bugün

night and day.
ilginçtir ki çok kötü yorumlar duymama ve okumama rağmen çok sevdim filmi.(tom cruise'u sevmiş de olabilirim)
1 saat önce sorsaydınız söylerdim ama şu saatten sonra başka film çekilmiyo. *
(bkz: sınav)*
the soloist 2009
Ninja assassin, dün izleyince bu zamana kadar izlemediğim için pişman olmadığımı anladım. Mecburen izledim ve iyi ki isteyerek izlemedim dedim.
The Sorcerer's Apprentice. Nicholas Cage olduğu için izledim. Fena da değildi hani.
(bkz: wolf creek)
(bkz: raydan çıkanlar)
(bkz: rte nin gözyaşları)
her gün yenilemem gereken anket.
şimdilik en son cehenneme bir adım. kötü, sıkıcı.
(bkz: the rebound)
büşra adlı filmdir, basittir mamafih güzeldir.
(bkz: shine)
son hava bükücü. rezil filmdir. izlememeniz tavsiye edilir.
(bkz: beş vakit) türk filmi olduğu için utanç duydum. rezil bir film.
(bkz: shutter island)
buyrun benim.
.......haa yok bu anket o anket değildi.

(bkz: rain man)
benim hırçın sevgilim.
(bkz: the leap year)
(bkz: the fourth kind)
ikisi de güzeldi, tavsiye ederim.
(bkz: Doubt)
eternal sunshine of the spotless mind.
film - (bkz: ay lav yu)
yorum - eh işte..
Karanlıklar ülkesi 2.
Geçen hafta:
Good: Beklediğimden daha good, hatta konusu ve anlatımı itibariyle very good bir film. Başrol oyuncusu ise, "sen beni öyle bilmezsin ama, ben oyuncuyum arkadaş" demiştir bana. izlenirse değişik duygular hissetirebilir.

Bu hafta:
Avatar the last air bender: Eleştirileri okuyup, korkarak gittiğim tadı damağımda kalan film. Kitap1 ve 2 anlatılmış. Ben çok beğendim. Toph un olmamasının nedeni, filmin daha oraya gelmemesi. Slamdog milyoner kardeşimiz çok iyi zucko olmuş. Katara yı tanımadım ama çok yakışmış rolüne. Avatar tam yemelik yanak. Jasper da vampirlikten arta kalan vaktinde soka olmuş. Beni tek üzen general iroh nun, zayıf bir adam (fiziksel olarak) olması oldu. Nerede o babacan, göbekli adam nerede bu sinsi gözüken abi. Bir de güney su kabilesinin hepsi eskimo. Birtek bizimkiler maviş. Ha bu arada ikinci (ya da belki sonrasında) kesin kan bükmeyi de öğrenecek katara. anneannesinin daha filmin başında "arkadaşım hama gittikten sonra" demesi böyle bir fikir oluşturdu bende.
(Evet çizgi film seviyorum. Avatar a bayılıyorum)

Beowulf ve Grrendel: Çok bayıldığımı söyleyemeyeceğim.
(bkz: telefondaki yabancı)