bugün

entry'ler (48)

sokak düğünlerine yasak gelmesi

Gelse de kurtulsak dediğim. Mutlusunuz anlıyorum ama hastası var yaşlısı var bebeği olan var bunlara eziyet etmekten öteye gitmiyor. Bencillikle dolu bir eylem.

2011 yılından akılda kalanlar

Kandıra kocaeli. Şehir dışında okul hayatı. Köklü değişim.

türkler neden korku filmi çekemiyor

Çok basite indirgeniyor çünkü. Farklılık katmak yok neredeyse tüm filmler birbirinin aynısı. Ve ses efekti konusunda zayıf kalıyoruz. Yabancı korku filmleri de aşağı yukarı hep aynı ama onların ses efektleri daha güçlü oluyor.

anın görüntüsü

görsel

yazarların en iyi yaptığı yemekler

Hayatta başarabildiğim tek şey yemek yapmak her türlüsünü yaparım. Başka da bir özelliğim yok zaten.

kadının yoksa cebinde parası amıdır kumbarası

Ne kadar avam bir cümledir bu yahu. Bir insan kendini ve kendi cinsini "savunma" kisvesi altında ancak bu kadar ucuzlaşabilir.

açık oylanan yazarın sizi geri açık oylaması

Komşuya ikram gönderilen tabağın yine bir ikramla geri gönderilmesi gibi bir şey.

sözlük yazarlarının çalmak istediği müzik aletleri

Keman, piyano ve bateri.
Ama piyano ve bateriyi alsam evde nereye sokucam düşüncesinden dolayı sadece keman isteğimi giderebileceğim.

ramazanın son günü

24 saat boyunca çalışacağım gün. Bu da can ama para tatlı geliyor işte..

mühendislik okuyan öğrenci profili

Sürekli ders çalışmaktan yorgun bitap düşmüş yorgun bakışlar, gece geç saatlere kadarayakta kalmaktan oluşan göz altı torbaları ve morlukları, stresten yenmiş tırnaklar bir miktar karışmış saçlar sürekli soru çözmekten bir miktar yamulmuş baş işaret ve orta parmak.
Ama her şeye rağmen çok güzel ve içten gülen iç ısıtan bi profil.

suriyeliyim türklerden şikayetçiyim

Troll bi yana ama bunlardanhakikaten çok var. Siktirin gidin o zaman tutan mı var.

arda turan dan kemal kılıçdaroğlu na destek

Yürüyen görünce dayanamıyor adam.

vücut geliştiren erkekler kızların hoşuna gider mi

Zevkler ve renkler tartışılmaz ama kızların büyük bir kısmında kaslı erkek takıntısı var.
Benim fikrimce tamam isteyen kas yapsın hobi olarak yine yapsın ama o kat kat kocaman kaslar da çok itici ürkütücü duruyor yahu.

sözlükteki allah affetsin en çirkin kız

Buyrun benim. Çirkin ve kendiyle barışık biriyim.

erkekleri çekici yapan detaylar

Zekası, konuşmayı bilmesi ve canlı bakan gözleri.

en son alınan kitap

(bkz: Sherlock Holmes Esrarengiz Suçluların Ardında)
Arthur Conan Doyle.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Flört-lan oğlum böyle olmaz.

ağlama laikçi

Bu işin kazananı kaybedeni yok. O kazık hepimize girecek. Boş konuşup boş düşünmeyin.

yeni bir hayatınız olsa nasıl başlasın isterdiniz

Başlamasın isterdim. Her türlü tünelin ucu çok kötü yerlere çıkıyor.

atatürk ü sevmeyenlerin ortak özellikleri

Türk olmamaları. Bir Türk ün Atatürk ü sevmemesi gibi bir şey olamaz.
Türk olmayıp sevenler hayranlık duyanlar var onlar ayrı.