan o kız bana geri dönecek..!
hiç tanımadığım, dertlerimi dinleyecek biri.