bugün

istediğimi alamamak.
Haftasonlari calismak.
Ta sabah makinaya attığım çamaşırların hala yıkanmamış olması.
Makinayı çalıştırmayı unutmasaymışım keşke.
Dolmuşta ücreti %99 kendim öderim ben.

Bugün adamın birinden parayı uzatmasını istedim,

çünkü köşeye geçmiştim istesem de şoföre erişemezdim.

Adam "hayır, sen niye vermiyon" dedi..

Sonra "ehuehu" diye sırıttı ve uzattı,

o da öndeki yolcuya yani pek bişi yapmadı.

Aslında amacı bu değildi ama nedensiz canım sıkıldı.
yazdığım mesaja seri cevap gelmemesi

verdiğim değerin farkında olup gereğinin yapılmaması

milyon kere rahatsızlığımı beyan ettiğim şeylerin tekrara bindirilip önüne sunulması..
yarın sınavım var. bi bok bilmiyorum. neden çalışmadım onu da bilmiyorum.
şimdi de canım çalışmak istemiyor. çalışsam da anlamıyorum.
umarım yazılıdan kalırım. sözlüde hocaya bilmiyorum demek daha acılı oluyor.

biliyorum bunu hep söylüyorum ama bundan sonra cidden çalışıcam.
allam lütfen yazılıda kalayım. yarın da aynı stresi yaşamak istemiyorum.
insanlarr...
aramıyor..

ve bu oldukça sıkıcı.
musluğumdan neden bira akmıyor?

kederliyim.. derin düşüncelere daldım..
Gün boyu uykusuz olmam .
Akıla gelen 'lan olmayacak galiba bu sefer' hissi. Hemen hemen her şeyde hissettiğim o efsana duygu. Kötü bir şey can sıkar bana göre naçizane fikrimce yani en iyisi ve kurtuluşu yok malasef, eş-dost size diyecektir ya allah büyüktür bak pes etme falan ama ertesi günün sabahında yanında o sözü diyenler değil hissettiğiniz duygularla baş başa kalacaksınız yine. Canım sıkılmış sözlük, dolmuşum baya.
çiçeksizlik. yoksunluk
Parasızlık, borçlarım, aile içi kaos.
Açlık susuzluk ve dünyanın çoğunun bunu yaşıyor olma gerçeği.
Hayatımın en önemli sınavlarından birine çalıştığım bi dönemdeyim sözlük. Öyle ki; bu sınavı kazanmayı gerçekten çok istiyorum. Elimden geleni de mümkün olduğunca yapmaya çalışıyorum.

Eğer ki bu sınavı kazanamazsam bi daha gireceğim, onu da mı kazanamadım; bi daha. Ta ki olana kadar. Pes etmek yok. Öyle kararlıyım.

Eğer ki bu sınavı kazanırsam hayatım öyle bir değişecek ki... ne sen sor ne ben söyleyeyim. Yaşadığım şehirden tut yaptığım işe kadar, her şey...

Tüm bu düşünceler içerisinde ders çalışmaya çalışırken; canımı sıkan pek çok şey var. Gerçi bu kadar stres altındayken ebet herşey batıyor insana ama bu bi başka. Yazdığım hiç bi mesaja cevap gelmiyor sözlük. Çıldıracağım. Ama yokum bundan sonra. Daha da mesaj falan atmam.
canımı neyin sıktığını bilmemek daha çok sıkıyor canımı.
Bir arkadaşımın durup dururken kendini soyutlaması. Anlat diyorum anlatmıyor. Ama gün geçtikçe daha derine gittiğini düşünüyorum. Benimle paylaşmadığı için ona yardım edemediğim için Canım sıkkın.
bazen herşey, bazen hiç bir şey.
hangi filmi izleyeceğime karar verememek. deliriyorum ya anlıyor musunuz ?
sözlük kızlarının canını sıkan şeyler şeklinde okuduğum başlık. yok daha memeler. mart yaramadı .
umut...
vefasızlık.
bulunduğum lokasyon bide artık taşıyamıyorum hayatın zorluğunu. bunlar canımı sıkıyor.
görsel
Tembellikten dolayı caanım cigaraya gözümü kırpmadan kıydım.Dolabın derinliklerinde yatan son beyaz filtreli paketi,az evvel açıp içmeye başladım.seni çok özleyeceğim chicagolu malbuş.hemde çok
(bkz: baş ağrısı)
Iki gündür geçmeyen ve kafamı cevirmemi bile zorlastiran bu ağrı felaket canımı sıkıyor.